Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
31. máj 2012

ozaj a kde sú @leninka75 a @zyko????? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
31. máj 2012

ahojte......
@denisenko 😠 😠 😠 ....no vieš čo.......zajtra si dám budík 😀 😀 ..................................neviem čo je s leninkou.........asi jej napíšem pokial nepríde......a zyko........tá už asi nepríde

denisenko
31. máj 2012

@jacka no pravdu ti poviem, radšej by som prišla až na obed...a vyspala sa.... 😠 práve rozmýšlam, že čo sa deje......Simonko sa budil v noci každé dve hodiny...a potom tak plakal.....zaspal a zas....dnes ráno som ho uložila ako vždy, o pol siedmej...potichučku zaspal...a o pol osmej už bol hore...s takým plačom.....a to on spáva 3 hodiny..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 žeby mi ho včera niekto uriekol??????? 😕 😕 😕 😕

@leninka.....?????žeby sa celé dni vypekala na slniečku???? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
31. máj 2012

@denisenko verím ti....je to velmi zlé ked je človek nevyspatý.......... ☹ ..........uriekol.......ja neviem ...velmi tomu neverím.............skor ho niečo trápi..... 😉 🙂

ja jej navypekám hned........opica jedna.......... 😀 😀 😀 😀 .....idem jej napísať..... 😉

leninka75
31. máj 2012

ahojte!!!..akurát mi niečo píplo namobile..Jacka??? 😵 😵 😵 🙂 🙂 ..

jacka
31. máj 2012

pozri ju opicu jednu......ja jej napíšem a ona je už tu....ahoj leni...... 😵 😵 😵 😵

jacka
31. máj 2012

@leninka75 presne..........aspon príd urobiť kuk........ 😀 😀 😀 😉

leninka75
31. máj 2012

... včera sme boli s Lolkou na kontrolu, ja som bola na RTG zubov, v banke, u zubníka.....prišli sme domov už volal kuriér, že nesie trampošku pre baby..a to už som bola taká vyvedená z môjho bežného denného rytmu, že som k PC už ani nesadala 😝 😝 😝

leninka75
31. máj 2012

nehnevajte sa na mňa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
31. máj 2012

@leninka75 pííííp píííííp.......má ju 😵 😵 😉

kde ste kupovali trampolínu?..aj ja chcem kupiť...zachvilu budu mať sviatok

jacka
31. máj 2012

@leninka75 na teba sa hnevať....ved to sa nedá. 😵 😵 😵 😵 ..............stačí ked sa tu jedna nas..la..... 😉

jacka
31. máj 2012

juj to je už tolko hodín.....ideme sa poobliekať.........a šup šup von......kto sa pridá 😉 😉

leninka75
31. máj 2012

@jacka .. 😵 😵 😵 ......myslela som na vás celý deň, nečkalo sa niektorej?......trampošku sme kúpili 3,66 m so sieťou a s chodíkmi za 247 eur.........súsim pozrieť link......my pôjdeme neskôr, ešte upečiem karfiolové placky 🙂

denisenko
31. máj 2012

@leninka75 a tebe sa nečkalo????? 😀 😀 😀 😀 ...máš odpustené..... 😀 😀 😀 😀
@jacka 😉 😉 😉 niekedy zmýšlame tuším rovnako..... 😵 ..práve som s marcovkami preberala plienky, kúpila som nejaké v Tescu v akcii Tesco Gaga a zdá sa mi že sú na prd....a je možné, že preto tak zle spí, sa mi zdá že sú hned mokré a ked do nich cvrkne, tak hned cítim teplo aj cez pančušky......žeby tá nespokojnosť z nich....????

denisenko
31. máj 2012

@leninka75 leni, mne to vyhadzuje errror...... 😨 😨 😨 😨 😨

leninka75
31. máj 2012

@denisenko ..nečkalo, len som mala taký zvláštny pocit, akoby mi niekto šepkal "zapni ten PC, zapni ten PC" 😀 😀 😀 😀 .......vieš, že ani ja nie som nejako extra spokojná s plienkami babylove?...vieš som písala,že ich skúšame......sajú dobre, len mi vadí, že majú krátky lem okolo nožičiek a keď sa Lolka mrví v autosedačke, tak je vždy prečúraná ona aj sedačka 😝 😝 😝 😝 .....mne to tiež tak vyhadzuje 😠 😠 ..to čo?...skúsim inak..

leninka75
31. máj 2012

..aha, zasa nič 😝

leninka75
31. máj 2012
leninka75
31. máj 2012

....toto už ide 🙂 ..my sme kúpili 5-tu v poradí 😉

leninka75
31. máj 2012

@zyko..... haloooooooooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕

leninka75
31. máj 2012

@denisenko ......Peťo necítil to zemetrasenie???

leninka75
31. máj 2012

...toľko mám toho na nedeľu naplánované, že asi by som už pomaly mala začať...minimálne si upracem až ma to nezdržuje pri pečení......chcem skúsiť upiecť oškvarkové pagáče......bude to premiéra, tak snáď sa podaria 🙂

denisenko
31. máj 2012

@leninka75 ..to sme my vykrikovali, ale kedže bývaš daleko, tak si to počula len ako šepkanie..... 😀 😀 😀 😀 Peťo nevedel o ničom, ani o tom, že vobec niečo bolo..... 😖 😖 😖 😖 😖 keby som mu to nepovedala, tak nevie hádam dodnes..... 😀 😀 😀 😀 ...nie, našťastie, oni sú dalej a v poriadku...len dúfam, že nabuduce to nebude tam.... 😔 😔 😔

leninka75
31. máj 2012

@denisenko ...nechytáš sa zajtra s deťmi do ZA?:..vraj je tam všeličo k MDD...okrem iného podhradská a čanaky v dubni..to by som šla, kôli Lolke 🙂

denisenko
31. máj 2012

@leninka75 mnáááám.....dala by som si.... 😉 tie plienky...takže babylove ani skúšať nebudem....on sa mi okolo nožičiek pri tom jeho mrvení prekaká aj pri Tesco , tých zelených....šikulka moja.... 😀 😀 😀 aj tie z Lidlu sú akési menšie..... 😠

denisenko
31. máj 2012

@leninka75 zajtra???? my ideme dnes...na plavošku...a potom sme chceli ísť v sobotu na parnú lokomotívu zo ZA do MT.... 😉 a v nedelu v Rajci na maraton....mravčekovia budú bežať 200m.... 😵 😵 😵 😵 ale ak by bolo dobré počasie, mohli by sme aj zajtra....nemáme na pláne zatial nič... 😉 a kde to bude? na námestí asi ťažko, ved majú byť staromestské slávnosti..... 🙂

leninka75
31. máj 2012

@denisenko ..pošlem ti 🙂 ..len dúfam, že sa vydria..už som to 100 rokov nejedla 😵 😵 ...môj muž to nemá rád, len oškvarkovú nátierku 😅 😅 😅 ................ja už by som bola tak rada keby sme sa aspoň cez deň zbavili tých plienok 😒 .....ale slečinka je pohodlná 😝 😝 😝 ........ráno mi v obchode "cetky" trepli, že či už chodí do škôlky lebo, že vraj vyzerá na 3 roky 😅 😅 😅 😅........som sa pobavila .....

......ale tie zábery z talianska vyzerali hrozne ☹ ..muselo to tam byť dosť silné ☹

leninka75
31. máj 2012

@denisenko ..po tých kadejakých obchoďákoch by o malo byť...skús vygoogliť...mne to včera muž len tak medzi rečou spomenul...............že mravčekovia!! 😀 😀 😀 .....Lolka nejako mravčí, hádam pôjdeme trošku von..tak zatiaľ 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre