Materské škôlky v Prešove

tribodky
11. okt 2022

Dobrý deň, aké máte skúsenosti so škôlkami Fraňa Kráľa, ČSA a Budovateľská? Pripadne s Montessori škôlkami alebo škôlkou Farma na dvore vo Vyšnej Šebastovej? Ako to majú s poplatkami? Sú veľké rozdiely medzi súkromnou a štátnou škôlkou/okrem poplatkov 😀/? Budem vďačná, za každú info

liliputka2131
14. okt 2022

@tribodky a co potrebujes moja chodi na budovatelsku

endzi83
14. okt 2022

@tribodky naša chodí na farmu kľudne môžeš napísať ss

tribodky
autor
16. okt 2022

@liliputka2131 ako ste spokojní? Adaptácia, prístup učiteliek, aktivity? Aké staré dieťa nastupovali? Co sa CAM paci/nepaci na škôlke?

simona20201309
16. okt 2022

@tribodky pozri, základy sa ma dieťa naucit v rodine. Chápem, že chceš pre svoje dieťa to najlepšie. Ja sa snažím venovať svojim deťom maximálne ako viem, ale MŠ vyberám podľa lokality. Nikdy nedokážeš odhadnúť, ktoré učiteľky sadnú práve tvojmu dieťaťu. Po ďalšie,. .. budeš šťastná ak ti ho vôbec príjmu. Dnes je nedostatok miest a situácia sa už dávno otočila- škôlky si vyberajú, nie rodič.
Takže neviem aké očakávania máš od MŠ? V žiadnej škôlke ti z dieťaťa neurobia genia. To co z neho bude neovplyvní žiadna škôlka ale ty- rodina.
Súkromným škôlkam odporúčam vyhýbať sa. Osobná skúsenosť.
Takže vyberaj podľa lokality, pripadne vybavenie (školský dvor, či majú oplotenie, ...)

liliputka2131
17. okt 2022

@tribodky nemam co zle povedat moja nastupovala ako 3rocna tam su tie male deti oddelene od velkych su v takom domceku aby mali klud pri spanku ucitelky su dobre kuchyna tak isto ,oni su ako eco maju kompost na dvore a take veci kvety atd ,v lete sa robi opekacka pre celu skolku rodicia deti ucitelia ja som spokojna aj dcera adaptacia ziadna vosla prvy den a hotovo bez placu

tribodky
autor
17. okt 2022

@simona20201309 akú ste mali skusenost so súkromnou? Co sa stalo?

simka1411
26. jan 2024

@endzi83
@tribodky Dobry den mozem sa opytat ako ste spokojna s tou skolkou na farme?zvazujem nad nou pre syna

tribodky
autor
30. jan 2024

@simka1411 mne maly nechodi do tejto skolky

endzi83
30. jan 2024

@simka1411 naša dcérka tam chodila 3roky, najlepšie je sa tam ísť pozrieť popýtať sa čo vás zaujíma. Deti sú väčšinu času vonku, chodia ku zvieratám, kŕmia ich v lete sa vozili na poníkoch a koníkoch.