• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
@leninka75 len jeden.....menší.......neviem čo mu v kuse vadí....Maťko zas nemohol zaspať.....ale po pol hodke vrtenia sa mu podarilo......ale toto malé čudo judo :confounded: .................tak aj yv ste zle spinkali?...čo sa dialo? ......................veru ...nech rýchlo ubehne......aj ked je tam nuda ako v Brne......stále to isté....aj jedlo...aj program....brr :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................aj aj by som šla k moru..... :sunglasses: :sunglasses:
20. jún 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ž bežíííííííííím...vidíš ma :slight_smile: :slight_smile:
20. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dávaš Simonka do bazénika........jééj--........som zvedavá ako sa mu tam bude páčiť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ........................ja som bazen nedávala........nechcem aby sa Peťulovi vrátila choroba........až na bud. týžden :sunglasses: :sunglasses:
20. jún 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...jeej netrafila si sa!! :frowning2: ..taká ohnivá čiara preletela okolo nás :grinning: :grinning: .....takže sa pekne vráť a spomaľ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..a s tým spinkaním, nebol náhodou spln??? :confused: :confused: :confused: ........však aspoň vieš na čo sa máš u strigune pripraviť keď stále je tam to isté :wink: ..si predstav, že by vám robila prekvapká, však toby bolo na porážku, stále v strehu, že čo vymyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 to som nebola ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....či hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ved ja som buchala trieskala.....zvonila.......a ništ...tak som to zvrtla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a kde je to čom som písala :angry: :angry: :angry: :angry:
20. jún 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako sa maju očká?.....lepší sa to?....vieš čo ma napdalo?....ja som deťom ked mali niečo s očkom......kvapkala materské mliečko......aj do nošetka..... :wink:
20. jún 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dnes už tu je kolegyňa. Ale nemáme tu až tak teplo, lebo nám v noci chladili kancošky, tak bolo ráno super...
@denisenko no pre mňa nedeľa nič moc. Ale tento víkend sme doma, tak musíme niečo vymyslieť, nejaký program na víkend.
@jacka však aj ja som videla ohnivú čiaru...si si to namierila nejako divne, cez BA :grinning: .
20. jún 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
fuj, to je hic.......doteraz sme boli so Simonkom vonku, pod prístreškom v tieni spinkal v kočíku, len horšie, že som ho musela hojdať...aspon som si pokecala so svokrou...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale stále lepšie tam, ako tu vnútri.... :slight_smile:
jáj, čakám kuriera....tatinko má dnes narodky,aj darček príde......len oslávenec nikde..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
20. jún 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka očká sú už dobre...aspon sa mi tak vidí...... :slight_smile: bazenik bude na poobedie, lebo teraz mi na balkon svieti slnko, tak ked prejde na opačnú stranu..... :dizzy_face:
20. jún 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a čo si mu objednala?
20. jún 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..no pekne!!...ešte mi povedz, načo si si zachádzala do BA?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka...ako máte teraz v kancli?..ešte sa dá??.......a už si rozmýšľala čo cez víkend?? :wink:

@denisenko..a nemal ten kuriér ísť do IT?? :slight_smile:..aj ja som zvedavá, čo si objednala?.........ako debata so svokrou?...... :grinning: :grinning: :grinning:........aj kávičku ste dali?...

..tú modro-červenú s motýlikom si slečinka vybrala: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13408740&tab=5
20. jún 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..som zvedavá ako sa bude Simkovi páčiť v bazéniku?? :slight_smile: ..ozaj a ako ho máš v kočíku, len v body??? :wink:.....aj ho krémuješ, či sa snažíš aby bol v tieni? :wink:
20. jún 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@utka ej ale ste zvedavé..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....hvezdársky dalekohlad....mal dostať navigáciu do auta, ale tú sme kúpili minulý mesiac, takže teraz niečo na voľný čas..... :wink: :wink: :wink: :wink: ....v kočíku mám Simča len v body v krátkom rukáve...aj to sa varí.....a nenatieram ho,.......býva zakrytý celý kočík.... :sunglasses:
20. jún 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 peknááá...dobrý vkus má..... :slight_smile:

darček je už doma.....že do IT?..tak kurier ma vyšiel 3E...to by asi daleko nedošiel....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .to vieš baby v rokoch sú strašne zvedavé :grinning: :grinning: :grinning: ..prepáč utka :wink: .........Peťo má takého zaujímavého koníčka?!!! :slight_smile:
20. jún 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko super darček. Môj taký dostal na 30-tku.
@leninka75 v pohode, však aj ja som v rokoch...a taška je krásna...
20. jún 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....nemá, ale chcel by... :grinning: :grinning: :grinning: nie, on tužíl mať velký balkon a pozerať z neho večer na hviezdy.....tak už má svoj sen splnený..... :wink:
20. jún 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko @utka..odkážem slečinke :slight_smile:
20. jún 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..nie je trošken nenásytný?? :grinning: :grinning: :grinning: ...to ešte potrebuje kukať na ďalšie hviezdy??.....tri úžasné čo má doma by mu nestačili?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka..tvoj muž ako s hvezdárčením, kuká na hviezdičky??? :slight_smile:
20. jún 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to som mu mala kúpiť radšej papuče........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
nie je nič lepšie, ako nájsť v mrazáku zabudnutú zmrzlinu....celý liter..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Simčo už zas driemka, obed zjedený, zmrzlina tiež..... :slight_smile: idem hodiť šlofíka..... :wink: :wink: :wink:
20. jún 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..veru papučky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........len si daj šlofíka :pensive:..idem sa aj ja napapkať
20. jún 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 môj muž je veľký astrológ...On už roky. Odoberá aj časopis Kozmos...No len tu v BA vidíme prd. Ale občas nejaké tie planétky...
20. jún 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..to je super!!..... :slight_smile: ......a kde sa mu najlepšie sleduje obloha??........
20. jún 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..dúfam, že si sa nám niekde nestratila :confused:
20. jún 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to vieš pokial obehnem celé Sk........škoda že ma deni nevidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..asi kukala práve do slniečka a prehliadla ťa :grinning: :grinning: :grinning: .......máš chvíľku kľud?? :wink:
20. jún 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 mám :dizzy_face: :dizzy_face: .......Peťko spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused: :confused: :confused: :confused:
aj to je možné.......alebo vela kecala so svokroušou :slight_smile: :wink:

zas ma bolí hlava....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok