Detsky neurológ - Prešov, Poprad

drobaja
15. jún 2021

Ahojte. Prosím Vás pekne Dr. Sefcikova nas s malym poslala na detskú neurologiu. Prvotne vravela Presov ale potom, ze je aj v PP. Presob by nebol problém, ale naše bejby mam problém obsediet v sedacke aj 5 minut, takže by bolo pre nás praktickejšie ist do PP.
Boli ste tam už niekto? Ak hej, tak u koho, lebo som pozerala, ze tak je viac detskych neurológov.
Dakujem 🙂

jendralka
15. jún 2021

osobnu skusenosť nemám, ale kamoška všetko rieši v Levoči a maju aj detsku neurologiu v nemocnici

drobaja
autor
15. jún 2021

@jendralka ďakujem za info.
Nevedela som o tom, že v LE je aj detská neurologia 🤔Viem, že pre dospelých sú ale o detskej neviem. Tak musim popozerať.
Dakujem

mirka9636
21. jún 2021

@drobaja dobrý deň, nás tiež poslala, tiež to akurat teraz riešime, my ideme do Popradu, ale ešte neviem kde.

drobaja
autor
21. jún 2021

@mirka9636 a môžem sa opýtať kvôli čomu Vas poslala?
No ja som sa objednavala minuly utorok a dali nam termín 30.8. co je dost neskoro, tak riešim nejaku alternatívu.

mirka9636
22. jún 2021

@drobaja a ku komu ste sa objednali? Nás poslala kvôli zležanej hlavičke a vás?

drobaja
autor
22. jún 2021

@mirka9636 niečo sa jej nepáčilo na maleho čele.
Ani neviem ku komu. Vam dali konkrétneho doktora?

mirka9636
22. jún 2021

@drobaja Nie nedala mi konkrétneho doktora, len mi povedala že v Prešove a Poprade je detský neurológ, tak som sa rozhodla pre Poprad, je to bližšie, a už som aj volala doktorke a objednala ma na 1.7.

drobaja
autor
22. jún 2021

@mirka9636 a môžem sa opýtať kam ste sa objednavali, ked Vas objednavali tak skoro? Ktora detska neurologia?
Ja som volala do hl.nemocnice v PP a tam ma dali az na 30.8.
Dakujem

mirka9636
22. jún 2021

@drobaja Dr. Bujnovská, tiež povedali, ze majú toho veľa a ze objednávajú až na koniec augusta, ale nakoniec ma nejako šupla na ten júl.