• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka my už máme zas pod mrakom...fnuk..... :frowning2: ...nie, už nechodím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som z toho vyrástla.... :wink: ale robievala som aj iné veci, chodila po izbách a svietila v celom dome..... :grinning: :grinning: ..teraz to robi Denisko...sem tam svieti, sem tam chodí po byte, a hlavne...on velmi rozpráva..... :grinning: :grinning: :grinning: ...jáj, farbím korienky a zákon schválnosti funguje...Simonko sa zobudil.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...prádlo suším vnútri....už týžden.....aj jahodky na balkone sú prepité tou vodou, som musela vylievať vodu z kvetináčov..... :angry: :angry: :angry: :angry: ..čo je veľa...to je dosť.... :grinning:
14. jún 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ................no super sa zobudil....vedel si to načasovať :wink: ...............ved prádlo ani neschne .,.to len kysne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............takže na jahodky nemám chodiť???? :wink: ..........................pri tom aj kecia?......no super :slight_smile: aspon vieš kedy behá..... :wink:
14. jún 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo mi Maťko povedal....lieta tu mucha a on behá s plácačkou........a ja som ho pýtam...máš ju....a on ...nie...ale tresol som ju po hlave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...hlavne že ju trafil.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..len dojdi na jahodky, sú velikánske...len sa akosi zabudli ťahať... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neva, hlavne že sa dajú jesť.....v troch truhlíkoch mám neťahavé a v troch ťahavé, tie ešte len kvitnú..... :wink:
14. jún 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja lubim jahodky.......mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................nech sa neťahuju....len nech ich je dosť :wink: ,......................čo bude robiť cez zimu s nimi?....kde dáš truhlíky.......

dala som periny do okna......tak žiadne škaredé oblaky....... :angry: :angry:
14. jún 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka asi ich dám do pivnice....alebo vonku a zahrabem lístim, ale tu dosť mrzne, tak....asi tá pivnica... :wink: ..tu je tak striedavo oblačno, polojasno...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..počkám, kým uschnú vlasy a hádam vyrazíme kočíkovať, teda ak Simonko dovtedy ráči pustiť cicík..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .......si ma inšpirovala s jahodkami.....nabuduci rok to aj ja tak urobím...... :slight_smile: ..len nech si peken podudká..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: .............tu fúka riadny vetrisko....som chcela na bicykel že pojdeme pozieriť ocinka.........ale neeeeechcem zmoknuť....tak ak sa mi bude chcieť pojdem autom......zabije ma až potom :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka prečo by ťa mal zabiť????? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka inak, tie jahody....super nápad...aj na okno, máš ich vždy po ruke....nemusím chodiť do záhrady..... :dizzy_face:
14. jún 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a sme došli...nikam...ide búrka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko lebo je to len 5km od nás..... :wink: preto.,....ale nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to ste daleko nedošli :frowning2: ...............................................veru super nápad.........to nemusíš ani okopávať.......
14. jún 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a už sme doma.... :slight_smile:
@jacka tak nakoniec sme sa predsa len von dostali, bola som pre Niska v školke, potom okružná jazda minimestečkom, kačičky na rieke a šupky domov..... :wink:
14. jún 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
táák....všetci vykúpaný, ešte nakrmiť jedného, uvariť párky druhému a hurá do postele...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. jún 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vyšlo slniečko?........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......kačičky chodíme aj my kuk........a popri tom je kravín tak sa Pekťo nejde vynadívať........aspon vie ako vyzerá krava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................

chceli sme ísť za ocinkom.....a sadneme do auta.....a....auto ani zvuk nevydalo..........tak volám mužovi že neprídeme že je baterka v háji kedže išlo celú noc a den rádio..............že čo možem urobiť okrem toho že vyspúpime z auta a ostaneme doma.....takl vraj mám dobiť baterku.....smiešny :angry: :angry: :angry:......potom pre nás prišla tetuša pri kt. robili.....aj nás doviezals domov...deti mali aspon výletík :wink:
my sme už napapaný......ešte riad ....asi najlepšie povyhadzovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka vyšlo, vyšlo.....my sme videli aj malé kačiatka.... :slight_smile: ....aj si tú baterku dobila?? palicou??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pekne, milá teta....ste mali výlet.... :wink: ja už som aj pospratovala, Denisko ešte pozerá Pokémona, Simčo už sladko hajká.... :slight_smile: tak už len prečítať rozprávku a možme ísť spať všetci..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86...vidíííím ťa.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. jún 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aha vidím letty....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
14. jún 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...ako inakšie....ja všetko len palicou :grinning: ....to je prostriedok velmi vdačný..je na všetko :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ale len v tom prípade, že vydrží viac ako valaška....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......valašku muž cestou opravilllldal do nej škourb alebo klinec alebo čo ja viem čo..........ale či prežila ti nevím .......zajtra sa dozvím :grinning: :grinning: ...........a je mi to jedno :grinning: :grinning: :grinning: ............len ak ma niečo serká...tak muž nevzal tie koláče....vraj mu to bolo blbé pýtať :angry: :angry: :angry:
14. jún 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
Booože, ved kým som to dočítala, pisatelky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka tie matkove učky :angry: my sme mali včera rozlúčku, boli tam dve detičky, ktoré nejdú do školy, ale jasné, že sa toho zúčastnili, jediný rozdiel bol v tom, že dostali iné darčeky ako ostatné deti....tie, ktoré idú, dostali osvedčenie a knihy a oni niečo iné, ani neviem čo, ale neostali naprázdno...bolo fajn,mali tortičku, šampáno :wink: bol aj matko, ale ked zbadal viki, hned k nej pribehol a stískal ju...potom plackal, tak išiel s babkou domov, lebo by to tam prevrátil hore nohami a bol unavený a to je vtedy des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..no pošli chlapa niekam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..mne akurát písala suseda, že či ideme zajtra na tú opekačku, jej malý tiež chodí do školky, len medzi malkáčov.....ono to má názov Den Otcov a Snehulienka a 7 trpaslíkov....a kedže my sme bez tatinka momentálne...aj učka sa pýtala, či prídeme....jasné, a čo....hádam moje dieťa nebude trpieť za to, že tatinko zarába peniaze v cudzine..... :pensive: :pensive: :pensive: ona je slobodná mamička, tak asi preto či pojdeme aj bez tatinka...no povedz...kde to sme, ked naše deti vyučujú takíto ľudia...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
14. jún 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko ten parízsky krém...ja ako odborník(robila som to prvýkrát) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a vydaril sa......ja som tam dala aj stuzovač šlahačky a pekne sa my to vyšlahalo :wink: ....a robila som klasika....na jednu šlahačku 100 g čokolády...rozpusti sa....a salhala som až na druhý den

a tá varná hmota.....to je také niečo ako potahovka...ktorá sa mi nevydarila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no, musíš chodiť častejšie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pekné, že všetky deti...ja ani neviem, či nejaká rozlúčka bude alebo čo....budúci týžden som školku zrušila, ide sa k babke..... :dizzy_face:
14. jún 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 no mne to nevyšlo preto, že niekto urobil v tom recepte mýlku pri surovinách....neva, teraz to už viem :slight_smile:
14. jún 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko odkedy chodím na tie masáže, tak mi zbehne den, niiiiič nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vieš naco som prisla???????? už viem, prečo mám takú slabost na simonka :dizzy_face: podobá sa na mojho matka, fakt...nehovorím že čistá dvojičkovská kópia, ale bratranci isto :sweat_smile: :sweat_smile:
14. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 no....obaja sú krásny, to preto.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. jún 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka kde si :confused:
14. jún 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už padám....dobrú nocku... :dizzy_face:
14. jún 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok