• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
Jacka lebo logopedička odporučila a aj sa som chcela odklad je dost hravy a o nič nepride :slight_smile:)
20. júl 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 len tak,že pises o takých rôznych nedietnych jedlach...
20. júl 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Haaaaaaaaaaalo kde ste herečky ,ozaj a čo je s Bubou??????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. júl 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucinkaa29 bubba sem nechodí...a cez víkend je tú dosť prázdno...
21. júl 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ahaaaaaaaaaaa ale na Facebooku je :slight_smile:) sem tam napiše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Anička???
21. júl 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
halooooo.... :slight_smile:
21. júl 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mucinkaa29 Anička už tiež nie...
21. júl 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.... :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko čo taká stručná? :grinning:
21. júl 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 bubba ak chodí tak len šmíruje :slight_smile: :wink:....aninka nemá čas.... :grinning: :grinning: ....
21. júl 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
kuk....... :wink:
21. júl 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobruuuu
21. júl 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:wink: ahojte!!.....a čože bolo včera, že ste tam máličko počmárali?..... :confused: ...žeby víkend? :grinning: :grinning:

@denisenko ..jaj moja ja som sa už v piatok psychicky pripravovala na sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som spala tak hnusne ako pred prvým cisárskym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......mala som na sobotu dohodnutého bratranca na ten môj neposlušný zub......ja som celá pokakaná keď mám ísť k zubníkovi :pensive:......a toto som vedela asi 3 dni dopredu, konec, nočná mora :frowning2:......v sobotu ráno som si sadla asi o 7:15 do kresla a vstala som odtiať o 9:10!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:....a to mi robil len jeden zub :sweat_smile: :sweat_smile:......ale zasa som rada lebo dedko mi ho chcel vytrnúť a bratranec zdá sa, že mi ho zachránil, klop, klop :slight_smile:...po mne išla Lilka, našla som jej kaz, a tá tam strávila hodinu dvadsať, ale to len preto, že ričala a museli sme ju stále upokojovať :frowning2:...........

@utka.....jasné, že varím nezdravé jedlá :grinning: :grinning:...však musím rodinu nejako pomaličky otráviť :grinning: :grinning: :grinning:.........a zasa ja som nenapísala, že som to aj jedla :wink: .......

@jacka...ako ti je už dobre?....

...čo dnes varíte devušky?? :slight_smile:
22. júl 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ešte som zabudla....prvááááááááááá !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru víkend.Mne sa teda prečo zdalo,že si písala aj o guláši,o kapustnici a o vyprazanom syre,že si jedla..
. A čo teda papas,aké jedla...porad.
22. júl 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....kapustnicu jedávam len čistú ochutenú kapustu bez zápražky, bez smotany...to si vždy odoberiem pred dorobením.........guláš, tak z toho jedávam zemiaky....a syr som jedla nevysmažený s rajčinami :slight_smile: :slight_smile: ..akoby šalát......hodne jedávam dusenú cuketu s paprikoua rajčinami..alebo zeleninové šaláty s grilovanými kuracími prsiami...a keď chcem koláčik, tak si urobím z pšeničných otrúb, nízkotučného tvarohu, umelého sladidla a bielkov :slight_smile:.......
22. júl 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........
@leninka75 pochválim sa čo som vlastne už navarila........ :dizzy_face: všetko na K....knedlík...kapusta....kačica............taká fajnotka..................a ešte aj muž pochválil......tak to muselo byť..................a včera som urobila prvý krát langoše........som sa bála..lebo ja to tam citm....aj to tak bolo.......ale cesnak prekryl.......... :slight_smile:
22. júl 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ty čo že tu v nedelu?...zajtra neprídeš? :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som zabudla ...tretiáááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..vidíš tým posledným si mala začať :grinning: :grinning: ......ale však aj som si to poprehadzovala :wink: .....počuj zlatinko, máme rovnaké chúťky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....tiež máme kapustu, knedlu a krkovicu :dizzy_face: :dizzy_face: ....chcela som kačku, mala byť v kauflande v akcii, len sme prišli neskoro už bola všetka fuč a zostala len drahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......mala som dnes čas, navarila som si včera večer, lebo doobeda sme boli u mamy......tak muž pochválil, hm, hm, to nebude len tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......super, že sa ti langoše podarili!!! :dizzy_face: ...chlapcom chutilo? :slight_smile: .........zajtra prídem ale asi až poobede, idem ráno do PB niečo povybavovať do banky :wink: ........
22. júl 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka a ako dlho už dietujes a koľko so už schudla?
22. júl 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo.... :slight_smile: čo to, čo to...víkend,a tu tak rušno... :grinning: ja sa pomaly k PC ani nedostanem.... :confounded:
@leninka75 tak zubník??? mm ide zajtra.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj my by sme mali s Niskom, ale ja som ako Ty,radšej nejdem...ked nebolí.... :grinning: :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme dnes mali hovädziu polievočku...tú som varila včera ja a dnes moja polovička robila srnčie stehno na víne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zalizovali sme sa až za ušami.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

včera boli chlapi na tom Strečne...akože škoda že nedám video...úplne ako vojna..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. júl 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ops, tuším som to s tým fotkami prehnala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko super fotky......parádička.....ej škoda len že tak daleko to bolo..........my si musíme počať na letecké dni na Sliači :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............aj vy ste boli?..teda myslím teba a Simonka? :slight_smile:

@leninka75 klobúk dolu.........máš výdrž..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............takže si si dnešok odbila za zajtrajšok.....?.... :grinning: :grinning: ..........Maťkovi ked plombovali zub......tak som nestihla a ni žmurknuť a už bolo hotovo.....celkom fajn to odflákala.... :angry:

dobrú nocku....... :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko muselo byť super. Škoda, že sme na Strečne boli minulú nedeľu a nie túto. Vikimu by sa to tiež páčilo...
22. júl 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............ :sunglasses: :sunglasses:
23. júl 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :slight_smile:
@utka veru škoda, isto by sa vyšantil...boli tam aj kynologovia, hasiči, policajti..... :slight_smile:
@jacka my sme ostali doma, kto b tam chodil s kočíkom po takom rozmočenom terene a ešte k tomu ten hluk???? ..tak sme to zabalili a zdriemli si spolu cez obed...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže sme si užili všetci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nafukuješ bazén???..vraj budú teplá..... :wink:
23. júl 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko spokojný ste boli všetci.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............bazén ten je napustený.....len voda ešte nie je teplá...akurát tak na vrchu :grinning: :grinning: ....dnes to asi na kúpanie nebude :wink: ...........vy idete do vody?.................čo Denisko....?..........
23. júl 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk..... :sunglasses: :sunglasses:
23. júl 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my sa nekúpeme...boli sme celý den v ziline...tatinkovi trhali zub, čakal 4 hodiny a my sme sa flákali po obchodoch.... :slight_smile: ...tak teraz mám doma pacientov...jedného s dierou po vytrhnutom zube a druhého,,....Diega...dostal zápal priedušiek a pluc....ostal bez hlasu, ani mnaukať nahlas nemože, ani žrať.....tak im budem obom vyvárať kašičky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok