• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ivella, tak držíme prsty :wink:!!!
Tehuľky, dobrú nôcku :grinning:
15. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ktorý film máš na mysli?
15. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
utka predsa slnce ,seno a ....... :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, to bol absťák, čooooooo??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............my sme si s utkou trošku kecli na mame!!! :wink: .......
15. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko...... :slight_smile:
16. jún 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!.........to čo??? :confused: .......včera posledná, dnes prvá!!!!........hm, hm, hm :grinning: :grinning: :grinning: .......ahoj jacka!!!!...............babule, aj u vás tak leje!!!!??? :angry: :angry: :angry: .......moja lilka bola včera jak kominár!!!!.....stále sa váľala po tráve, tak keď sme prišli dnu, okamžite som ju švacla do vane!!! :slight_smile: ......aj u vás je toľko lesných jahôd??.......chodíme si ich s lilkou napichovať na trávu a stráááášne sa jej to potom páči ojedať!!! :wink:
16. jún 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahoj :wink:

si bud istá..celý den nebyt na koni :grinning: :grinning:

u nás tu krásne prší....vonku tma......a v posteli bolo tak fajne :grinning:
jacka, zasa tesnotka!!!........
veru musím si švihnut..inak zajtra budem druhá :wink:
16. jún 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes by som brala tak celý deň nič nerobiť len byť v posteli :slight_smile: .............rozmýšľam, ale ešte som si nikdy taký deň neurobila.........a ty jacka, mala si nikedy taký deň?? :wink:
16. jún 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...v poslednej dobe by som taky den brala každy den...len nič nerobit a vylihovať v posteli...aj dnes som ako lekvár...takto už mávam navaren..a teraz ešte stále neviem čo idem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ťa nič nenapadne, tak cestoviny to istia!!!!!!!! :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
máme pod mrakom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatial neprší :wink:
ja som tiež dnes ako lekvár :grinning: :grinning:
idem chystať raňajky
16. jún 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....čitaš mi na dialku myšlienky??:...musím si dávat bacha na teba :wink: ....spravím špagety....a hotovo.

aninka....no vitaj :wink: ...čo ideš ty varit :confused: :wink: .................aj by som vám poslala dážd....ale už ked si ako lekvár tak nie je treba :grinning:
16. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka, naša lilka dostala korčulky na meninky, takže ešte moc na nich nebehá, ale naučí sa!!! :slight_smile:
16. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: konečne sme hore,ale tak sa mi nechce.vonku je škaredo......čo budete variť?
16. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem robkať plnené šampiňony :slight_smile: ........ale neviem kedy sa do toho pustím ,ešte stále sme v pyžame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha dalšia v klube..oliinka :wink:

ani..vraj v pyžame...ako vám je dobre :wink: :grinning: ...ja keby som bola v pyžame..tak sa šupenm ešte pod perinu :grinning:

mne muž povedal žeby sme Matkovi kupil na narodoky detsky stan :confused: :confused:
16. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka to je dobrý nápad :slight_smile: ...Maťko bude mať super bunker vonku aj vo vnútri :wink:
a keď je reč o tých stanoch........neviete mi mamky poradiť kde zoženiem to také tienidlo pre deti k vode,je to taký polstan,alebo iglu alebo ako to mám nazvať :confused: .....všade majú len celé stany :unamused: .........nikde nikde nemajú............ale pri vode to má skoro každý
16. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani myslíš že je to dobrý nápad zo stanom????......no ja neviem :wink:

my máme nad bazenom slnečník.... :wink: zatial stačí...ale ked budeme mat obrovský bazen...tak to bude potom sranda :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme si pre mliečko .....ale nebudeme dlho ked tak soplíkuje a slniečko je niekde v... :grinning:

idem ...........pridem..... :wink:
16. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja si myslím, že je :slight_smile: .........Simonka má ten stanový domček a vyhrá sa v ňom :slight_smile: narve si tam všetky haraburdiská a hrajká sa :slight_smile:
16. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka choď a priď :dizzy_face:
16. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, je to plážová mušľa a je to super vec, vlani sme to mali v BG a teraz to máme rozložené na dvore :slight_smile: , kúpili sme to vlani v lidli, ale možno by sa to dalo kúpiť v športovom obchode alebo v obchoďáku, tam pri kempingových veciach, alebo pri záhradných veciach!! :wink: ..........jacka, tak to je dobrý tip ten detský stan!!!.......lilka to dostala vlani a teraz keď ho dáme von, dáme jej tam deku, vankúše a neviem o nej!!!!... a majú to aj v jasličkách a decká to majú radi!!!
ahoj oli!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to kde chodíš pre mlieko??? :fearful: .........také kravičkové domáce??? :wink:
16. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,minulý rok to mali v každom hračkárstve ako naschvál a teraz som to našla až v jednom šporťáku,ale cena taká, že som odpadla :angry: a ešte k tomu strašne škaredá hnusná bordová farba :angry:
ja som chcela takú peknú detskú tú mušľu :cry: .........zajtra ideme do los Maďarskos,tak možno tam kúpim a ak nie,tak niekomu ukradnem na pláži :grinning:
16. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom aninka chyť brucho a dobre utekaj!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........a zubále už OK???.......čo ti robili na tej pohotovosti???.........a včera si nazaspinkala na slnko, seno???? :slight_smile:
16. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :grinning:
idem vas len na chvilu kuknut a padame von
16. jún 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne sa ukazuje slniecko, lebo od rana bolo zamracene, tak pojdeme kym zas nezajde
16. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tu majte krasne a ja sa zas ukazem,.... mozno este dnes, ak prideme skor, ako nasi pubertaci :grinning:
16. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok