Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

barunka
28. sep 2006

ahoj alžbetka. až teraz som si všimla, že máš túto tému otvorenú. ja som tiež rodila v apríli 🙂

alzbetka
autor
28. sep 2006

ahoj, ako pozeram, tak vy ste o tyzden od nas starsie. nam sa dneska prerezali prve zubky. vy mate uz tiez nejake?

alzbetka
autor
28. sep 2006

prave som si pozerala vase fotecky. pekna kocka. 🙂

barunka
28. sep 2006

alzbetka, aj my už máme zuby. zatiaľ jeden vonku a druhý je na ceste. prvý som si všimla presne v deň, keď mala päť mesiacov 🙂 ďakujeme za pochvalu...
aj vy tu máte albumček???

barunka
28. sep 2006

jeej prave som našla váš albumček. to je ale krásna babula. a vidím, že aj ona zbožňuje papať nožičky. Simi má ešte rada aj ponožky 🙂

alzbetka
autor
29. sep 2006

aj my mame radi ponozticky 🙂 a tiez nam zubky, obidva, vysli presne v den, ked mala mala 5 mesiacov.

atam
29. sep 2006

ahojte,aj my máme aprílového chlapčeka,volá sa ľubko

barunka
29. sep 2006

alzbetka, no to je náhoda 🙂 ja som akurát tú moju potvorku uložila spať, bola unavená, kým som piekla, tak mi lozila hore dole po kuchyni...

atam, ty už máš tri detičky, povedz, dá sa to zvládať?? hlavne ma zaujíma ten trojročný rozdiel. aké to bolo, keď si priviedla barborke bratčeka???

atam
29. sep 2006

najprv bola sklamaná,lebo veľmi chcela sestričku,ale inak fajn,celé tehotenstvo sa naňho tešila,vôbec nežiarlila.veľmi ho ľúbi,aj keď sa z času na čas pochytia.

barunka
29. sep 2006

a dalo sa to zvládať?? myslím výchova staršej dcérky a maličkého???
Simi je moje prvé dieťa, okrem nej mám už len krstného syna, Paťka, a keď sme prišli so Simi domov, tak on dosť žiarlil. Je pravda, že mal vtedy len vyše jeden a pol roka, ale zmení sa to časom???

atam
29. sep 2006

u nás to bolo ok,barborka vôbec nežiarlila.myslím,že to ani tak nezávisí od veku.skôr od prístupu a temperamentu dieťaťa.

alzbetka
autor
2. okt 2006

ahojte, ja mam neter (ma styri a pol roka) a cez vikend sme boli u nasich. v sobotu vecer sme sa tak nasmiali. neter si priniesla babiku a Betka ju chcela tiez a samozrejme Sabinka jej ju nechcela dat. to bolo placu 😀 . mala plakala, lebo nedostala co chcela a starsia plakala lebo nechcela dat babiku. 5 minut nato sme plakali zase, lebo sa klbcili o knizku. Sabi nam trosku ziarlila 🙂 . parada ich sledovat.

atam
3. okt 2006

Dobré ránko!Ja mám dve netere(skoro 10 a 7 a pol)ale drobec má zatiaľ všetko na čo sa pozrie,iba zakričí a svet mu leží pri nohách.Netere i súrodenci ho obskakujú,veď uvidíme(len čo trošku podrastie a bude im do všetkého loziť),či potom nezmenia názor.

Držte nám palce,ideme dnes k lekárovi.

alzbetka
autor
3. okt 2006

drzte sa 🙂

barunka
3. okt 2006

no ja mám len krstného syna, 2 roky a ten chce všetko čo má Simi. ale najnovšie, ked ju ividí, tak ju chytí, poritúli sa k nej a kričí, že Paťko lúbi Simonku

atam
3. okt 2006

Všetko dobre dopadlo,tak máme radosť! 😅

alzbetka
autor
6. okt 2006

ahoj atam, teraz pozeram, ze tvoj chlapcek ma 5mesiacov a 1tyzden, kedy sa narodil?

atam
6. okt 2006

26.apríla

alzbetka
autor
6. okt 2006

aha, my sme 28. aprila 🙂

atam
6. okt 2006

Tak to je blízko. 😉

alzbetka
autor
7. okt 2006

tak to teda hej, ste sa trosku poponahlali, nam sa velmi nechcelo, ved mala sa mala narodit 14. 🙂

atam
7. okt 2006

My sme sa fakt trošku poponáhľali,mali sme sa narodiť 30.Mne sa všetky tri detičky narodili o niečo skôr.

atam
7. okt 2006

Jéj,až teraz somsi prezrela váš album,vy ste vážili a merali presne ako my,to je náhodička a koľko máte teraz?Lebo my akosi nesedíme do tabuliek.Na poradni sa premeriavame aj 3x,aby to bolo čo najbližšie.No neviem,neviem.(vážime 7 700g a meriame 70 cm).

atam
8. okt 2006

Ahojte baby,skôr ako pôjdem spať,vám chcem vyzvoniť,že sa nám dnes prerezal prvý zub!

alzbetka
autor
9. okt 2006

ahoj, blahozelam k prvemu zubku. bol drobcek nejaky nepokojny, alebo sa vam prerezal tak ako nam bez problemov. my mame dva zubky a prerezali sa nam naraz, ked mala Betka presne 5 mesiacov. co sa tyka nasej vahy, tak dva tyzdne do zadu sme vazili 7 235g, teraz neviem kolko mame, na poradnu ideme az na konci mesiaca. naposledy sme za 4 tyzdne pribrali 625g.

barunka
9. okt 2006

ehm, tak ja sa sem hanbím aj napísať, koľko mala Simi ako štvormesačná, ale bolo to viac, ako majú teraz vaše detičky... bože, hanba nám...
atam, gratulujem k prvému zúbku. za chvíľku sa môžete tešíť na ďalší...

alzbetka
autor
10. okt 2006

no barunka, tak Simi je riadna baculka. mas co robit 🙂 . este ju kojis?

atam
10. okt 2006

Dakujeme,baby a prajeme krásny deň.Alžbetka,krásne ste pribrali,my už toľko nepriberáme(400g za štari týždne),ale už to dáko vydržíme do pol roka,kým pridáme 1.príkrm.
Barunka,tiež som sa chcela opýtať na to isté.A dúfam,že áno,len kojte,aspoň do roka,pre dieťatko to má veľký význam.

alzbetka
autor
10. okt 2006

ahoj, ja kojim, ale malej som minuly tyzden zacala davat pred obednajsim krmenim male predjedlo, nech si pomaly zvyka. velmi sa jej to nepaci, ale snazime sa.

alzbetka
autor
10. okt 2006

kojit chcem minimalne do roka. ked bude mlieko 🙂 a Betka bude chciet aj dlhsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre