Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

@jacka rekord???? 😀 😀 😀 😀 holuba zožral kocúr...máš šťastie..... 😀 😀 😀 😀 😀 hej, nám vyhlasovali v rozhlase, každý den už od neviem kedy....a majú to aj v školke...od konca decembra vypísané na dverách... 😀

jacka
20. jan 2012

@denisenko fíha si dali na čas..ja som to len nedávno tam zbadala..... 😅
dufam že nie ten tvoj....vlastne ten ostal pri mužovi nie?....ozaj a kedy príde?....či len kde pojdeš rodiť?....

utka
20. jan 2012

@jacka My máme zápis 10.2. a 11.2.
@aninka29 v sobotu? Však čo sa dá vidieť v sobotu. Cez týždeň je lepšie. My sa môžeme ísť pozrieť na vyučovanie...

jacka
20. jan 2012

@denisenko budem robiť deťom vianočku čo mi poslala tvoje sestra ..tak drž palec 🙂 ....dufam že bude jedlá a neskončí v havovom bruchu 😉

denisenko
20. jan 2012

@jacka mojmu by jeden holub nestačil...... 😀 😀 😀 😀 nie, ten veru robí spoločnosť tatinkovi.... 😀 ale svokra má ešte dvoch a hned vedla sused chová holuby......to ako keby sme my bývali vedla cukrárne...... 😀 😀 vyberám si z prvého výkladu..... 😀 😀 😀 😀 ....neviem, kedy mi dojde, tá moja polovička...vraj asi niekedy vo februári...alebo ked zje všetko, čo má v mrazáku....... 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2012

@utka v tej škole čo chcem dať Maťka tak už bol DOD......ale neva......len mi nejde do hlavy že zápis je v utorok a stredu... 😅 ...ale tak čo už..........................Viki sa už teší? 🙂

denisenko
20. jan 2012

@jacka hádam nechceš otráviť havinka?????? 😀 myslím, že vianočka bola dobrá, aspon Samko si ju vychvaloval......tu tortu si videla? 😵

jacka
20. jan 2012

@denisenko hlad ho k tebe privolá 🙂 😵 ................ 😀 😀 😀 ....a že lásky ide cez žaludok 🙂 🙂 ...................tak to má kocúr hody.... 😀 😀 😀 ......že mnau...... 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2012

@denisenko aku tortu???.....chytro hovor...........dufam že im bude chuti......len neviem či to postíham aj žemle aj rožky aj vianočku

denisenko
20. jan 2012

@jacka jasné..láska ide cez žalúdok..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie, je mu smutno.... 😔 😔 ved uvidíme, ako to všetko ešte bude..... 😔 kocúr má hody a sused o pár drahých holubov menej...... 😀 😀 😀 😀 ale to má za to, že ked vyvesíme niekto vonku prádlo, tak nám ho okakajú..... 😠

denisenko
20. jan 2012

@jacka robila bezlepkovú tortu tomu mladšiemu na narodky...aj niekde dávala recept, aj fotky...vraj vynikajúca.....počkaj, kuknem...tuším tu na koni to bolo..že bezlepkové mnamky... 😎

jacka
20. jan 2012

@denisenko no janséééé....ako že inakšie.......veru nezávidím mu tam bez vás...ale zas tam má nejaku rodinu,nie?...
juj to maju susedia radosť.........kocúra na nich 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

@jacka neviem, otvorí ti to? 😕

jacka
20. jan 2012

@denisenko počkám počkám.... 😵

jacka
20. jan 2012

@denisenko otvorilo mi to....ale nevidím tam tortu....

denisenko
20. jan 2012

@jacka nie???? a čo????sú tam vianočky a torta 😕

jacka
20. jan 2012

@denisenko nič.....som slepá....ale nemám B....len C muku.....to kelu..dúfam že to nebude vadiť 😅

denisenko
20. jan 2012

skusim takto

jacka
20. jan 2012

@denisenko mám to už som si to dala do záložiek....dakujem..vieš že si poklad 😵

denisenko
20. jan 2012

@jacka 😵 😵 😵 😵 aj tie vianočky máš????

denisenko
20. jan 2012

idem ja pomaly po ten moj zázrak do školky...kým sa obujem, to zas bude trvať.....aj snežiť prestalo, len teraz zas fúka...... 😝 nič, hodím kapucnu na hlavu a pojdem.... 😀

jacka
20. jan 2012

@denisenko tak potom podaj info..čo a ako...... 🙂

mám 😵

jacka
20. jan 2012

aj my sa ideme pomaličky chystať........aj tak tu ostávam sama 😉

leninka75
20. jan 2012

ja som tu a vy ste išli pre detičky.....
@jacka ..neviem či tie vložky majú špeci názov..ja ich poznám len ako popôrodné.....

leninka75
20. jan 2012

ozaj a čo družina v škole...... uvažujete niektorá, že by ste tam deti dali?....

denisenko
20. jan 2012

my už sme tu.....

leninka75
20. jan 2012

@denisenko ..a?????...veď hovor, som zvedavá 😉

denisenko
20. jan 2012

máme aj originál rozhodnutie, že Denisko je prijatý do školy....zvládol to na výbornú,,pedagogičky ho vychválili, všetko mal na výbornú...a doma my povedal, že to bolo nudné.....ale pani učitelky boli prekvapené,že ovláda tolko vecí.....pri opakovaní slovíčiek na to, aby zistili jeho výslovnosť sa len pozastavili nad R, už je to lepšie, ale predsa len nie je úplne čisté...ale ani neráčkuje...tak sa pýtali či chodíme logopedičke.....ked som im vysvetlila situáciu, tak len doplnili do papierov, že dieťa žilo v inej krajine, preto má aj trošku iné R..ale zato doplnili aj to, že plynule hovorí po slovensky, nemecky, m á základy taliančiny a v škole bude mať angličtinu od prvej triedy....do družiny som ho prihlásila, možno bude chcieť byť viac s deťmi...to sa dá kedykolvek zrušiť.... 😉 a neplatili sme nič....len sme si objednali knižku pre prváčikov za 3,3O a to sa bude platiť v septembri....a dostali sme zoznam vecí, ktoré kupuje škola a zoznam vecí ktoré kupujeme my....a potom mi nakázali, vraj ho mám zobrať do cukrárne na koláčik, lebo si zaslúži...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

@leninka75 a ešte som zabudla....tá pedagogička mi povedala, že je všetko v poriadku, až na to, že ked kreslil a písal používal obe ruky....ale kedže to mame v rodine, treba ho nechať tak, a v prvej triede len na to upozorniť triednu učitelku, aby ho nechali, nech si sám vyberie..... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre