Rajský plyn - zubár v Prešove

negola
9. júl 2021

Dobrý deň žienky,potrebovala by som poradiť ohľadom zubára , ktorý používa rajský plyn alebo predmedikaciu ..anestetikum

luciannka83
28. júl 2021

@negola rajsky plyn treba pravidelne vdychovat. Neviem si ti predstavit u zubara.

akvi
28. júl 2021

@negola chces to koli tomu, ze sa bojis? Lebo ja som sa tiez velmi bala a nasla som si zubara, co ma so mnou trpezlivost a ma aj laserovu technologiu - total bezbolestne.. A ja som teda sla s tym, ze mam panicky strach a trpezlivym pristupom som dala aj klasicke vrtanie, s injekciou samozrejme..

negola
autor
28. júl 2021

@akvi chcela by som to pre syna,ale bude to musieť zvládnuť aj bez oblbovakov

akvi
28. júl 2021

@negola tak skus ten laser. Tam nic nepríjemné nebude cítiť. A samozrejme, dobreho zubara, co ma trpezlivosť. Ja ked som povedala, ze ako to mam, tak si na mna vyclenila zubarka dve hodiny a vzdy stopla, ked mi bolo nepríjemne. Spolocne sme prisli na to, co mi vadi, coho sa bojim. A robila všetko pre to, aby to eliminovala. Ďalšie tri termíny som uz zvládla uplne bez problemov. A to som sa doteraz trápila a nechodila od strachu ani na preventivky. A to nemôžem povedať, ze by tí zubári predtým boli nejakí extra neprijemni, ale nemali trpezlivosť a cloveku ozaj nepomahaju komenty v zmysle - no snad tu nebudete plakať ako decko, alebo ved ste porodili dieta, tak toto snáď vydržíte a pod. 🙄

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz