Pľúcny lekár a kardiológ v Prešove

alena68
3. jún 2022

Ahojte je tu niekto z presova? Potrebovala by som odporúčania na plucneho a kardiologa

miskamicha
3. jún 2022

@alena68 kariolod Dr.Smik. plucny je vo fnsp dr.Sofranko

alena68
autor
3. jún 2022

@miskamicha neviete ci sa tam dlho caka na objednanie? Dr. Smik je v Presove?

miskamicha
3. jún 2022

@alena68 netusim. Treba zavolat. Ano v PO 🙂

janulik270
6. jún 2022

@miskamicha dobrý deň nemáte náhodou t.c Kardiológia Dr.Smik v pondelok som 45min čakala kým ma objednajú sestričky si ma ani nevšímali mám čakať ohlásila som sa že len potrebujem sa objednať 🤦

miskamicha
6. jún 2022

@janulik270 nemam zial ☹ nechodim k neku

janulik270
6. jún 2022

@miskamicha nevadí mám číslo volala som mu nezdvihaju tak som sa objednala online

alena68
autor
8. jún 2022

@janulik270 po akom dlhom čase sa vam ozvali a objednali?

janulik270
8. jún 2022

@alena68 V pondelok som.na kardiológia písala a včera sa ozvali 29.6 mám termín ráno na lacno
Upozornili má že berú vstupný poplatok 20e.Je už mne či k nim pôjdem alebo nie.Ten vstupný poplatok berú aj na endokrinologiu v tej iste budove .Neviem.ci ste boli na plucnom ale zamna Sofranko nie mala som akútny stav odmietol má vyšetriť v ten deň osobné.Mojej lekárke telefón nezdvihol kde ho žiadala má vyšetriť lebo som mala vážny nález na pľúcach a sestrička z akútnym stavom má išla objednať o mesiac.
Ja chodím do Muca Kapisinska ale čakacia doma 3mes a na druhý rok ide už do dôchodku.

alena68
autor
8. jún 2022

@janulik270 aha v poriadku cize mozem cochvila cakat od nich telefonat. No a splucnymi to je v Presove dost velky problém a dost surne potrebujem aj to

janulik270
8. jún 2022

@alena68 oni nevolajú ja som sa objednala cez ich stránku medicard a mailom prišla odpoveď.Neviem z akého dôvodu potrebuješ na pľúcne ale ak čakáš bábo a potrebuješ iba vyšetrenie tak v Mučín môžu zobrať skôr ale treba osobne ísť sa objednať cez telefón môžu odbiť.
Ak potrebuješ pľúcneho dlhodobo tak ťažko sa niekde dostať