Otváracie hodiny Kolmanova záhrada

kamoska_z_konika
1. máj 2023

Ahojte, neviete niekto či je dnes otvorená Kolomanova záhrada? Ďakujem.

nelca84
1. máj 2023

@kamoska_z_konika co takto google?🤦‍♀️

kamoska_z_konika
autor
1. máj 2023

@nelca84 ďakujem za "mudru" odpoveď je štátny sviatok a vtedy to nemusí byť tak.info pre Vás, volala som tam od 10.00 je možnosť prísť

nelca84
1. máj 2023

@kamoska_z_konika no vsak preto som to pridala, ze je tam aj tel. cislo, stacilo zavolat, mohla si si hned vyhladat a nie pisat sem

viky173
1. máj 2023

@nelca84 Preco by sem nemohla napisat? Co ak niekto vie ako je to cez sviatok a nemusi volat. Nie kazdemu je vyvolavanie prijemne. Tiez som taky typ, ze radsej napisem ako by som mala volat.
A vzdy lepsia tato tema ako kazdy den po 5 diskusii s fotkou ocuraneho testu s pouzitim x roznych fitrov a otazkou ci je tehotna, pricom na teste 1 ciarka akoby si nevedeli precitat pribalovy letak ako vyzera pozitivny test 🤦

nelca84
1. máj 2023

@viky173 asi je dost malo pravdepodobne, ze si to precita niekto zo zamestnancov alebo tych, co sa tam dnes chystaju. Ale ano, mas pravdu, mohla pockat par dni a usetrit telefonat.

viky173
1. máj 2023

@nelca84 hej, je to pravda, ze mala sanca, ale nikdy nevies 😀

nikaeli
1. máj 2023

@kamoska_z_konika do budúcna - nájdeš ich aj na Fb, pridávajú tam info o akciách 🙃

kamoska_z_konika
autor
1. máj 2023

@nikaeli ďakujem krásne tak sa volajú idem so ich hneď pridať. A pýtala som sa tu na to lebo mame 9m dieta a rozmyslím si ci ju mam trepať celé mesto a náhodou zistím ze je zatvorene

nikaeli
1. máj 2023

@kamoska_z_konika mile rada ♥️ tiež tam radi chodíme 😉