Sono prsníkov v Prešove

nadzieja
31. máj 2021

Ahojte.... Prosím vas, kde chodíte na sono prsníkov.... Týždeň volám do monobloku a neviem sa tam dovolať... Možno poradíte, kam vy okrem monobloku chodíte.... Ďakujem 🙃

angel_k
31. máj 2021

@nadzieja do monoblok keď sa dovolať tak Vám dajú termín najskôr o rok, čo sa týka súkromných ambulanciu, väčšina pacientov VSZP dopláca okolo 17 eur. Ja som bola v Gynomed amb dr. Kleinovej, termín do 2 týždňov, za mňa max spokojnosť., môžte ísť aj do Gynstaru, k Dr Pankuchovej alebo na Levočsku k dr. Leskovej na počkanie, ale z kusenosti známych to by som volila ako poslednú voľbu

monique89
31. máj 2021

ja chodim k Dr Pankuchovej, pri autobusovej stanici, doplacam 20 eur

bibka26
31. máj 2021

@nadzieja ja osm sa tam snazila dovolat tiez s horkou biedou ale dlho sa caka ... povodne som mala ist este v 2019 ma lekarka poslala len preventivne objednali ma na jesen 2020 ze preventivky su dlhe cakacie doby, neviem na co to potrebujete ci preventivne ci nejake podozrenie tam je, .. ja som cakala na jesen 2020 a volali mi ze nic z toho lebo korona len onko pacientov riesia a akutne stavy takze mi termin zrusili ze si mam zavolat ked pominie druha vlna korony ... este som ani nevolala nemam odvahu zase pocut termin o rok ... v sabinove ze robia soo tiez a necaka sa tak dlho

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka26
31. máj 2021

@monique89 myslim ze jedine v monobloku sa nedoplaca nic ... ostatni lekari si pytaju 15-20 eur podla poistovne ...

monique89
31. máj 2021

@bibka26 ano, presne tak

nadzieja
autor
31. máj 2021

@angel_k u kleinovej robí lekárka ci lekár?

nadzieja
autor
31. máj 2021

@monique89 a robí to pankuchova alebo iný lekár?

bibka26
31. máj 2021

ked chcete cim skor skusila by som zavolat do sabinova

veronikag18
31. máj 2021

@nadzieja u Kleinovej robí lekárka, objednanie do 2 týždňov.

nadzieja
autor
31. máj 2021

@veronikag18 ďakujem idem volať

nadzieja
autor
31. máj 2021

Tak som volala ku Kleinovej... Termín mi dali prekvapivo ze už kľudne aj zajtra.... Normalne, že šok.... Ďakujem za rady a tipy 🙃

angel_k
31. máj 2021

@nadzieja Lekárka, mila, skontrolovala všetko, sestrička tiež super, zoberte si návleky, ak nemáte dá sa aj u nich kúpiť