• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@denisenko ani ja...... :slight_smile:
3. mar 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
4. mar 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zas bola noc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Simčo tanncoval do rána........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2012 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kávička na stole.... :wink: a tá kosa vonku....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bambule, mala som taký živý sen...mne sa už o koniku aj sníva.... :grinning: :grinning: písala som príspevok, že som doma z porodnice...a tak ma v tom sne napadlo, ked som to odoslala, že sa musím pozrieť, aký dátum mi tam píše, aby som vedela, na kedy sa mám pripraviť...... :grinning: :grinning: tak 25.3. som bola doma..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som zvedavá, ako to bude naozaj..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj vám sa stáva, že ked snívate, aj normálne rozmýšlate???? :confused:
4. mar 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.....

@denisenko si ma predbehla :slight_smile: .................krásne sny..........................veru aj aj rozmýšlam :angry:
4. mar 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Denisko mi práve oznámil, že on sa dneska nemieni prezliecť z pyžama..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: slniečko už krásne svieti a on tu pobehuje v župane... :angry: idem požehliť prádlo zo včera....prídem..... :dizzy_face:
4. mar 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko prídi..... :slight_smile:
nemá chybu.....pojde aj von v pyžamku? :grinning: :grinning: ...............veru krásne je...len -7 je dosť kosno...ale dúfam že slniečko to vyhreje :sunglasses: :sunglasses:
sranda...aký živý sen si mala...mne sa to už dávno nestalo :wink:
4. mar 2012 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...už sa prezliekol...nechcela som mu v pyžame dovoliť maľovať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru, krásne je tam... :slight_smile: ale zas vidím tie špinavé okná...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádam sa pojdeme na chvílku prejsť....ale až trošku neskor.... :dizzy_face: čo varíš???
4. mar 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to som sa dožila...kážem Deniskovi, aby prišiel jesť jogurt: mamí, ja nemožem, maľujem a chcem takú pochvalu ako včera...už si ma celého domýlila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .......ako rýchlo sa vzdal :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................aj moji pojdu von.....lebo tu už robia neplechu..všetci traja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................pečeim krkovičku..zemiaky a kapustička... :slight_smile:
4. mar 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a už sú tam :sunglasses: :sunglasses:
4. mar 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...eeejha...ste ponocovali :wink:
dnes je tááááák krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ani sa mi veriť nechce..... :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka aj ja pečiem krkovičku,zemiaky a kapustičku :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :dizzy_face: :slight_smile: :wink: .....
že ani vietor......len slniečko......len aby to vydržalo čo najdlhšie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. mar 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@denisenko dakujem :dizzy_face: , mamina robila medový krémeš, pošlem :wink: :sweat_smile:
@jacka riadne sme sa zlakli oboja :frowning2: matulko je statočený, tvári sa, že nič :zipper_mouth: mamka ked to včera zbadala :pensive: mala dost a svokra tiež zalamovala rukami cez telefón :pensive:
4. mar 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko už sa mi to stalo..s tým premýšlaním v sne :confused:
fajnotky varíte :dizzy_face: my dnes máme stroganov
4. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a čo sa vám stalo :confused: :confused: nejak som to prehliadla? :confused:
4. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 Matko spadol a udrel si bradu :confounded:
Matulko mal úraz som ani nemala chut tukat do pc....nič vážne, ale zlakli sme sa emoticon v kúpelke má viki stoličku,nádstavček, aby dosiahla, ked si umýva zúbky...matulko sa tam postavil a spadol a to pri nom stál manža, len ho nestihol chytit....spadol na druhú stoličku, ktorá tam nikdy nebýva(taká malinká drevená) a udrel si bradu...nastastie, šit netrebalo, má fajnú modrinu a dva škrabančeky...poslali nás aj na rtg, ale všetko o.k.....som bola z toho taká nijaká, človek stojí pri nom a nestihne ho zachytit...už všeličo ma napadlo, čo sa može stať
4. mar 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 som to skopčila a pozerám, že namiesto "smajlov" je tam slovo emoticon....takže žiadny emoticon v kúpelke :grinning:
4. mar 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 šťastie,že to dopadlo "len" takto :pensive: chválabohu je Maťulko v poriadku......ked tie naše detičky sú také nevyspytateľné :unamused: ....švagrinej tiež pred týždňom spadol malý,má rok a pol....z poschodovej postele...jednoducho tam vyliezol a hodil sa dole...nestihla ho zachytiť......tiež sa mu našťastie nič nestalo..akurát ma modrinisko na čele velké ako svet :pensive:
ach jáááááááj
4. mar 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pozvem sa dneska k vám na obed.....alebo..radšej nie.....není mi dobre....bolí ma bruško od včera, potvorka ma valcuje zvnútra.... :pensive: :pensive: sme boli v Tescu a na ihrisku, chvílu sa vyvenčiť...ale ledva som došla....asi to nebude len tá voda, čo ma tam tlačí.... :frowning2:
4. mar 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 medový krémeš možem.....dakujem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja by som si dala..... :slight_smile:

@denisenko oddýchni si..vylož nožinky..........prídeš inokedy :wink:
4. mar 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka som si zdriemla na hodinku...a som rozbitejšia ako predtým..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vonku je tak pekne..... :dizzy_face:
4. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...zase na skok...už aby sme šli domov.Viki sa už má dobre.Ale škaredé má tie kiahne.
4. mar 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!...

@jacka ..jaaj keby len v sobotu, ale ja som tu aj v nedeľu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak...
@jacka @denisenko..také svalnaté reči poznáme, že čo si nezavolala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...ja vás zavolám a vy si začnete vymýšľať, že prečo nemôžete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...........

@letty86..juj zlatko malé, našťastie to dobre dopadlo, ale si si moja užila :frowning2:

@aninka29....to ste mali riadnu štreku!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..koľko vám trvala cesta??...

@utka..super, že sa to lepší :slight_smile:
4. mar 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka a kedy vás pustia? či neviete???? :confused:
@leninka75 čo si...treba dať vedieť den dopredu...grilovačke sa nedá povedať nie....ja a odmietnúť klobásu???, to iba ak by som bola vážne chorá....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra idem na monitor...si užijem...beriem aj Deniska....prevráti porodnicu naruby...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....veru som pozabudla, že klobásku môžeš hocikedy :wink: ......ale nabudúce nechcem počuť žiadne nie :slight_smile: :slight_smile: ..........nisko bude mať zážitok, bude počuť srdiečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zážitok budú mať sestričky...som si istá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: okrem neho tam nebude počuť nič.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@leninka75 žiadne výhovorky......no čosi...... :wink: ...ako idete prázdninovať???

@denisenko držím palce...aby to sestričky prežili v zdraví......a vy idete už dneska mame?....to tu budem asi celkom sama......ked u vás deti prázdninuju.... :confused: :frowning2: :wink:
5. mar 2012 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok