Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
31. mar 2012

@jacka ....prepalacinkuje...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...som ho uložila spať, lebo už o pol siedmej tu driemkal na gauči...tak sme sa dohodli, že ked príde, tak ho zobudím...... 🙂 ja som vedela, že nevydrží...hlavne ked cez den moc nepospal..zrejme len hodinu a pol ležkal..... 😠 tatinko volal že už sú za Bratislavou, tak hádam okolo pol desiatej sú tu..... 🙂 🙂 🙂 🙂 som ešte hodila teplú vanu, zmyla podlahy a schody a ked ho ešte znásilním vo dverách, možno niečo zaberie........ 😀 😀 😀 😀 😀 ja som optimista...... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka Viki sa už možno preorientováva na školský čas..... 😉

utka
31. mar 2012

@denisenko keď chodí do škôlky, tak ho Peťo budí o siedmej...teraz vstal sám o pol...tak neviem...
veru, znásilni ho, skôr porodíš 😉...
Pekný večer a dobrú noc.

denisenko
31. mar 2012

@utka len aby to ešte stihol...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na Deniska to neplatilo vobec...... 😠 ...možno na Vikiho vplýva posun času...oneskorene..... 😵

utka
31. mar 2012

To by spal dlho...takže posun asi nie. Na neho to nikdy nevplýval...ani keď bol malý.
Ani u Vikiho to neplatilo...tiež sa narosil 6 dní po...

jacka
1. apr 2012

ahojte.....

@denisenko no ako......ešte si celá?.....čo to "znásilnenie".....pomohlo?:.................ako dorazil tatino?...aj so ho fakt zobudila?

denisenko
1. apr 2012

dobré ránko.... 🙂
@jacka celá, celá...čo ja viem, či pomohlo.... 😀 😀 😀 😀 ...Deniska sme budili, ale ten otvoril jedno oko a spinkal dalej..... 😵 takže hor sa do varenia obedu...... 🙂

a najlepší prvoaprílový vtip dnes ráno........všade je bielo....snežííííííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
1. apr 2012

@denisenko ......ani si nebude pamätať že ste ho budili 😉 ...................................uvidíme či pomože........ešte nie je koniec dna,že? 😀 😀 ................aj ja idem variť...Maťko knedlík nechce....tak budú cestovinky.... 🙂

fúúúj to fakt.......to je ale hnusný vtip 😝 😠.......................ja ti pošlem slniečko...máme ho tu dosť...

denisenko
1. apr 2012

@jacka a u nás chumelica...nenormálna..... 😔 😔 😔 😔 😔 a neviem, či mi neodchádza zátka, alebo len dosledok privítania????? 😀 😀 😀 😀 musela som si dať vložku, lebo si to odnieslo pyžamko..... 😠
....kolienka sa už varia, joj, to je vona...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
1. apr 2012

@denisenko žeby už?..... 😵 😵 .......ešte im stihni navariť 🙂
tu je krásne.....až sa mi nechce veriť čo vravíš ☹

denisenko
1. apr 2012

@jacka .....my už máme asi 2cm snehu.....chápeš toto????? 😕

jacka
1. apr 2012

@denisenko nie.....nechápem.... 😠 ...........ani sme nie tak daleko od seba a aké iné počasie máme...........tak chytaj slniečko 😎 😎 😎

deti sú už vonku........ešte uvarím cestoviny a pojdem ich strážiť 😀

denisenko
1. apr 2012

@jacka neveríš????? uveríš........ 😝 😝 😝 😝 ...ahá.....

jacka
1. apr 2012

@denisenko to je strašné.......vieš čo som rada že tu je slnko 😉 😉 ........................nie je váš tatino nejaký opálený?? 😉 😎

denisenko
1. apr 2012

@jacka je....slnečné Tirolsko.....sa mu smejem, že je tam jak na dovolenke..... 😀 😀 😀 😀 😀 a stále len sneží, sneží...... 😝 😝 😝 😝 ...pošlite nám kúsok slniečka......prosímmmmmm 😵

jacka
1. apr 2012

@denisenko neviem či by som menila takú dovolenku 😀 😀 😀 😉 ................................čo ti robia chlapi?..............tak chytááááááááááááj 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...................dobehne dakedy okolo obedu...može byť?? 🙂 😉 😀

jacka
1. apr 2012

musím ísť za nimi..prehadzuju susedom skaly do záhrady 😠 😠 😝 .........................................

denisenko
1. apr 2012

@jacka može byť....dakujeeeeeem..... 🙂 chlapi šli otravovať starkú....... 😀 😀 😀 😀 ja ešte požehlím, a chcem isť ešte nakúpiť...potom obed...a potom.....uvidíííííííme...... 🙂 ...susedia majú radosť, že? pokial netriafajú do okien..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. apr 2012

@denisenko a potom pojdete spinkať 😵 😵 ...alebo....rodiť 🙂 ..........ale 4.4 .2012 je tiež pekný dátum 🙂 ........
susedia tu nemaju dom..maju ho oproti za cestou.......takže okno nehorzí.... 😀 😀 ........................................prečo neotravuju teba chlapi 😵

denisenko
1. apr 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 no, ja som 16-teho...žeby som ešte počkala? 😀 😀 😀 😀 joj, kolienko bolo fantastické....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a hádam pojdem do horúcej vane a uvidíme....... 😉

jacka
1. apr 2012

@denisenko 16teho...to nemyslíš vážne 😀 😀 😀 😀 ...............ešte tak dlho čkať....to už budeš hádam doma aj s porodnice.... 😵 😵 😵 ...sa teším na maličkého........ako ho budete volať..myslím tak pekne.... 🙂
mne obed dnes nechutil......vymýšlam kadejaké recepty a potom to aj za to stojí 😝 😝

Peťulo spinká.....Maťulo maluje...idem sa aspon vyvaliť na gauč..................................a ty......ked sa nebudeš ozývať tak chytááám paniku 😵 😀 😉
slniečko došlo.......dúfam že bez vetra 😉

denisenko
1. apr 2012

@jacka ešte si dám niečo sladké a idem aj ja spolu s mm vyložiť nohy...Denisko je už tiež v posteli...... 😀 neboj, keby niečo, ešte napíšem, že odchádzam..... 😉

denisenko
1. apr 2012

@jacka tá sviečkova nevyšla, či si vymyslela niečo iné????

jacka
1. apr 2012

@denisenko tá sviečková...ale našla som druhý recept........niečo s karamelom.....mala som to pekne robiť podal seba...stará klasika
Maťko ma vyhodil robiť palacinky........ 😝 ..........

jacka
1. apr 2012

@denisenko to dúfam...........vo dne v noci...som tu stále 😵

utka
1. apr 2012

Ahojte...

@denisenko ta nič? Ale do 16-teho ďaleko, tak to hádam nieeee...
@jacka experimentuješ s jedlom? Super. 😉
My sme mali kuracie prsíčka. Večer som ich dala do pácu. Dnes poopekala s ryžou a hranolkami.

jacka
1. apr 2012

@utka to bolo naposledy....čo som pokazila dobré jedlo......................aj vy te mali fajnotku 🙂

pojdeme ešte trošku von.........niežeby sa mi mi až tak chcelo......ale nech sú na čerstvom vzduchu....aspon na hodku

utka
1. apr 2012

@jacka aj my sme sa boli poprechádzať vonku. Teraz som ešte požehlila. Vyskúšala som moju novú žehličku. Je dobrá 😉

jacka
1. apr 2012

@utka aku si si kúpila?:....a neodfúklo vás?........

utka
1. apr 2012

@jacka http://www.obchodny-dom.sk/zehlicka-zelmer-navi...
Neodfúklo...boli sme v lesíku na fialky, tam tak nefúkalo...

jacka
1. apr 2012

@utka vyzerá super...... 😵 ..ako sa ti s nou pracuje...........dúfam že už zajtra nebude fučať 😠 😠

@denisenko ..kdeže si.... 🙂

detičky búvaju......idem si ja oddýchnuť....vyložiť nohy na stol......v klude kuk tv......dobrú nocku 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre