Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
16. apr 2008

cau eli 🙂 statocnica ako statocnica 🙂 ved ja mam iba tiez stale so sebou 🙂 len ho po zoladexe az tak moc pri kramoskach-kamoskach nepotrebujem 🙂 Inak - skusala som aj ja Panadol - Femina, ale akosi nic 😅, zaucinkoval mi asi ako pohar cistej vody 😅
kocky a ja idem za 15 min domov a ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

ellianka
16. apr 2008

leni 🙂
feminu som neskúšala a kupujeme panadol extra rapid (dúfam, že som to správne napísala) a ten zaberá celkom v pohode...hlavne to mením kvôli tomu, že ibu vraj veľmi zaťažuje pečeň a tak sa snažím jej to aspoň trochu odľahčiť 😉 možno je to len taká farmaceutická haluz, na odstrašenie konkurencie 😀
ale keď niečo bolí, tak je jedno aký má tá tabletka názov alebo farbu, hlavne že zaberie

korusa
16. apr 2008

monik 😀 dakujem za titul bobrik 😀 Ano na brusne tance este chodim, ale dnes som nebola - kvoli tomu hnusnemu zubu 😠 Je to naozaj zaujimavy tanec, a minule som mala prvy den kramosky - ked som mala mat kurz, tak som aj rozmyslala, ci ist, ci to vobec vydrzim, a baby normalne po kurze mi bolo lepsie, vobec ma brucho nebolelo, asi na tych brusnych tancoch nieco bude, sice som len zaciatocnicka, a moc mi to nejde, dvolezity je aj ten pohyb, tak sa tesim, ze robim nieco pre seba 😵
Inak s tym ibalginom ani ja nemam dobre skusenosti, co sa tyka zatazenia pecene, raz ked mi bolo velmi zle, tak som sa nim asi aj predavkovala,a potom ma strasne bolel zaludok, a ked som to povedala dokimu, tak mi radsej predpisal novalgin - je super na krce, ale davam si ho naozaj vtedy ked mi je na nevydrzanie, a chvala Bohu, som si ho davala uz velmi davno 🙂 neviem co je lepsie odpadnut od bolesti alebo od tabl....

yasminx
17. apr 2008

Dobré ránko kočky 🙂
ja si idem zajtra pre výsledky a už teraz mám takú strašnú nervozitu v žalúdku, že to neni ani možné ☹

janis24
17. apr 2008

aj ja zelam dobre ranko, yasminx neboj setko bude v poho, skus sa dnes zbytocne nestresovat 😅

Ja idem dnes na poslednu injekciu, huraaaa!!! Poviem vam, ze uz toho zacinam mat fakt plne zuby, hlavne co sa tyka mojej vahy, som na to dost alergicka a rozmyslam, ci to vobec dokazem zhodit... ☹ No a tiez ked som si vcera umyvala vlasy, zasa som mala dve plne hrste, tak som sa nas..., chytila noznicky a polovica isla dole. 😅 A to som si chcela nechat dlhe do svadby 😢 😀

yasminx
17. apr 2008

janis - Ty už ideš na poslednú injekciu? tak to je super 😵

ellianka
17. apr 2008

krásne slnečné ránko 🙂 🙂 🙂
janis gratulujem k poslednej včielke 😉 pozerám na tvoje foto a máš krásne brčkaté vlasy...jaaaaaaaj po takých som vždy túžila ale gény ich dopriali bratovi 😢
yasminx 😵 výsledky budú určite ok, držím palec 😵

mirip
17. apr 2008

ahojte, no tešila som sa že dnes budem prvá alebo nanajvýš druhá a ono tu sa už "kecá" vo velkom. 😀 Dnes idem aj ja k dokymu na druhú folikulometriu a uvidíme čo mi povie. Janis gratulujem k poslednej injekcii a k tomu že od budúceho mesiaca budeš patriť v snažilkám už naozaj a možno čoskoro aj k tehulkám 😵 Prajem vám všetkým pekný deň a slenčný😎

janis24
17. apr 2008

no uz som aj naspät z nemocky, ani ma noha neboli 😉 No neviem mirip, ci uz budem patrit k snazilkam od bud. mesiaca, to zavisi od toho, kedy dojdu kramosky, ale dneska mi sestricka vravela, ze vela bab, ktorym pichali Lucrin dosla mrcha hned na druhy mesiac uplne v pohode, takze uvidime...

elli no kazdy si asi zela to co nema, ja som vzdy tuzila mat rovne vlasy, s ktorymi by nebolo tolko roboty, nemam take tradicne "prstienkove kucery", musim sa na nich namakat so vselijakymi prostriedkami, aby som nemala "chemlon" 😒

mirip nech ta folikulometria dobre dopadne a mozete veselo snazilkovat 😉

ellianka
17. apr 2008

janis 😉 tak hor sa do snažilkovania, aby mohli tie // pekne z testíka vysvecovať 🙂 a potom poprosím tehu vírusky 😀
aj môj bráško by radšej rovné, škoda, že sa to nedá vymeniť 😎
mirip 🙂 určite to dopadne dobre 😵

ellianka
17. apr 2008

pozerám kočky, že vy dnes asi všetky usilovne pracujete a len ja to tu flákam 😀

janis24
17. apr 2008

nevadi elli, niekedy si treba spravit aj volnejsi den 😉 Aj ja by som rada, ale teraz fakt nestiham akosi, uf kedy to skonciiii 😲 😀

ellianka
17. apr 2008

jani 😉 nech ide robotka pekne od ruky a hlavne v pohode 😀
no veď práve to, roboty by bolo vyše hlavy ale ja som dnes akási lenivá 🙄

yasminx
17. apr 2008

🙂 už som sa trošku ukludnila 🙂 a rozhodla som sa, že zajtrajšie výsledky budú perfektné 😀 😀 😀
ja pre dnešok končím, mám nejaké povinnosti 😉 zajtra keď sa tú správu dozviem, tak Vám dám vedieť...
Majte sa krásne babulky, a usmievajte sa 🙂
Ahojte

ellianka
17. apr 2008

yasminx 🙂 určite budú perfektné 😵
pekný zvyšok dňa 🙂

monika3
autor
17. apr 2008

Ahoojte snazilky 😉

Korus ty uz si podla mna nie si zaciatocnik v brusnych tancoch ale asi uz podla mna
to bude niaka kategoria pokrocilych 😉

Janis blahozelam k poslednej injekcii 😉

a Yasminx na zajtra drzim palce 🙂

Eli ahooj 😉

ellianka
17. apr 2008

ahoj moni 😉

monika3
autor
17. apr 2008

Eli citam v tvojom pase, ze v majis Ketis 😉
Tak predsa ides?

ellianka
17. apr 2008

dnes som sa rozhodla 🙂
cítim sa fajn a v nedeľu by mala prísť MS, tak to nechcem odkladať, keď mi tak rýchlo tá endo cysta rastie

ellianka
17. apr 2008

kto vie čo bude za mesiac 😖

monika3
autor
17. apr 2008

To je blbe ze Ti to tak rychlo rastie 😖 veru najlepsia liecba je rovno otehodtniet...

Eli a ty nemas niake problemy z tej cysty? teda ci nemas niake mimo krvacanie ani bolesti?

No tak to musime riadne drzat palce aby to KET vyslo, lebo mam obavy ze operacia Ta potom asi neminie ak by sa to niak dovtedy s tou cystou nespravilo k lepsiemu ☹

ellianka
17. apr 2008

Moni, pri sone už nebolo vidno žiadnu voľnú tekutinu v brušku, všetko sa vstrebalo 😉 a bolesti od včera žiadne necítim, iba taký slabý tlak ako pred MS 😅 čo mávam pravidelne, tak ak sa do nedele nič nezmení, začnem užívať tie kúzelné lentilky 😉
ja si tiež myslím, že operačný zákrok ma neminie 😠

janis24
17. apr 2008

ahoj monik 😉
baby a co sa deje s tymi cystami pocas tehu? Lebo mne doki vravel, ze endo cysty sa nikdy sami nevstrebu... ☹ Cize tak ci tak pokial budu robit problemy, treba ich dat von... Bojim bojim, ja uz nechcem 😅

monika3
autor
17. apr 2008

to je dobre ze aspon ta tekutina je prec 😅

Operacny zakrok minie iba ak budes tehu 😉 😉 😉

ale akokolvek to dobadne, stale ostavaju moznosti ktore Ta opat posunu k lepsiemu 🙂

monika3
autor
17. apr 2008

Ahojcek Janis 😉 Oni sa pocas tehu nevytvaraju ked nemame MS ale asi tam aj su... 😠
Podla mna nezmiznu same od seba 😠

ellianka
17. apr 2008

moni 😵 😵 😵
máj mesiac lásky, tak snáď to výjde 😉

jani, mne doki v CAR hovoril, že počas tehu endo úplne zmizne ale po pôrode sa v 95% vráti

monika3
autor
17. apr 2008

Eli vyjde, veru v taky pekny mesiac MAJ vyjde vsetko 😉

Ale ak tam je ta cysta a boli by sme tehu tak zmizne? zeby bolo tolko radosti naraz 😀

ellianka
17. apr 2008

moni, mne to doki aspoň tak vysvetloval 😅 a vlastne kvôli tejto možnosti ma neposlal na operáciu ale na IVF 😉

janis24
17. apr 2008

prave to ma zaujima, ze v pripade, ze pojdem na IVF aj s cystou a nahodou sa to podari, ci pocas tehu zmizne aj ona alebo nie. Lebo mne doki povedal, ze miznu len loziska, nie cysty ☹

janis24
17. apr 2008

no vidim elli, ze mame odlisne info, no a teraz sa v tom vyznaj 😅 Ale asi by sme si mali vziat tu tvoju pozitivnejsiu teoriu... 😉