• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
@denisenko žeby sme sa pozvali keby ste mali :grinning: :wink: ..ale asi len Vikiho..

@utka teda ja som videla len chlapca čo sedel v košíku...sa bol mi dosť povedomý......a potom prišla predavačka niečo sa mu prihovorila.....a tak som odišla s tým že kde som ho videla....a neskor som počula ...ako niekot kriččí že Viki...tak ma napadlo že to by mohol byť on.....a asi aj bol......
12. feb 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tá predavačka je moja švagrinka...takže Vikiho si videla...a kde sme sa flákali my??? :confused:
12. feb 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no kde??? :confused: :confused: :confused: :grinning: ste sa zabudli niekde v regáli????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko asi...ale nieee...muž bol pri ňom aj so švagrinou...ja som ešte asi niečo hľadala....klasika....
12. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no škoda, že sme sa nestretli... :frowning2:
12. feb 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@utka ved sa hádam dakedy stretneme :wink:
13. feb 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!!.......dieťa v škôlke jupíííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka..s tvojimi chlapcami by bolo dobre na púšti, určite by narazili navodu :grinning: :grinning: :grinning:

@utka ..no super črevná viróza, tak ste zasa pekne doma :frowning2: ...šéfku aj porazí :wink:

@denisenko....my máme karneval v piatok, ževraj valentínsky :dizzy_face:..........mužíček už je za kopečkami :frowning2: ....to príde dosť neskoro, už asi bude simonko nasvete, že jo?....ako kto bude s tebou?....
13. feb 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka @utka..no a mohli ste ísť na pivo :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka...dobrý postreh!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..korčule ste kúpili?
13. feb 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:

@leninka75 sa tešíš, že máš doma o jednu menej,čo???? :grinning: aj Denisko je už v školke,dneska sme sa vybrali skor,už som stihla aj poupratovať, kocúra vyvenčiť, a hádam vyložím nohy..... :slight_smile: ....veru, sama ostanem...ak nikto nebude poruke, zavolám si sanitku a o DEniska sa postará starká.....to je už posledná varianta.... :slight_smile:
@jacka dobrý tip s tou púšťou..... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ty si teraz PN???? :confused:
13. feb 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak to zas bola noc....v poslednej dobe vobec nemožem spať.....najskor som myslela, že si už fakt dám nejaký ibalgin, na tie klby...potom som zaspala a zobudila sa ako vždy po druhej na to, že mám také blbé tlaky v podbrušku, takmer ako pred mrchou...ale nebolí to, len ma to tak tlačí a trochu pichá, ked sa snažím vystrieť.....už pár nocí pravidelne..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: kto vie, čo to je? :confused: :confused: :confused: :confused:
13. feb 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ešte nechod rodiť..máš čas :wink: ...............možno sú to poslíčkovia-.......neviem ja som ich nemala..........možno maličký kopcuje dole v podbrušku........nemáš pocit že to šteklí??
to s tou púšťou bol leninkin nápad........ :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie nekupili.....učka ma v piatok zrušila že to je pre deti čo už vedia korčulov ať....tak potom nehcápem načo to je................ako ste víkendovali....
13. feb 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...juj veru sa vytešujem, ale zasa lolka je aj za tri deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...neposedná, len chodí stále do skriniek a najlepšie vyťahovať šálky a podobné veci :angry: :angry: :angry: :angry: ........už by si to asi mala aj rada za sebou, že?....ešte mesiac..vydrž!!!!!.........
13. feb 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..zasa sa predbiehaš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to načo také haló v škôlke?....ty si sa v piatok na to pýtala, či to učka sama od seba?:.......víkend?....ja som upratovala...muž s lilkou boli na ľade na váhu, trošken kultúry v kauflande :grinning:...a inak nuda ako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes:......a vy?...
13. feb 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....liluša sa teší na zajtrajšieho valentína...celý týždeň niečo vyrábala, nikomu neukázala, tak som zvedavá...len sa stále vypytuje či s ana zajtra teším... :slight_smile:
13. feb 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak potom prečo sa najprv nespýtali a až potom nenahánali rodičov, že treba korčule???? :confused: :confused: :confused: to je systém..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...nie nešteklí ma to, len tlačí, drobček je vtedy takmer vždy tichučko....hádam je len moc nízko, veru ešte musí aspon mesiac vydržať..... :sweat_smile:
@leninka75 tak si mala poslať do školky aj ju.... :grinning: by im aspon trochu vyvetrala skrinky....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kultúra v kauflande????, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 juj zlatá je......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved sa s nou aspon nenudíš :slight_smile:

nijak......ako vždy.....v sobotu na nákup......poobede sme sa pozvali k sestre.......a v nedelu doobedu boli na lade...a poobede sa bobovať......stále to isté :wink:
13. feb 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 sama učka prišla.......ma vytáčaju v poslednej dobe takéto veci......najprv ááááno....a zrazu z 19 detí len 7!!!! može ísť.....chápeš to???? :angry: :angry:
13. feb 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hm, asi nejaké prekvapko.......tatinko mi tu mrnčal celé dva dni, že čo si želám na Valentína, ale som ho zrušila.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a Denisko myslím ani nevie, že nejaký Valentín bude a o čom je to..... :confounded: ..my skončíme na plavárni.... :grinning:
13. feb 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vieš ešte som sa pýtala či treba kupiť korčule či v školke nemaju.......kuk na mna ako na debila.....že jasné aj prilbu ..a teraz toto....juj také som mala nervy na nich.... :angry: :angry: :angry: :angry:
čím si ho zrušila?..........ja pochybuje že aj Maťko niečo tuší..... :grinning: :grinning: :grinning: ....a my pojdeme to potoka na lad....ak ešte bude :grinning: :grinning: ...............ked ho nemožem ani do cukrárne vziať
13. feb 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..no hej kultúra v kauflande :grinning: ..sa smejem, že to je teraz pre mňa vyvrcholenie celého týždňa kultúrne podujatie..to vieš tále tu v "dzezine" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a hlavne teraz v zime už mi to ide hore krkom..stále dokolečka to isté..do obchodu, na poštu, domov, na dvor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko..však som nad tým uvažovala, že by som aj lolku dakde upichla :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka..to sa dá pochopiť?::: :grinning: :grinning: :grinning:......
13. feb 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj chodia od vás zo škôlok von aj v takýchto mrazoch?.....som sa dnes dozvedela, že ak je viac ako - 10, tak von s deťmi nejdú...
13. feb 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...to poznám, ja tiež vravím, že podme medzi ludí...na nákup..... :grinning: ..naši chodia von stále, niekedy len na dvor, niekedy na prechádzku.....ale ked je moc zima, tak chodia o čosi neskor.... :slight_smile: ...-10???...no neviem..pred obedom je tak trochu lepšie a zatial vždy svietilo slniečko, tak tuším iba raz neboli..... :fearful:
@jacka a kúpili ste, či nie? ....nejako to majú domotané.....nevedia povedať rovno, že čo treba a čo nie....ale aj tak je to nefér voči tým ostatným deťom, že jedny pojdu a druhý nie....aspon sa pošmýkať, že?...tatinka som zrušila tým, že na Valentína aj tak budem sama, tak mi je to o ničom sviatok......a my sa máme radi celý rok, tak si nemusí robiť starosti kvoli jednému dnu.... :grinning:
13. feb 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie....toto začínaju tretí týžden čo nepojdu von....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............takže musím s ním chodiť ja..ked prídeme so školky.....celkom by ma zaujmalo kedy tam vetraju :angry: :angry: .....furt niečo odtial donesie :angry: :angry:
13. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čosi ...to už nekupime.......ja by som ....ale muž že zatial netreba,.....áno je to nefér voči ostaným deťom.......oni sa vonku vyšantia a tieto budu čušať dnu za pc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to som iba ja taká podráždená alebo čo mi je :angry: :angry: .............. :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...sa ti ani nečudujem....a chodia často na PC??? :confused: ...ja som ešte umyla schody...a už som úplne KO :pensive:
13. feb 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka oni nechodia von?????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
13. feb 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja ked tam prídem tak je tam v kuse nejaké dieťa.......................nie nechodia von.....nesmú ked je vonku pod -10....tak ako leninka písala.....Nisko chodí???

ty už oddychuj.......aby si nám neporodila......pekne si vylož nožky......alebo lažkaj zapni tv......a nerob nič.... :wink:
13. feb 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok