Zubár v Prešove

27. dec 2021

Ahojte poraďte dobrého, šikovného zubára, ktorý mi dá chrup do poriadku, po predošlom nie veľmi odbornom zubárovi. Najlepšie Prešov. Ďakujem

malinka158
27. dec 2021

V kosiciach, dr scavnicka. Dorobila mi zub, ani rozoznat sa neda kde to je dorobene. Ale je to sukromnicka. V presove je tiez jeden super zubar. Ma krasnu pracu.

No skus este napisat ci hladas statneho alebo sukromneho zubara

autor
27. dec 2021

@malinka158 v podstate je mi to jedno, len nech to mam uz ok. Mozu byt aj kosice

malinka158
27. dec 2021

V kosiciach este family dent. Pozri si ich na fb alebo insta. Krasna praca

bartosovaivana
27. dec 2021

Pani Dr.Grollmuszova na Francisciho ulici v Prešove, je perfektná, rýchla, komunikácia je super ale je súkromná 🙂 za mňa super nemenila by som.

lenka9g
27. dec 2021

Medihead

kikazoe
27. dec 2021

za mňa MUDr. Titko na Hlavnej. to čo pohotovosť a iný zubár v PO odflákli ( prešlo to až na zápal kosti ), on preliečil a zachránil

blancheporte
27. dec 2021

MUDR.Titko na Hlavnej.Pripadne Mudr.Griger-mlady.Za mna TOP Mudr.Stosek Maxim.Ale je sukromny a drahy....

autor
27. dec 2021

@blancheporte dakujem nad tym grigerom som uvažovala...mne zubar tahal 8micku a zlomil mi dva zuby..takze k nemu uz nemienim ist a beriem kartu.

blancheporte
27. dec 2021

Mlady Griger je zlaty....este aj na Svaboch je zubarka,mlada,sikovna.Ako sa vola,neviem....skus pozriet na google.

blancheporte
27. dec 2021

Uz som si spomenula.. Halmident

autor
27. dec 2021

Dakujem vam urcite si vyberiem ❤️

lenull103
28. dec 2021

Zubár Henrich Petrík-Sanadent,vedľa autobusovej stanice..za mna top!dochadzam k nemu zo snv

rossio
30. dec 2021
rossio
30. dec 2021

@lenull103 och k Petríkovi nie, je šikovný, nenahovori vela ale čaká sa dlho, sestrička berie podľa seba nie kto ako príde a tie jej komentáre ta sa narozprava za oboch...ako z doby kamennej. ..Od nich som brala kartu čím skôr.

lenull103
30. dec 2021

@rossio každý má iný pohľad..ja sestričku poznám osobne a som spokojna aj s jej aj s doktorovym prístupom