Základná škola Prešov - sídlisko 3

nursinka
31. máj 2020

Dobrý večer žienky. Chcela by som poprosiť o radu. Sťahujeme sa a vyberám školu pre dcérku (2.rocnik) Hľadám nie veľkú základnú školu na Sídlisku 3 v Prešove. Viete mi poradiť? Zatiaľ mi najviac sedí Mirka Nespora. Ďakujem za každú radu, odpoveď.

mackatothova
2. jún 2020

@nursinka Dobrý deň aj my sa zrovna sťahujeme do PO a tiež sme si vybrali Mirka Nešpora školu, osobne som tam voľakedy chodila na plavecký výcvik.... Už sme zapísaný ako druhák.

nursinka
autor
2. jún 2020

@mackatothova ahoj aj my ideme ako druháci do novej školy, ešte sme nevolali. Stačilo zavolať? Ci musíme osobne? Neviete koľko majú tried-druhakov? Ďakujem za odpoveď

mackatothova
2. jún 2020

@nursinka my sme to riešili keď bol zápis do 1 ročníka... čiže niekedy v apríli, ja som sa ozvala priamo riaditeľovi školy a potom mi pani učiteľka volala ze rozhodnutie mi príde poštou... Došlo okolo 20 mája že je zaradený do 2.C triedy... Tak sme sa potešili.... Ale keď zavoláte tak vás usmernia že čo ďalej..... Školy si navzájom vymenia o žiakovi údaje a prospech....
Tiež nám povedala ze koncom augusta sa vieme aj na školu prísť pozrieť 😊

nursinka
autor
3. jún 2020

@mackatothova dakujem

ma_mi
3. mar 2021

@nursinka
@mackatothova zienky prosim ako ste spokojne? 🙂 Totiz to tiez hladam skolu pre synceka, 1 rocnik.. byvam na dedine ale tu sa miesaju triedy aj s romami a to sa nam nepaci 😶 dakujem 🙏

mackatothova
3. mar 2021

@ma_mi my sme veľmi spokojní s triedou ,triednou učiteľkou ,aj celkovo školou .....pravdu povediac tým sa asi nebránime aj v Prešove chodia spoluobčania do školy čo je super že sa vzdelávajú ,aj v synovej triede majú jedného no je všetko v poriadku

ma_mi
3. mar 2021

@mackatothova ja proti slusnym romom nemam nic.. 🙃 ale neda sa to porovnat podla mna s tymi z osad, hlavne ked je ich 6 a bielych bude asi 4..a dakujem za odpoved 🙂

mackatothova
3. mar 2021

@ma_mi tak podľa toho ...určite škola v Prešove