Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
20. jún 2009

Aj my prajeme Macinmu Maťkovi všetko najlepšie k narodeninkám 😉...
Jasné, že hodím foto fešiho 🙂.

jacka
20. jún 2009

neboj..zvykneš si aj na malinkaté... 😉 .....ked som videla vecičky tak som si pospominala aky bol Matko...maličky a teraz.. ☹ 😉

aninka29
20. jún 2009

jacka veď aj moj má veľa času 😠 😠 😠 na nervy s nimi 😝 .....akurát dnes som mu povedala, že v pondelok ma vyhodí v meste a ja si pojdem nakupovať sama 😉 a bude pokoj

jacka
20. jún 2009

bože tí chlapi..nech si ruky podaju 😠 ..byt po nom tak by bol najrdšej keby som rodila trebárs aj v decembri 😝

utka...nespinkáš?

aninka29
20. jún 2009

utka a vy ste už domka? 🙂

jacka veď aj ja,keď som kukala na Simkine oblečko malinkaté,tak som pospomínala 😵 😵 😵 ...........bože,sa mi ani veriť nechce, že už bude mať tri roky......nedávno som si ju tuľkala v perinke 😵

utka
20. jún 2009

Nespím,ale idem sa už odpojiť.Ahojky babenky 😉...

jacka
20. jún 2009

dobru utka... 😉

aninka29
20. jún 2009

inak jacka,ty budeš o pár dní chystať oslavu pre Maťka 🙂 .....chystáš niečo veľké,alebo len vy? 😉 aj tortička bude? 🙂 ..........a s darčekmi ako stojíš?ten stan ste už kúpili? 😉

jacka
20. jún 2009

veru aninka..ako rýchlo to uteká..ani sa nenazdáme a dalšie tri roky budu fuč ☹ 😉

aninka29
20. jún 2009

dobrú nocku utka 🙂

jacka
20. jún 2009

ani mi o stane nevrav 😠 😠 ...muž kupil stan pre dve osoby 😠 ...a ja som chcela ten domček čo maju v dráčiku...a to ma dožralo...chcem ich vidiet ako sa tam budu hrat..a náš havinko na dvore bude priviazaný 24h.denne..skoro ma klepla pepka 😠 😠

aninka29
20. jún 2009

takže kúpil klasický stan?

jacka
20. jún 2009

no a s tou oslavou...klasika..naši ku nám ...a ostatok...sa ani nepýtaj 😠

tortičku upečie mamina...ja s pečením štrajkujem do konca roka...ale chcela by som peknu oslavu...mám pocit že tri ročky sa musia riadne oslávit 😵 😵

aninka29
20. jún 2009

v dráčiku majú stany od výmyslu sveta 🙂 práve dnes sme tam boli.....a kebyže Simka nemá ten domček,tak tiež kupujem 🙂

jacka
20. jún 2009

klasický stan..pre dve osoby.... 😠 ale vravel že mu ten domček kupi..tak som zvedava...neviem či niekde netlačí tajne prachy 😀 😀 😉

jacka
20. jún 2009

som zvdava kedy tam pojdeme aj my...poodebe za davju formulu 😠 ..a po večeroch sa s MAtkom nechcem tárta..aby nespal v aute

a vy ste už niečo kupili?...alebo máte v pláne?? 😉

aninka29
20. jún 2009

jacka nepýtam sa 😉 ..........veru,musí byť pekná oslava 🙂 😵 😵 😵
ja mám ešte kopec času na Simkinu oslavu 😉 ....ešte stále nevieme čo jej kúpime 😒 som normálne chorá z toho ☹

aninka29
20. jún 2009

na narodky nemáme vobec nič ☹

jacka
20. jún 2009

nemáš ani potuchu?
😕

ja by som mu vela nekupovala ved dostal bicykel...ale aby sa mu rátalo 😉

neboj nič zachvilu budete slávit aj vy..... 😵

aninka29
20. jún 2009

ale chystám sa kúpiť nejaké oblečko a tiež nejaké hračky,ale nemám šajnu aké ☹

jacka
20. jún 2009

ten moj zázrak...nemá jednu hračku celu...čo chytí hned rozobere 😠

a oslavovat budete doma?

aninka29
20. jún 2009

hej budeme doma 🙂 ....dúfam, že nebudem v porodke už 😒

aninka29
20. jún 2009

jacka moja tiež všetko rozobere do šrubky 😀

jacka
20. jún 2009

neboj ..aj ked je to možne..len aby to nebol ten istý dátum 😉 ..to by bolo super 😉

jacka
20. jún 2009

aninka..ja idem do hajan..ledva kukám..ale akurát začal maličky kopat...to som už dávno necitila...nejak bol lenivy..tak sa konečne vytešujem..ako sa mrví 😵

aninka29
20. jún 2009

no to by bolo fakt super 🙂 by som to aj brala 😉

jacka
20. jún 2009

oslavovali by obe v jeden den 😵 ..paráda 😵

aninka29
20. jún 2009

jacka dobrú nocku 🙂 ...idem aj ja,len ešte niečo schrumnem 😉 .......moja babulka je zase nenormálne akčná,v kuse celý deň sa prehadzuje,prevaľuje 🙂 a ja len ochkám a jojkám,lebo ma to bolká 🙂 .......ale nech kopká kolko chce,aspoň viem, že je v poriadku 😵 😵 ale niekedy by si fakt mohla aj pospinkať trošku 😉 .....ale ona teraz vystrája a až sa narodí,tak bude len spinkať 🙂 😵

tak ešte raz dobrú nocku 😵

jacka
20. jún 2009

tak ta opuštam....už musim ist...ledva robim kuk

dobru noc.... 😔

jacka
21. jún 2009

dobre ránko..... 😉

jej...posledná a aj prvá... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre