Maminy, tehuľky a snažilky z Prešova sídlisko II a III

sarka211
7. feb 2008

ahojte budem rada, keď sa niektora ozve, 😀 aby sme mohli chodiť s detičkami vonku 😉 tešim sa na pokec a spoločne zažitky

sarka211
autor
11. feb 2008

takze tu nikto taky nieje...hmmmmmmm ☹

mony_ke
10. mar 2008

ahoj sarka...ja som zo sidl. III...a nikoho tu nepoznam kedze som sa pristahovala z kosic...rada by som spoznala nejake mamicky

nicolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danuska24
25. apr 2008

baby fakt naozaj ,,SUPER,, obchod. ked som chcela malej kupit dupacky 74 - odpoved bola nemame, ked som chcela body 74 - nemame, len 80. tak som povedala ,,milej,, predavacke ze pridem ked mala vyrastie.. 😝

daniela84
15. máj 2008

ahojte ja byvam na sidlisku II a tiez zhanam nejake mamicky co by sme si mohli vymienat skusenosti, ja som novopecena prvorodicka takze sa vsetko este len ucim, aj my sme boli v baby bee, ale dobru akciu maju aj v motylovi tam je na niektore veci az 50 zlava, ale ja mam skoro vsetko z netu

daniela84
15. máj 2008

pozrite si stranku kojenecke-obleceni.cz, su tam super ceny a aj pekne vecicky

mihalicka
15. máj 2008

caute mamule! Ja som tiet z 3ky.
Niki ja nakupujem vacsinou na mimibazare. Poznas? www.mimibazar.sk 🙂

karolinkafe
15. máj 2008

Daniela gratulujem ku krasnej dcerke. Je nadherna 😵

daniela84
15. máj 2008

Dakujem to ma asi po ockovi, je akoby mu z oka vypadla. Ale plana hadam po nom nebude, lebo vraj on ked bol maly tak nespaval a nasa princezna zatial buva krasne, aj ked ma len dva tyzdne

mony_ke
16. máj 2008

ahojte...moj drobec bude mat 8 mesiacov a este nepoznam ziadnu mamicku....tak som veeeelmi rada ze ste napisali

daniela84
16. máj 2008

Juj monytak to ste uz pekne velky, my tahame len na treti tyzden, ale pekne to aj tak leti.

drobcek2007
16. máj 2008

ahoj sarka ako bolo v poradni? 😕

mony_ke
16. máj 2008

daniela: velmi rychlo to leti...ved samko sa len teraz narodil a o chvilu mame rok...mimochodom emmka je krasna...a ake ma vlasky...nam vypadali ale teraz uz mame nove...vytvorim si dnes album aby si mohla kuk

daniela84
17. máj 2008

no moja malinka ma zatial tmave vlasky, ale na jednom boku jej uz svetleju, ja som bola blondinka amuz bol tmavy ta uvidime po kom bude, ale mame za sebou perny den, malinka od tretej do stvrtej bola kazdu hodku hore a v noci som ju chovala z oboch prsnikov, akoby bola furt hladna, uz sa aj zacinam bat ci budem mat mlieko

mony_ke
17. máj 2008

dani: to vstavanie poznam...maly mal prvy mesiac priserne koliky...a co sa tyka mliecka tak papaj vela zaprazenych polievok a mozes skusit aj vineu...ja som skusala aj homeopatika ricinus na tvorbu mlieka a caje pre kojace zeny...a skus aj po papani odsavat...toto zvysuje tvorbu....no v mojom pripade to nepomohlo a po 2,5 mesiaci som stratila mlieko...a hlavne sa kvoli tomu nestresuj...neprospieva to....mne akurat chlapi isli vonku a na nakup tak mozem povysavat a zmyt podlahu lebo drobec lozi tak nech ma cistucko...a potom sa ucit na statnice...a taaaak sa mi nechce

daniela84
17. máj 2008

juj aj ty si studentka, ja som statky odlozila na buduci rok nestihla sm ani diplomovku, no ta vineu som pila , snazim sa co najviac pit, a jest aj vela polievok a hlavne aj mliecnych vyrobkov, teraz ma napadlo ze si idem urobit ten caj a asi sa obzriem aj po tych tabletkach, ja mam teraz doma tu arnicu na hojenie ra ta uvidime, ja som popritom co mala spinkala tu hodku, hodku a pol stihla nieco popratat vdaka bohu len varit my este treba tak sa do toho asi idem dat. Nech ma polievocku aspon nejaku na obed

mony_ke
17. máj 2008

nooo ja nejdem na cele statnice...mame to rozdelene na 2 a 3 cast magisterskych skusok...ta 3 je diplomovka a predmet z ktoreho robim doplomku...a na to idem v septembri...uz to chcem mat z krku lebo cim je drobec vacsi tym sa pri nom horsie uci...a kde studujes? ja na upjs v ke..tak prijemne varenie

daniela84
17. máj 2008

No dakujem uz som dovarila, polievockaa spenatove pirozky su hotove, malinka este spinka, no ja studujem tu v presove masmedialku, ale bola to asi chyba ze som si vybrala tento odbor, lebo nieje dobre zabehany.
Mala som ist predsa len na nieco ine, ale couz, ja som vzdala pripravu na statky preto lebo okrem toho ze som bola tehu, sme sa aj stahovali a prerabalibyt takze vsetko bolo hore nohami

mony_ke
17. máj 2008

tiez lutujem ze studujem to co studujem...uz to len skoncit a mat pokoj...prerabanie bytu...o tom mi nieco hovor...dali sme podlahy a dlazbu...nouy nabytok do obyvacky a este nam treba prerobit kupelnu+wc a balkon...teda ja by som tu prerobila skoro vsetko..ibaze sme zacali uvazovat o domceku takze teraz nezijem podla vlastnych predstav....
no idem sa ucit lebo to nestihnem...uz mam len 2 tyzdne...tesim sa ked bude po aby som sa mohla naplno venovat malemu lebo ho teraz tosku zanedbavama a musi sa chvilami hrat sam

mony_ke
18. máj 2008

ahoj dani...tak aku ste mali noc? my v pohode ibaze som hroooozne unavena lebo som isla neskoro spat....vcera vecer sme boli na dopravnom ihrisku...isli sme tam okolo 19tej a domov sme dosli okolo 21vej....samko toiz chodi spat az takto neskoro...a hlavne teraz ked je vonku dlho vidno

daniela84
18. máj 2008

mony u nas to bolo velmi zle, malinka nam plakala az do pol stvrtej rano, od osmej od vecera furt cela lenpapat a apapt, a stale som ju prikladala , ale akoby si nevedela dost mliecka vytiahnut alebo ja som ho mala malo, na prsnik ked som ju dala trosku potahala, a zaspinkala no len co sme ju dali do postielky do pol hodky sme boli hore, a zas sme pytali jest a to pri tom ani neblinkala ani nic take, len mala normalka stolicu, bola som uz zufala, dneska rano to bolo podobne, ked papala tak na etapy aj hodinku a pol a pri tom mi mliecko tecie ked si stisnem bradavky, tak sme volali uz aj doktorke lebo to je uz druhy den tak, tak nam predpisala Humanu ak by bolo vecer zle, skusime jej dat jednu davku, ale je mi to tak luto. Bojim sa ze ebudem moct kojit, aj moja mamka pri nas kojila len dva mesiace.

klobucik
18. máj 2008

Ahojteeee.Baby kde steee? 🙂 😉

daniela84
18. máj 2008

asi sme vsetky ri svojich detickach 🙂
ahojky

kubanka
18. máj 2008

ahoj daniela blahozelam k babatku, malinka je krasna.........to s tym kojenim je mi luto, moze to byt tym, ze mas slabe mlieko a mala sa z neho nenasyti ☹ .........Preco prave Humanu Ti dr. radila?...Ja som pocula, ze kazda dr. ma svoju znacku ktoru preferuje......moja napr. Bebu. Ja som kojila 11 a pol mesiaca a teraz davam Francuzske mliecko a malej chuti.

nitka
18. máj 2008

ahoj dany mala je peknucka...blahozelam...skus vyskusat pit vineu a malusi prikladaj vzdy ked bude pytat a necuduj sa ze casto je hladna asi bude papkac a mlieko sa mozno dostavi,ze ho bude veeeela prevela 😉
ja som si raz davala do labaku svoje materske mlieko lebo sa nmi zdalo ze mam slabe ale dozvedla som sa ze mlieko nemoze byt slabe,moze byt ze ho mas malo a je jasne ze ked casto cucka tak sa nestiha nalievat mliecko a preto ma asi malo ked si tak casto pyta papkat-aspon u mna to tak bolo...no ale ja som kojila do cca 7-8 mesiaca...tak dzim prsteky a nech je zdravucka 😉

drobcek2007
18. máj 2008

hej aj mne bolo povedane ze mlieko slabe nieje ale ze ho but mas 😉 -alebo nie ☹

daniela84
18. máj 2008

dakujem vam baby, ja uz neviem ze co bude, ale dufam ze sa to nejak upravi cez den bola malinka taka vytrapena, ze nam spinkala uz dlhsie akop v noci, ale doobeda sme tiez kojili hodinu a pol a spinkali pol hodku a teraz sme zase papali pol hodinu a to som jej este davala cajik teraz a vypila skoro 30 ml, ta uvidime, lebo dokina nam hovorila ze ked sme nedali tuhumanu cez den, lebo ja som velmi nechcela tak na noc s nou nemame experimentovat,, lebo este nevie ako ju malinka prijme, ci nebude grckat alebo ju nezapecie,mne maminka radila ze sunar zvykla bratovi robit do harmancekoveho caju aby ho nezapieklo, ale humanu tak asi robit nemozem.
Neviem preco mi ju predpisala, pave toto.
Hej aj ja som citala ze slabe mlieko nie je, skor ho mam asi malo, ale zda sa mi to cudne, lebo ked si stlacim bradavku tak mi tecie.

nitka
18. máj 2008

ja ti odporucam nedavaj zatial umele mlieka mala si zvykne a nebude chciet prsnik a bude....trochu sa potrapte snad to bude dobre 😉

daniela84
19. máj 2008

no tak odolali sme aj dnes v noci a uz to bolo lepsie o pol deviatej som sicekojila asi hodku, ale potom sme spinkali do poldruhej a na druhykrat do piatej, akurat teraz nejak rano trosku zas bojujeme a kojime uz hodinku tak uvidime co na to dnes doktorkaci znahody nie je aj nieco ine malickej,lebo teraz nadranm ked spinkala stale len sa mrvila a akoby nevedela poriadne prehltat a dychat, a ked sme vycistili noztek bolo to lepsie, tak ci to nie je v tom

mony_ke
19. máj 2008

ahoj dani...jasne ze to moze byt nostekom...a som rada ze noc bola lepsia...
inac samko tiez papa humanu.aj po francuzskom aj nutrilone strasne grckal...humanu nam predpisuje lekarka...
dani po statkach by sme sa mohli spolu s drobcami poprechadzat....co povies?