Gynstar Prešov

patricijka21
26. sep 2022

Ahojte boli ste teraz niekedy v gynstare v Prešove ? Aky bol pristup?

nely1704
26. sep 2022
barb488
26. sep 2022

No tiez by ma to zaujimalo kedze sestricka co dvihla nebola prilis prijemna, a co citam recenzie tiez niesu bohvie ake..

bibka26
26. sep 2022

ja son bola ale nie teraz ale este v marci ... no sestricky nic moc teda beru to akoby si ty mala byt vobec rada ze tam si ... doktorka bola velmi mila

patricijka21
autor
26. sep 2022

@bibka26 no vsade citam staznosti na sestricky ved aj po telefone uplne odmerana hlas taky ako keby robila 24 hodin vkuse a vytocilo ju 15 ludi

bibka26
27. sep 2022

@patricijka21 presne zdvihne a hlas ako Frankenstein akoby ju otravovalo že voláš a venuje sa ti minimálne....

bambulka1105
25. okt 2022

Ja som bola sice uz davnejsie v maji,., ale zhodneme sa asi vsetky.,. pristup sestricky/ciek hrozny :( ,. tiez, ked som volala tak cim skor len aby sa ma zbavila,. a ja si pre istotu, ak mam lekara alebo ine stretnutie volam este min.2-3 dni predtym ci vsetko plati, aby som zbytocne nechodila ,., lebo uz sami stalo, ze som isla a,,nadarmo”,.., a bola este viacej arogantnejsia a drzejsia ako ked som sa objednavala :( ,., dosla som tam a asi 5 ich tam bolo,. Uplne zbytocne lebo nedalo sa na nich ani pozerat !!.,.ale zato musim vyzdvihnut lekarku.,.tusim bola ukrajinskeho povodu, podla akcentu reci.,.a napriek vsetkemu co sa deje u nich na Ukrajine,, bola profesionalna, velmi mila, prijemna, ludska,.,!.,. vsetko krasne pri ultrazvuku, ked ukazovala, vysvetlovala s porozumenim a urobila nam aj krasne fotky a video,. Takze sestricky 0 z 10 a lekarka 10 z 10 🔝 🙂