Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
aninka29
3. feb 2012
som triedila skrinky s topánkami....krásne som ich naukladala...mimochodom kopu botiek som našla,čo Sabka vynosí na jar po Simke.......a teraz prídu opice,že sa idú hrať s obchodom,ale potrebujú nejaký iný tovar,tak že si vybrali topánky.......šla som pozrieť......všetky skrinky vybrakované =-) :-o no budem sa ja rozčulovať....nemá to zmysel...prídem a zase šlahnem všetky topánky iba tak ..na čo ich budem pekne ukladať.... :-p
jacka
3. feb 2012
@aninka29 😃 😃 😃 😃 ................. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....juj ...chlapi...to je dg....sama o sebe 😃 😃 😃 😃
aninka29
3. feb 2012
@jacka 😃 😃 😃presne tak,si to vystihla 😉 🙂 chjoooj,a tak sa ľutoval.........
jacka
3. feb 2012
@aninka29 keby sme sa mali nad všetkým rozčulovať tak nás klepne pepka................ked muž zbada že Maťko mu zlomil gumené kladivo......tak to chcem vidieť 😃 😃 😃
jacka
3. feb 2012
@aninka29 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...........len aby neumrel........... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 chudatko 😃 😃 😃
jacka
3. feb 2012
@aninka29 veru ani nechod von...brrr..............brrrrrrrrrrrrr
aninka29
3. feb 2012
@jacka bude vojna u vás? 😃 😃 😃 manža bude dávať prednášku? 😃 😃
aninka29
3. feb 2012
@jacka ja už sa teším až manža dojde domkov......to sa bude robiť chorý ako nikdy 😃 😃 😃
jacka
3. feb 2012
@aninka29 .....asi ho na to najprv pripravím ked deti budu spať...............a potom ked vychladne može dať prednášku........................som sa ho pýtala.....že Maťko ako sa to stalo???..... =-) =-) =-) ja neviem to urobil Peťko ]-( ]-(
jacka
3. feb 2012
@aninka29 kedy dojde?
utka
3. feb 2012
Veru, chlapi bývajú hroooozne chorí...
Ja som zase zvedavá, čo bude, keď príde manžel domov a zistí, že Viki zlomil sluchátka =-) .
Mne tvrdil, že on o ničom nevie...
aninka29
3. feb 2012
@jacka ešteže sa môžu vyhovoriť jeden na druhého 🙂 ....aj u nás to tak funguje..to nie ja,to ona 😃 😃
@utka tak aj u vás bude prednáška? 🙂 🙂 .... 😃 😃 😃 že o ničom nevie 😃 😃 😃 ...
aninka29
3. feb 2012
@jacka konečne v utorok je doma.....teda ak poletia 😉
jacka
3. feb 2012
@aninka29 sa tešíte....a dlho bude s vami?
jacka
3. feb 2012
@aninka29 ešteže ich viacej nie je......to by bolo výhovoriek.... 😃 😃 😃
jacka
3. feb 2012
@utka ....možno to nepokazil 😃 😃 😉
jacka
3. feb 2012
@utka keby my sme mali byť také choré...tak nechcem vidieť čoby sa dialo... :-p
aninka29
3. feb 2012
@jacka tešíme jasné x-) x-) x-) aj jemu je už dlho.....ved odchádzal 3 januára.....nooo..bude domka 6dní...
aninka29
3. feb 2012
nejaká som hladná..som dostala chuť na vajičkovú pomazánku...idem uvariť vajíčka....si dajú aj deti 🙂
jacka
3. feb 2012
@aninka29 to dlho nepobudne,....ale aspon že príde.....
jacka
3. feb 2012
@aninka29 ako robíš...len tak pomiešaš so syrom.....?
aninka29
3. feb 2012
@jacka ja tam dávam aj maslo...a dochutím ...ty len so syrom ?
aninka29
3. feb 2012
@jacka a cibula...tá musí byť 🙂
jacka
3. feb 2012
@aninka29 ja len syr......bez cibule...alebo velmi maličko.......Maťko ju neznáša :-p :-p
jacka
3. feb 2012
a v lete na drobnučko papriku 🙂
jacka
3. feb 2012
mnam ...si mi narodila chute.... 🙂
aninka29
3. feb 2012
@jacka ani Simka nemusí cibulu....jej odoberiem zvlášť kúštik a má bez cibule 😉
jacka
3. feb 2012
@aninka29 narodila chute........pekne..... ]-( ]-( :-p
jacka
3. feb 2012
@aninka29 ja už mám pokrk zakaždým niečo zvlášť robiť......som s toho unavená....a neviem čo mi je tento týžden.... :-| ............... :-p
aninka29
3. feb 2012
@jacka ja som pochopila 😉 🙂 ...........nelezie na teba niečo???