• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
som triedila skrinky s topánkami....krásne som ich naukladala...mimochodom kopu botiek som našla,čo Sabka vynosí na jar po Simke.......a teraz prídu opice,že sa idú hrať s obchodom,ale potrebujú nejaký iný tovar,tak že si vybrali topánky.......šla som pozrieť......všetky skrinky vybrakované :confused: :astonished: no budem sa ja rozčulovať....nemá to zmysel...prídem a zase šlahnem všetky topánky iba tak ..na čo ich budem pekne ukladať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....juj ...chlapi...to je dg....sama o sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning:presne tak,si to vystihla :wink: :slight_smile: chjoooj,a tak sa ľutoval.........
3. feb 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 keby sme sa mali nad všetkým rozčulovať tak nás klepne pepka................ked muž zbada že Maťko mu zlomil gumené kladivo......tak to chcem vidieť :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........len aby neumrel........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudatko :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 veru ani nechod von...brrr..............brrrrrrrrrrrrr
3. feb 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bude vojna u vás? :grinning: :grinning: :grinning: manža bude dávať prednášku? :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja už sa teším až manža dojde domkov......to sa bude robiť chorý ako nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....asi ho na to najprv pripravím ked deti budu spať...............a potom ked vychladne može dať prednášku........................som sa ho pýtala.....že Maťko ako sa to stalo???..... :confused: :confused: :confused: ja neviem to urobil Peťko :angry: :angry:
3. feb 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 kedy dojde?
3. feb 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, chlapi bývajú hroooozne chorí...
Ja som zase zvedavá, čo bude, keď príde manžel domov a zistí, že Viki zlomil sluchátka :confused: .
Mne tvrdil, že on o ničom nevie...
3. feb 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ešteže sa môžu vyhovoriť jeden na druhého :slight_smile: ....aj u nás to tak funguje..to nie ja,to ona :grinning: :grinning:
@utka tak aj u vás bude prednáška? :slight_smile: :slight_smile: .... :grinning: :grinning: :grinning: že o ničom nevie :grinning: :grinning: :grinning: ...
3. feb 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka konečne v utorok je doma.....teda ak poletia :wink:
3. feb 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 sa tešíte....a dlho bude s vami?
3. feb 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ešteže ich viacej nie je......to by bolo výhovoriek.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....možno to nepokazil :grinning: :grinning: :wink:
3. feb 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka keby my sme mali byť také choré...tak nechcem vidieť čoby sa dialo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tešíme jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj jemu je už dlho.....ved odchádzal 3 januára.....nooo..bude domka 6dní...
3. feb 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaká som hladná..som dostala chuť na vajičkovú pomazánku...idem uvariť vajíčka....si dajú aj deti :slight_smile:
3. feb 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to dlho nepobudne,....ale aspon že príde.....
3. feb 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ako robíš...len tak pomiešaš so syrom.....?
3. feb 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja tam dávam aj maslo...a dochutím ...ty len so syrom ?
3. feb 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a cibula...tá musí byť :slight_smile:
3. feb 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja len syr......bez cibule...alebo velmi maličko.......Maťko ju neznáša :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v lete na drobnučko papriku :slight_smile:
3. feb 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mnam ...si mi narodila chute.... :slight_smile:
3. feb 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ani Simka nemusí cibulu....jej odoberiem zvlášť kúštik a má bez cibule :wink:
3. feb 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 narodila chute........pekne..... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja už mám pokrk zakaždým niečo zvlášť robiť......som s toho unavená....a neviem čo mi je tento týžden.... :unamused: ............... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som pochopila :wink: :slight_smile: ...........nelezie na teba niečo???
3. feb 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok