Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2012

dobré ránko..... 🙂 tatinko došiel v poriadku, len ked mi volal, už som bola taká tuhá, že som nepočula zvoniť telefon..... 😀 😀 😀 😀 😀 neva, ráno sme boli skypovať....Deniskovi chýbal, tak si pokeckali..... 😀 s tým ekzemom.....ja už nedávam nič...na telo mu zaberá super jedno mlieko z talianska, ale na to líčko ...nič....sa mu to poriadne zhoršilo, ako sa narodil Simonko...raz darmo...u neho to spúšťa stres, a aj ked on nič nepovie, aspon viem, ako sa cíti.....tak zas ho len presvedčiť, že je jednička v domácnosti a ono to zmizne...... 😔 😀 ..more...keby sme ho tak mali doma.....ale Podhájska je tiež super, tak hádam pojdeme aj tento rok v lete, minulý rok bol s babkou na týžden a pol roka mal pokoj...... 🙂
@utka dlho som si nepospala...po polhodine sa niekto rozplakal...a kedže som odmietla zobrať ho na ruky, plakal v dvojminútových intervaloch asi polhodinu....a potom spal....ved sa hádam naučí, že spať treba v posteli a nie na maminých rukách...... 😉

denisenko
12. apr 2012

tak, ranajky v bruchu, Denisko pozerá rozprávky, ja si dám ešte kafé...Simonko spinká..na chvílku.....v noci jedol o 10-tej, o 1-nej, 4-tej a teraz ráno o 6-tej...tak takto nejako sme sa vyspali....... 😖 ale zas bez fľašky, takže spánok za flašu..... 😔

denisenko
12. apr 2012

žienky, čo sa stalo.....nad ránom som kojila Simonka a počula som nejaké buchnutie.....kedže už dlho fúka, si tak myslím, hádam nič zo strechy a potom ma hned napadlo, že kocúr z balkona, kedže tam nie je ešte zábradlie 😠 a ráno pozerám, že som mala pravdu.....pod naším balkonom je strieška a kocur na nej, pazurmi zakvačený, lebo je to šikmý plast...som sa dobre zasmiala.... 😀 😀 😀 😀 😀 chceli sme, nech príde sám na to, že predsa len existuje cesta dolu, ale zrejme nemá tolko odvahy po predchádzajúcich skokoch z druhého poschodia...... 😀 😀 😀 😀 Denisko sa smial, že som ako hasič, čo zachranuje uviaznuté mačky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2012

a niekto ešte spinká....škoda že si aj Denisko neberie príklad..... 😀 😀 😀 😀 od šiestej buntoší..... 😠

leninka75
12. apr 2012

ahojte!!

@jacka..som vedela, že ťa to nenaštvala len Dr.!! 😖 😝 .........užite si u vašich 😵 😵 ..a potom sa nám ukáž

@denisenko..nazďo hasička!! 😀 😀 😀.....som rada, že mastička pomohla 😉..ešte keby zabrali aj tie ostatné veci na mliečko tak je to super!!! 😵 😵 😵.......nadeleníčko ten herpes a atopický exzém, tam si ani nemáš vybrať, že čo ej lepšie 😝 😝 😝 😝 .........kocúr zo strechy už nevedel skočiť na zem??? 😀 ........piješ normálnu kávu?...

leninka75
12. apr 2012

..včera čo mi Liluša zapílila 😅 😅 ...od PC 😀 som na ňu kričala nech kukne na Lolku, že čo robí lebo bola nejako ticho a Liluša, že " a je to moje dieťa či tvoje??" 😀 😀 😀 ......som normálne stratila reč 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2012

@denisenko ..tuším som čítala, že si už bola so Simčom na poradni......nebola u vás Dr. na prvú návštevu?... 😕

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 ha ha...nebola...... 😠 ani pri Niskovi nikto nebol, boli sme my v ordinácii..... 😖

leninka75
12. apr 2012

@denisenko ..fíha....to máte riadne "hnilé" Dr. 😠 😠 😠 .....u nás chodia poctivo.....

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 hej, normálnu kávičku si dávam...dve denne sa uplne kludne može....ale ja aj tak pijem len jednu, vždy skoro ráno.....potom už len caro, a to aj pred tehotenstvom, takže nemusím nič meniť.... 🙂 ..Lilka sa vynašla..... 😀 😀 😀 😀 😀 to poznám.....máme doma v mužskom prevedení...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2012

..ešte dám kafčo, dovarím karfiolovú polievku a padáme na túru 😀 😀 ,,,

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 ja som už v tom, že sa nechodí.....a to Deniskova doktorka je odtialto 100 km...prístup rovnaký.... 😝 vy máte dr. u vás? či v PB?

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 na túru?kam? 😕 nebojíš sa že zmoknete?

leninka75
12. apr 2012

@denisenko ..občas veru dá taký hlod, že nechápem 😀 😀 😀 .......ja som sa pri Lolke bála na kávu aj pozrieť 😀 ...pri Lilke som pila dve denne, Lilka divoko spávla......potom spätne som myslela či to nebolo z tej kávy a preto som sa pri Lolke bála....ale asi káva v normálnom množstve na spánol detí nepôsobí..aspoň tak som čítala...ale ja som radšej nepila..istota je guľomet 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2012

@denisenko ....pri Lilke prvý 1,5 roka sme mali tu v dedine, len potom išla do dôchodku a odvtedy chodíme do PB...naša Dr. má aj v ordinačnom pláne vypísané popoludní domáce návštevy...to vieš iný kraj iný mrav 😀 😀 😀 😀 ..........túrovať ideme po dedine a okolo rieky........hádam nezmokneme........Simko hajká?...ozaj a čo hovorí Nisko na kojenie? 🙂

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 vraj dve šálky kávy ani do mlieka neprejdú.....čítala som vo všetkých možných časopisoch, čo sme dostali v porodnici.....inak, ja som jedla už aj mandarínky a v pohode...klop,klop,klop 🙂 ...iný kraj veru..... 😠 😠 😠 😠 čo už... 😵 Denisko ten sa nad tým nepozastavuje, tatinko mu vysvetlil, že to bude mlieková továren 😀 a prsia už videl viac krát, tak ho to ešte netrápi...zatial, kým nepríde puberta,že? 😀 😀 😀 😀 😀 Simonko sa práve napcháva....vstal o pol deviatej, pokakaný až na pupku...ja neviem ako to dokáže 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2012

@denisenko ....keď som kojila Lolku, tak Liluši sa to tak zapáčilo, že kojila všetky bábiky 😀 😀 😀 😀 .....ešte aj vložky do podrsky si vyrobila 😀 😀 😀 .....pekne naložil 😀 😀 😀 ...však je riadny chlap, tak čo sa čuduješ 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
12. apr 2012

@denisenko ...ako bruško?.....malo si ho teda poriadne 😕 , pekne sa stiahlo?????

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 ved treba aj vložky do podprsenky...si jej mala požičať..... 😀 😀 😀 😀 Denisko sa raz ponúkol, že ho nakojí on....vyhrnul tričko, ale hned zistil, že nemá také ako ja........ 😀 😀 😀 😀 😀 tatinko mu to potom vysvetlil, že chlapi to majú len na okrasu....... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2012

@denisenko ..však ona moje nechcela, to boli teskáče...ona mala hand made 😀 😀 😀 😀 .........že na okrasu 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2012

.. u nás akoby slniečko chcelo vykuknúť 😵 ...mraky sa trhajú a je nejako svetlejšie 🙂 🙂 🙂

...ozaj posledné asi 2 týždne mi strašne chutí cola 😵 😵 😵 ....pila by som ju stáááááááále ......čo to?? 😕 😕 😕

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 a vieš že až také velké nebolo?aj doktor hovoril, že v takom malom velké dieťa isto nebude.... 😀 ono len tak zboku bolo velké,...... 😀 😀 😀 😀 😀 stiahlo sa hned lepšie ako prvý krát, žiadna ovisnutá slanina, nič....len už by to chcelo asi trochu pocvičiť na spevnenie, predsa len mi ostalo ešte pár cm navyše v páse..... 😀 😀 ale tak z 95 na 72 nie je až tak málo, že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2012

@denisenko ..fúúúúha to fakt si išla tak s váhou dolu??? 😨 😨 😨 ...paráda!!!!!!.......neboj ten zvyšok pôjde ani nezbadáš 🙂

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 aj u nás svieti,aspon na chvílu...ani na monitor poriadne nevidím.....tak je možné že píšem ako tatár..... 😀 cola? žeby cukor?

leninka75
12. apr 2012

.....káva vypitá, polievka dovarená..padáme...pa zatiaľ 🙂

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 to nebola váha......centimetre.... 😀 😀 😀 😀 do porodnice som šla so 60-timi kilami a prišla som s 53 😅

utka
12. apr 2012

Ahojte...
My sme spali do 8:45. Vonku prší, tak sme si schrupli... Dnes nevarím, tak idem iba povysávať a veget. Viki hrozne kašle. Už ma to štve. Zajtra ideme k doktorke dať sa popočúvať, tak som zvedavá...

utka
12. apr 2012

@jacka predsa ste šli k vašim?

utka
12. apr 2012

Keď som doma, tak tu nikto nie je...Budúci týždeň, keď už budem v práci, tak budete písať, že nebudem stíhať čítať.

leninka75
12. apr 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ....však dobre ubudlo jedno aj druhé 😉 ......možno mi veru chýba cukor, keď som prestala jesť sladkosti ☹ ......ale zasa s colou to tiež nepreháňam 😀 😀 😀 😀 ..........nezmokli sme, dokonca nám tak svietilo slnko, že sme museli dať bundy dolu a aj čiapky 😎 ........a potom sa zasa zamračilo, že to všetko muselo ísť späť 😝 ...........Lilka sa v škôlke naučila viazať šnúrky!!! 😵 😵 😵 😵 .....ideme do kauflandu na nákup......po dlhej dobe sa dostanem medzi ľudí 😀 😀 😀 😀

@utka..kedy som ja tak naposledy spala??? 😕...ani nepamätám 😒...možno za mlada 😀 😀 😀 😀

..krásny zvyšok dňa...paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre