• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
kuk.....
4. feb 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk.... :slight_smile:
4. feb 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nečítajte to...však si len zbytočne nervy narobíte...
@aninka, Vikiho to zaujíma-HP
4. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukukuk...
4. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukukukuk :grinning:
4. feb 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 díky za víchricu.... :angry: volal mi pred obedom lyžiarsky inštruktor, či ideme lyžovať, že na svahu je -17, a fučííííí.....tak pár ludí odvolalo doobedie.... :cry: vravím, nejdem, sme dohodnutý až na zajtra...ale to mu ešte ráno zavolam, podla toho aké je počasie.....nech sa tam nemusí trepať ani on, ak bude na prd.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka baby, čo to čítate?????..my sme zadriemali spolu s Niskom....ale dnes len na hodinu a pol....on potom šiel hrať hry na počítači a ja som ostala ešte dve hodiny pred telkou pod dekou...ja som nejaká unavená......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka že Filip....dobrééé...pošli ho aj k nám.....u nás ráno Denisko vyfasoval metličku a šiel zametať odrobinky po ranajkach.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked si nadrobí, nech si aj uprace...už nemám na to nerv.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha máme tu kukučky.... :slight_smile:
4. feb 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja to nečítam....nerada čítam takéto témy...
4. feb 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a ty máš kde tie tvoje kukulienky???
4. feb 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že ....díky Brona......už je z toho snehová fujavica....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasy nafarbené...môžeme oddychovať.
4. feb 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pošlem, ale musíš hneď vrátiť...aj zajtra musí makať tu :wink:...
4. feb 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jasné..tak čakám...aj okno mu otvorím..... :grinning:
4. feb 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som nič neposielala...naozaj :wink: ....u nás je taká metelica,fujavica od rána.........sa robia záveje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
4. feb 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved ja hovorím, že díky Brona...nie Aninka..... :grinning: ten sneh ustal, ale fúka stále... :confounded: nech sa to len zhorší v noci, nebudem mať výčitky svedomia, že sa mi nechce isť do čičman.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aaaaaaaaaale vyššie si ďakovala za víchricu mne :grinning: :wink:
@jacka kam si zmizla? :slight_smile:
4. feb 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko , ale on je inteligentný a chodí cez dvere... :grinning:
4. feb 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 to len ten vietor..... :grinning:
@utka tak ho neposielaj, nechce sa mi isť dolu schodmi mu odomknúť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pošleš Deniska :wink:... Viki sa s ním baví ako s človekom. Sranda...
4. feb 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tu som :wink:
4. feb 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem chystať babulkám večeru....a vôbec by som sa nenahnevala,keby sa ručička na hodinách posunula o čosi dopredu
4. feb 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 detto....aj o dve.......dnes sú neskutočný...nevyspatý.....protivný :angry: :angry: ...najlepšie im bolo vonku....ked tam boli sami.....ani som nevedela že ich mám.... :wink: a prišli dnu... eine katastrofen.. .grossen .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka moje prdlinky sú už po večeri.......ja som z nich taká unavená,že už ani neviem čo odo mňa chcú...aj s obchodom sme sa hrali,aj na mamy,aj puzzle skladali,aj nechty malovali ..idem niečo robiť so Simkou,Sabke sa to nepáči...idem robiť so Sabkou,nepáči sa to Simke....idem robiť s oboma už sa im to nechce....aaaach ...ale ja sa už nevytáčam...som sa dnes vytočila dosť :grinning: :grinning: ..takže deťúrence majú šťastie :wink:
4. feb 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kúrnik som vykukla vonku .....to je des
známym zamrzla voda a kúrenie....super že :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 @jacka ..a ja som si myslela že len ten moj je dnes taký protivný..... :angry: u nás je záchrana jedine hra na počítač, ale to ma zas obmedzené, takže celý den sa nedá...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sme aj my po večeri.....zjedol hrianky z rohlíka....už bol nejaký tvrdý.... :grinning: a tri malé párky...a pohár čaju a potom si ešte vypýtal šálku mlieka..... :grinning: sa mu nejako naštartovalo to trávenie, odkedy chodí plávať.....hádam ho tam nechám aj dalšie kurzy..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ale my až takú zimu nemáme...čo sa čudujem...aj teraz je len -12..... :fearful:
4. feb 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 asi sme na tom rovnako.........ale moju sa aspon trochu vybláznia vonku.....horšie je to s tebou :frowning2:

pojdem ich aj ja okúpať...nech sa mi to kráti...

teda to počasie vám vobec nezávidím.... :frowning2: ...............ako mohlo zamrznuť kurenie :confused: ....tolko škody.....ach jáj :frowning2:
4. feb 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super........ :slight_smile: ..ja som rada ked sa aj moji napráskaju.....a nevrtaju sa v jedle.....zohreje pri srdiečku :dizzy_face: ..len nech papá.............čo ideš zajtra kuchtiť?
4. feb 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je -10...ale tiež začína fúkať vetrisko......nejaký severák.......brrr.....nik by ma nedostal von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok