Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
4. júl 2012

Ahojteee...
Kde ste všetky???

leninka75
4. júl 2012

ahoooj!! 🙂

@denisenko....hrôza!! ☹ ..... hneď mito prebehlo pred očami a brrr, hrozný zážitok si mala ☹ ☹...... našťastie detičky sú také naše "gumené" bábiky......fakt ho chránil anjeliček strážniček 😵 ..........zlatý ako spinká!! 😵 😵 ........denisko ešte kašle?...

@jacka...vy už máte rajčinky?? 😵 😵 😵 .....nám ešte len kvitnú 😝 😝 ........taký kameňák je veru v tomto teple na nezaplatenie 🙂 ...........chodíš na preventívku každý rok?.....berieš aj moč?....nám Dr. kázala zobrať Lilke na 6-ročnú prehliadku...

leninka75
4. júl 2012

@utka ..ahoj!!........zasa dnes nuda??? 😀

utka
4. júl 2012

@leninka75 veru nuda 😝

leninka75
4. júl 2012

..kukám, že aj tu je nuda 😝

.....Lilka zaspala 😨 😨 😕 😕 😕 .........žeby z toho tepla? 😕

utka
4. júl 2012

@leninka75 nuda je asi všade. Ale ideme na obed, tak čas trošku prejde. No dúfam, že zaspinkala z tepla...

leninka75
4. júl 2012

@utka ..už je hore ..nudila sa a od nudy zaspala 😀 😀 😀....čo budeš mať dobré na obed?...dobrú chuť!! 🙂

leninka75
4. júl 2012

@denisenko...ešte som to ani nestihla riadne odoslať a už si tam !! 😀 😀 😀 ..ahojček micka!! 🙂 ..ako
sa dnes máte??

leninka75
4. júl 2012

@jacka..aha a ďalšia sa nám tu ukázala!! 🙂 ..ahoj mojka!!..kde si bola doteraz? 😨

jacka
4. júl 2012

pokazený router...neviem ako dlho vydrží......tak ak sa nebudem hlasiť.........budete vedieť prečo 😠

jacka
4. júl 2012

@leninka75 bola som u dr.

utka
4. júl 2012

@jacka a s kým? Či pre recepty?
@leninka Šalátový tanier,kuracie mäso,smotanový dressing,pizza štangľa

utka
4. júl 2012

@leninka75 superské fotky. Baby su zlatunké.

denisenko
4. júl 2012

ahooojte.... 🙂 idem nakuknúť......
@leninka75 ...krásne fotečky si pridala, len ich ešte raz ,musím pokukať, lebo mi to potom nechcelo spustiť.... 😕 😕 😕 😕
@jacka....hej, na slniečko ma zakázané kvoli hlavičke...pre istotu.... 😵 ..jáj, si mi narobila chuťky na takú slnečnú paradajočku....čo už ja....akurát tak z obchodu..... 😔 😔 😔 😔 😔 svokra ma síce zásobuje zeleninou a vajíčkami, ale rajčinky ešte nie sú........ ☹ sa úplne vyžíva v tom, že to má kto jesť.... 😀

idem piecť tortu, ak sa nič nestane...zajtra sa bude oslavovAť a grilovať..... 😉 ..tak rýchlo ešte krkovičku do pácu, špekáčiky a klobáska pre Niska už kúpené a možeme čakať na tatinka......Radler sa už chladí 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
4. júl 2012

my sme mali dneska na obed nudle so syrom...denisko si to ešte polial kečupom....a aj seba a vščetko okolo....neviete náhodou, prečo máme biele stoličky???? 😕 😝 a ešte si rozkázal fazulu....ale tú si dá až potom.... 🙂 ....už zas bežím, recept nájdený...idem si dať ešte zmrzku...mám v mrazáku bananovočokoládovú...fakt super..... 🤐

leninka75
4. júl 2012

..ďakujem dievčatá!! 🙂 ..najkrajšie sú keď spia 😀 😀 😀

@jacka..čo u Dr.??..... s Peťkom na kontrolu?...ešteže máme mobily 😉

@utka..fíha, to máš nejako veľa toho aj šalát aj pizzu 😵..to je normál, že jeden obed?? 😨......

@denisenko..asi už Niska nebaví tá biela, tak sa rozhodol premaľovať 😀 😀 😀..ozaj a ako si ten včerajšok riešila s Niskom? 😕.......ale už aj v obchode sa dajú kúpiť také rajčinky voňavé od slniečka 😵.........len papkaj a rob svokre radosť 😉 ...tá moja zasa nasadila brokolicu, ktorú nemá rada, tak nám dáva 😀 😀 😀 ......kedy je predpokladaný príchod tatinka??? ...a koľko bude doma???....idem ešte kuk tú tortu..

leninka75
4. júl 2012

@denisenko ..super!!.....takouto tortičkou sa nič nedá pokaziť!!.....fajná osviežujúca 😵 😵 😵

denisenko
4. júl 2012

@leninka75 len dúfam, že mi to aj výjde..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. júl 2012

@denisenko odkial máš jahodky....to som aj ja zvedavá čo sa pýta leninka....tak píš 🙂

všetci sa divia že už máme paradajky......neviem prečo 😀 😀 .......................................pre recpety.....a na ko s Peťkom.......všetko o.k.......tak som už aj bazén napustila 😀 😀 😀 ...................len neviem či sa nebudu dnes hnevať obláčiky 😕 😕

denisenko
4. júl 2012

@leninka75 a ja tu čakám ako puk, kedy sa moja drahá polovička prihlási na skype....a ešte nič...žeby už šli ???? 😕 ...idem cinknuť..... 🙂 Denisko...dostal vysvetlené, že ked mu niečo kážem, tak to preto, že to myslím dobre a nie preto, aby som mu niečo zakazovala a prikazovala.... 😠 😠 😠 😠 plakal, že on to neurobil naschvál a aj tak si to všetci myslia.....ale čertuje nadalej..... 😝 😝 😝 😝 ...aj dnes sme boli spolu v obchode...ale vyriešili sme to inak....Simonko maminke na ruky a Denisko dostal nákupný košík a musel nakupovať.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. júl 2012

@denisenko ..neboj podarí sa, ty si šikovnica a bude robená s láskou, tak určite sa podarí!! 😉 😉 😉

denisenko
4. júl 2012

@jacka neboj, nebudú......my asi napiustíme zajtra, lebo pod bazén mi treba dať takú velkú drevennú...plošinku, alebo čo to je a to bez tatika nemáme šancu.... 😝 😝 😝 😝 😝 tam treba aspon 3 ludí.... 😠 ...super, že je Peťko už ok....teším sa aj za teba.... 😉

denisenko
4. júl 2012

@leninka75 aj tá čokoládová bola z lásky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len recept bol na figu....... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
4. júl 2012

@jacka ..vidím to tak, že si rajčinky sadila už na vianoce 😀 😀 😀 .....teším sa, že Peťko je už v poriadku!! 😵..veru dnes bude obláčikovo 😝.......

@denisenko ....vieš aký musel asi byť nisko vystrašený??.... ☹ .....ale je zaujímavé ako sa deti vedia rýchlo otrepať z takých zážitkov 🙂 ...mňa by to strašne dlho trápilo.......ale pekne si to vyriešila!! 😵 😵 😵 ......ja som tiež tak vždy nakupovala v našej mini jednote..jedna na rukách druhá vedľa rúcala všetko s košíkom 😀 😀 😀

...idem Lolku nakŕmiť...

denisenko
4. júl 2012

@jacka jahody mám z mrazáku, sme kúpili ešte pred mesiacom asi 3 kilá, tak som dala polovičku do mrazáku.....a teraz ako keby som našla....budem každému tvrdiť, že tolko ich mám z balkona....aj ked tam ich je tiež dosť nato, kolko je korenov..... 😉

jacka
4. júl 2012

@denisenko ja som chcela dať pod bazén polystyrén.....ale nie je.....zabudal som že deti ho rozmrvili.....tak som našla karton......neviem neviem....ako to bude.......ale neva 😉 .........................prečo by sa ti to nepodarilo.....ved ty si šikovnica........odkušaj...daj vedieť.......aká bola 🙂

denisenko
4. júl 2012

@leninka75 ááááááno, rúcanie regálov s košíkom...ale zas...aspon nemusíš čakať pred pokladnou....radšej ťa každý pustí....... 😀

jacka
4. júl 2012

@denisenko tak príd do Zv a nikto ta nepustí....ešte budu krutiť hlavou aké "vychované" máš dieťa 😝

leninka75
4. júl 2012

@denisenko ..ha-ha-ha no to vieš, že ma tu v dedine niekto pustí 😀 😀 😝 😝 😝.......pekne si vždy počkáme 😝 😝........

..dievčatá Lilke som namerala 38,7 st. 😨 😨 😨 😨 😨.....dúfam, že to bude len nejaké prehriatie ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre