• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
deni..neboj...by si sa čudovala..ake su detičky šikovne :wink:

ani...tak ti bude veselo.... :wink: :wink:
22. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v južnom tirolsku a školka je s jazykom nemeckým ale deti su tu také bilingválne aj talianske aj nemcky hovoriace :grinning: no paráda, som rada že mylý blaboce po slovensky, aj to mu niekedy ani tatinko nerozumie, tak neviem, aj ked na ihrisku medzi detmi mu to nevadí, každý si vrieska po svojom :grinning:
22. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni no vidíš..pokial nemá problemy..tak sa zbytočne nestresuj
22. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak díky, tiež si myslím že to trápi viac mna ako jeho, ha ha
22. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni,nebojkaj :slight_smile: .....presne tak ako píše jacka........deti sú šikovné :slight_smile:
moja kámoška pracuje v anglicku a trojročného syna tam dala do školky.tiež sa bála ako to bude zvládať,keď vobec nevie jazyk,ale na malého sa angličtina nalepila ani sa nenazdala :slight_smile: ..............deti sa rýchlo učia :dizzy_face:
22. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechcem byť zvedavá :slight_smile:..... .to je jackina práca :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ..............ale,do Tirolska si sa vydala,alebo ste tam kvoli práci? :wink:
22. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denisenko!!! :slight_smile: ........ja s tým teda skúsenosť nemám, ale myslím si, že detičky sa rýchlo naučia.......moja lilka chodí do jasličiek, teraz je tam najstaršia, ostatné deti sú tak okolo 2 r. a veľmi zle rozprávajú, ale nemajú problém sa dohovoriť rukami nohami :wink:........a kde v zahraničí žiješ??
22. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježišiu, tak tirolca by som nechcela ani zadarmo! nie, tatinko tu pracuje a my máme možnosť byť tu sním, aby sa náhodou nestalo, že sa vráti raz za dva mesiace a malý spýta že kto je ten ujo :confounded:
ale som rada že si aspon s niekym mžem pokecať, tu baby slovenky ešte povačšinou deti nemajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak nie som jediná zvedavá!!!!!! :grinning: :grinning: ......deni beriem späť otázku, že kde žijete!!!!
22. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké su tie vaše poklady? tiež takí všeteční valibukovia ako ten náš čertík?
22. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni aj ty plánuješ nejakú prácu, keď ide drobček do škôlky??
22. jún 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, jasné aspon na pol dna, ale ešte uvidíme, vyzerá to že kríza pomaly dosiahla aj sem, :cry: ale ved peniažky treba, však? najrasšej by som s ním ostala doma aspon do 6.ale on potrebuje deti a je jedináčik, zatiaľ :wink:
22. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tenkú všetečnú špagetku.........ale čertík to rozhodne nie je!!!...........skôr by som niekedy povedala, že diabol!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten moj čertík sa práve zobudil, on chodí spať od desiatej do dvanástej, ked sa podarí a pýta polievku. ozaj máte ešte plienky?
22. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy dve bosorky...čo sa mi hrabete do práce...na otázky som tu ja :grinning: :grinning: :grinning:

deni tak potom šup na druhe :wink:
22. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, jacka všetkým praje druhé, aby nebola sama s aninkou čo nebudú stíhať kona!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na druhé som sa ešte neodhodlala, aj ked niekedy ked vidím malé babatka tak mi je smutno, že ten moj už tak narástol :cry:
22. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako máte tie plienky?
22. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dávam len na spinkanie aj to len "pre istotu", už asi mesiac a pol bola vždy suchá, tak to asi zruším úplne!!!
22. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :grinning: :grinning: :grinning:

deni aj ja mám doma špagetku :slight_smile: a plienky už nemáme :dizzy_face:

idem chystať obed :wink:
22. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni mi už na obed nespíme asi týžden :frowning2: ...škoda mi to chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a plienky ..len na kakanie :angry:
22. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ste tak ako my, tiež nosil len na spanie asi rok a už nemá ani tú, len ked sa mi zdá že večer viac pije, tak pre istotu :grinning: :grinning: :grinning: ale minule tu bola strašná burka, celu noc lialo ako z krhly tak o polnoci prišiel za nami do postele že maminka ja som sa počural!zlatý :grinning: :grinning: :grinning: ani ja som pre ten dážd nemohla spat, možno to kvapkanie malo taký efekt ako tečuca voda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni... :grinning: :grinning: ..ved aj ty sa ku nám pridáš..dufam že čoskoro...ja som taká duša prajná :wink:

a čertíkov máme doma všetky...a neviem kde sa vyberaju baterky :grinning:
22. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nie su na baterky ale na zotrvačník :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my sme už po...tak vám prajem dobru chut... :slight_smile:

leni aký bol obed? :confused:
22. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné jacka, šak dohoda platí!!! :wink: :wink: :wink: .........
deni a kedy drobec ráno vstáva, keď tak skoro spinká?? :fearful:
22. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dobru chuť aj my ideme. a nemám špagetku ale poriadneho valibuka s ohnivími vlasmi, ale nikto nevie po kom.a ked chodíme na prechádzky každý sa pýta či je to moje, ja som taká super štíhla nie moc vysoká a on je pomaly polka zo mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fuj, najlepší tam bol ten tuniak!!!.......dali tam listový šalát a škrípal mi pod zubami, tak ma hneď prešla chuť :angry: :angry: :angry:
22. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nehrám :angry: ja vás nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....choďte sa napapať :wink: a potom sa vráťte :slight_smile:
22. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, šak po poštárovi, no ni???!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok