Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
17. apr 2008

jani, teraz si ma dostala 😅 ale pri najbližšej príležitosti sa dokiho spýtam ešte raz a podám podrobné info 😉

andyika
17. apr 2008

ahojte
davnejsie som vam pisala, ked som zistila ze som tehu....dufam, ze sa este pamatate
tak ja som ola uz aj na UTZ, dr. povedal, ze vsetko je v poriadku, strasne sa tesim, musim poklopkat, vobec mi nie je zle pocas tehu...tak dufam, ze to aj tak ostane. Inac obrazok z UTZ mam aj v albume, malicke tam malo len 6+3tt, taze sme videli len taku skvrnku, no najblizsie idem okolo 20 maja a vtedy uz budeme vidiet viac 😉
tak drzim vam palce 😉 🙂

ellianka
17. apr 2008

andyika, takéto krásne tehu správičky sú balzam na dušu 🙂
tak nech sa vám obom darí a hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵 aby ste sa čoskoro mohli tešiť zo spoločnej prítomnosti (vlastne už sa tešíte 🙂)

janis24
17. apr 2008

andyika jasne ze si pamatame, taketo veci sa nezabudaju 😉 Urcite vsetko prebehne v co najlepsom poriadku, budeme ti drzat palceky a sem tam sa ozvi a posli nejake tehu virusy 😀

ellianka
17. apr 2008

jani si mi nasadila poriadneho chrobáka do hlavy 😀 stále nad tým endo počas tehu musím rozmýšľať 😨
možno fakt myslel len ložiská a ja som si to vztiahla na všetko 😠

monika3
autor
17. apr 2008

Andyika aj ta mala skvrnka je pekna 🙂
To je fajn ze sa citis dobre a vsetko je Ok 🙂 Tak nech len v zdravi pokracujete dalej a nech pekne narastiete🙂

Babule mne je to aj jedno co sa bude diat s tou cystou ak budem tehu, ved rast nebude tak nech si tam je,
hadam sa tam s niakou bambulkou zmestia 🙂 a nebudu si zavadzat 😀

ellianka
17. apr 2008

to máš veru pravdu moni 🙂

janis24
17. apr 2008

elli to som nechcela 😅
Mne tiez v CARku povedali, ze v pohode mozem ist na IVF aj s cystami, ale nedalo mi to a sla som za svojim dokim a ten povedal, ze jednoznacne laparka, lebo ak to bude rast dalej, je tam riziko prasknutia a tiez som sa zlakla, ze co ak by to vyslo a praskla by pocas tehu, ci by to nejako neohrozilo male... Ale to boli len moje domnienky, lebo v tomto som dost opatrna. Nemusi to byt pravda, radsej by som sa spytala... 🙂 Ale nazorom CARka este moc neverim, lebo podla toho co citam, viacerym ide hlavne o peniaze, ktore do toho vlozis a nie o tvoje zdravie. Teda aspon o iscare to tak pisali, ty mas snad lepsiu starostlivost... 😉

ellianka
17. apr 2008

jani 😉 to nevadí
no mne ešte doki povedal, že táto veľká endocysta mi nemôže prasknúť lebo že väčšina týcho endocýst je naplnených takým gélovým slizom ako aj tá moja a preto sa nedá ani dobre odsať lebo ten sliz upcháva ihlu 🙄
áno aj ja som čítala dosť názorov na spoľahlivosť CAR ale Helík si zatiaľ všetci chvália 😅
a keď sa mám priznať, z minulých skúseností moc lekárom neverím ale čo sa dá robiť...chce to kompromis 😉

monika3
autor
17. apr 2008

no kocky este ze nakuknem do nasej temy a ja ze kde sme a my na druhej strane 😨

tak ju hodim na prvu nech zajtra nelistujeme po koniku 😀

mirip
17. apr 2008

Ahojte budúce tehulky z endo ked ste? Je tu niektorá???????????????????? Haloooooooooooo!

mirip
17. apr 2008

Halooooooooo, nauzaj tu nikto nie je? 😔

janis24
17. apr 2008

ahoj mirip, akurat som sa pripojila 😉 🙂 Co nove?

mirip
17. apr 2008

Jéjjjjjj super nie som tu sama, no nie je to tak ako ma vyplašila tittika ovulka ešte len bude 😵 aj ked bol doky dnes nejaký namrzený a ked mi z druhým doktorom do .. čumeli sa tváril naštvano vraj to vypadá dobre ešte lepšie ako predvčerom

tittika
17. apr 2008

ahoj miri 😒 nehnevaj sa ze som ta naplasila 😔

janis24
17. apr 2008

tak to je fajn, este tam pojdes?

mirip
17. apr 2008

ale nie titti, len som ostala vyplašená z toho že ovulka môže byť a my prepasieme snažilkovanie, 😀 ale všetko je ok

mirip
17. apr 2008

janis už nie pred 20minútami som dostala vyvolávačku ovulky a doky povedal že dnešok a zajtrajšok je náš /moj a mužov/ a chichúňal sa 😀 ale myslel to v dobrom

mirip
17. apr 2008

tada hej ked mi príde MS alebo budú //paličky sa mám ozvať

tittika
17. apr 2008

aj ja mam asi dnes-zajtra ovu 😀 no co z toho uvidime o 2 tyzdne 😖

mirip
17. apr 2008

aj ty chodíš na folikulometriu

tittika
17. apr 2008

teraz nie ale to totalne citim,vcera pichanie dnes uz tak cudne som citila maternicu ako keby sa inak hybala ako moje telo pri pohybe,neviem ten cudny pocit opisat,mam to stale

tittika
17. apr 2008

a vcera som mala aj taky lepkavy bielkovy vytok

mirip
17. apr 2008

no ja som vraj na tom dobre 13DC maternica 10mm a folík 20mm a druhý 12 ale ten je nič dnes vyvolávačka a uvidíme čo bude dalej, BT meriam len do ovulky a potom už aj na nu kašlem

tittika
17. apr 2008

oki miri aj ja sa na nu teda vykaslem 😀 mne sa stale pekne drzi hore teplota a 2-3 dni pred m (26-27dc)mi zacne kolisat hore dole

tittika
17. apr 2008

a ten folik dneska rozpucte 😀

tittika
17. apr 2008

spravila som si akurat ovu test a je tam slabulinka druha ciarka,totalne som zabudla na ovu test mohla som uz aj vcera testnut 😠

mirip
17. apr 2008

no ja som sa tak rozhodla lenn preto merať minulý mesiac aby som vedela či ovulka je a merala som celý mesiac, ale potom som bola naštvaná, lebo ked nemeriaš tak sa naštveš a zúriš len v prvý den MS ale ked meriaš a 1-3dni pred ti klesá teplota tak si naštvaná už pár dní púred MS lebo vieš že príde tak ja budem merať len do ovulky čiže už len zajtra a maxim. ešte v sobotu

tittika
17. apr 2008

offnem uz pa-pa

mirip
17. apr 2008

ahoj