• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
6. feb 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..je pekná!!.....a je dizainovo taká, že ak ju hneď prvý rok nezničí, tak ju môže mať v pohode ja keď bude starší :slight_smile: ...ja si pamätám, že minulý rok v tescu mali v auguste výpredaj tašiek a skoro sme kúpili lebo liluši sa samoška páčila taká princeznová a bola zlacnená z najakých cca 60E na 23...tak som si vtedy povedala, že tašku asi kúpime až v auguste, ale uvidím......
6. feb 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 @letty86 ...aj ja som sa informoval..u sestry....a tiež len Topgal.....tá, čo si skúšal Denisko, je akože od tretej triedy, ale ked jemu sa tie prváčikovské nepáčili...... :confounded: a hlavne.....neboli zelenéééééé
6. feb 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 inak my sme túto pozerali v žiline v Casalii pri vlakovej stanici...a tam stála 49E.... :angry:
6. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super tak pokukám topgal čo majú pre baby :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka.......koľko je už viki doma?....

@letty86 ..myslíš, žeby z mandarínky??......ja som Lolke dávala mandarínku tak, že som ošúpala aj tú tenučkú šupku a dávala som jej len dužinu a celkom jej chutilo :slight_smile:
6. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak ja už asi ostanem pri topgal, lebo čím viac skúmam, tým sa viac zamotám a neviem sa rozhodnúť :grinning:
@leninka75 viem, že sú tie batohy rozdelené aj podla toho, do akého ročníka dieťa chodí...sú tam tasky od prvého ročníka...potom pre deti od tretieho, štvrtého..
6. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...to sú nenormálne ceny čo sa týka detských vecí!!! :angry: ......šak ja si kabelku takú drahú nekúpim :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neviem, či z mandarínky, už ju cuckal :grinning: aj predtým a nič...ale nič také nepapal, tak netuším
6. feb 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči táto :dizzy_face: http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske-tasky/chi-151/?e2---green...len lilušu by porazilo z tých farieb :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..maťko ti dobre papá ovocie?.....lebo tá moja opička podľa nálady..... :angry:
6. feb 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ešte som chcela tebe bolo teraz len tak jednorázovo zle, či máš stále žalúdok na figu?
6. feb 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne niečo takéhttp://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske-tasky/chi-169/?a---black
6. feb 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne skor také niečo
6. feb 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..hej hej tá sa aj mne páčila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:............ja tipujem, že lilka bude potrebovať ružovo-fialovú kombináciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
muž mi hovoril, že jeho kolegu dcéra je druháčka v ZA a je nešťastná lebo rodičia jej odmietli kúpiť novú školskú tašku keď išla do druhej triedy a väčšina jej spolužiakov má nové tašky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......nechápem to, veď to nie je lacná záležitosť!!!
6. feb 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: tak to aj vikinka...ružová a fialová sú jej farby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a fičí na disney princezničkách...už vyhlásila, že chce taký perečník a tašku...perečník som taký videla, ale ten topgal také motívy nemá
najradšej má bananik, ale spapá aj jablčko a hrušku
6. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...noooooooooooooooooo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to sa už blíži k lilkinmu vkusu..len ešte by tam mal byť na zipse nejaký, najlepšie poriadne veľký "šutrák" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nové tašky do druhého ročníka :confused: :confused: :confused: to je trošken prehnané... tie deti sú také náročné
@denisenko ja by som si vybrala zelenú tašku :wink: nisko je moj zabiačik zelený
6. feb 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...veru veru!!!......
6. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to zapínanie s červeným sklíčkom sme mali aj my ako deti, že? taká retro taška
6. feb 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 presne túto tam majú...my sme ju pozerali kvoli farbe....ale to je pre dievčatko...tak nič.... :wink: peknáá :slight_smile: ....to mi z ničoho nič príde zle, ale strááášne a potom je zas celý den dobre..... :frowning2: divné.... :angry:
@letty86 pekné sú obidve.....jáj,veru ja si tiež takú drahú kabelku nekúpim..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 vidím, že vy by ste si sadli.....ja som včera robila švagrovi virtuálnu prehliadku bytu...kedže máme notebook a dlhý netový kábel, tak sme zablúdili do každej izby aby videl, ako to vyzerá....a sa smial....Nisko má v izbe ešte aj fotorámik zelený....... :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tuším sa ešte navyberáme...... :grinning:
6. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko veru, navyberáme :grinning:
idem, žienky :wink: malinký vstal, velký vysáva, tak hádam aj ja priložím ruku k dielu :slight_smile: :slight_smile:
neskor prídem...píste tak, aby som stíhala čítať
6. feb 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A toto im máme kúpiť: peračník
vodové farby
štetec plochý
plniace pero
pohárik na vodu
mäkká guma
3 vrecká (TV,VV,Prezuvky)
prezuvky
nožnice s tupým koncom
teplákova súpravy, cvičky, ponožky, tričko
uteráčik+mydlo
toaletný papier
pastelky 12ks, voskovky 8ks, plastelína 10ks a lepidlo

to je vraj od rodičov všetko :confused: :confused: :confused:
6. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...postaraj sa o detičky a príď :slight_smile:

@denisenko...ešte u vás nebol keď si robila prehliadku?... :wink:...nám ešte kázali aj botasky na von :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........veru sa navyberáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......liluša už vypytuje obed..sa mi to zdá skoro :confused:
6. feb 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kôň mi ide nejako pomaly :angry:
6. feb 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 skoro na obed????? ja už som po...... :grinning: pre istotu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: treba dobehnúť, ked mi je fajn.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok