Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2012

@jacka a to obaja??? ješkove oči....potecha...... 😝 😝 😝 držkajte sa.... 🙂

jacka
26. júl 2012

@denisenko nie........zatial len Maťko....ale dala som kuk aj jeho ....tak tak čudne na mna pozrela.......že zatial nemá...ale ked pojdeme na kontrolu tak ho pozrie znovu

čo kocúrik ako sa má? ☹

denisenko
26. júl 2012

@jacka tak super, že len jeden...... 😝 😝 😝 moji chlapi šli na kombajny...... 😎 a kocúr....nalievam do neho striekačkou čaj...repík s podbelom.....viac pre neho nemožem urobiť nič......ATB dostal..... 😔 😔 😔 😔

jacka
26. júl 2012

@denisenko dúfam že to aj tak ostane 😉
no to budu celý šťastný..... 😵 😵 😵 ...........my sme boli v utorok .....a Peťko z nich oči nepustil............a boli dva 😀 😀 😀

jacka
26. júl 2012

@denisenko len sa pekne o neho postaraj.....a to kde schytaj ten zápal?....chodí sa tárať? 😕 😕

denisenko
26. júl 2012

@jacka tak...treba dúúúfať....ved angína tuším nieje chytľavá.... 🙂 tatinko má kamaráta, čoo vlastní pár kombajnov a chodí kosiť po celej SR a teraz sú tu niekde na okolí...tak mu slúbili, že ho povozia.......si mala vidieť tie oči..... 😀 😀 😀 niekedy im aj závidím...predsa len tí chlapi majú o pár zálub viac..... 😠 ..tárať, tárať...bna noc chodieva vždy von...ale vraj zrejme prechodil pár chrípok, takže z toho...... 😖

denisenko
26. júl 2012

idem variť....polievka je od včera...a dnes budú slivkové gulky..... 🙂 ..zas nebudem obedovať...fazuľu si nedám a slivkové gule nemusím..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
26. júl 2012

@denisenko ...no si viem predstaviť....ako zasvietili očká 😵 😵 ...................závidím................no mne dr. povedala že je chytavá...vraj aj uterák má mať zvlšť...tak ja neviem...či to neprhánaju 😝
chudáčisko kocúr.......hádam sa s toho dostane......ved si šikula...vyliečiš ho 😉 ...dúfam 😔

mnam gule..........ty budeš čo jesť.....melon 😉

denisenko
26. júl 2012

@jacka melon?..nemožem, Simča z neho bolí bruško....... 😔 😔 😔 😔 ja som si spravila nudle s tým, čo poostávalo v chladničke po včerajšej oslave...... 😀 😀 😀 😀

jacka
26. júl 2012

@denisenko to vážne?....ved to je voda......fíha .... ☹ ..........................nudle čo dom dal... 😉 ...............ja idem zajtra variť neviem čo aby to aj Maťko zjedol 😝 ...nič neje 😠

denisenko
26. júl 2012

@jacka ..to dobre poznám...na bolavé hrdielko...najlepšie nič..... 😔 😔 😔 dávaš mu tantum verde? ja som mu vždy pred jedlom nasprejovala a potom zjedol takmer všetko..... 🙂

denisenko
26. júl 2012
jacka
26. júl 2012

@denisenko no fajn....to som nekúpila.... 😠 😠 ....................
Simonko spinká?...a chlapov už máš doma?.....ako im závidím 😉 😉 ......my pojdeme na výstavu do NR .... 🙂 ako každý rok...... 🙂

jacka
26. júl 2012

@denisenko kde je?.....dnes má mena....

denisenko
26. júl 2012

@jacka zas mi nezobralo príspevok...toto som mala pre @aninka29

denisenko
26. júl 2012

@jacka inak u nás to tantum zaberá....aspon ho to potom až tak nebolí.....chlapi sú už dávno doma....volala som ich k obedu a prišli o hodinu...lebo Denisko kosil..... 😀 😀 😀 pred chvílkou odišiel revizák na kotol, tak som rada, lebo niečo tam sem tam škripotalo..... 😠 a Simonko....tuším práve číta šušťavú knižku..... 😀 😀 😀 😀 potvorka....vynašiel vyzliekanie ponožiek a strkanie hlavy pod vankúš, alebo paplon,alebo plienku... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. júl 2012

@denisenko zlatúšik..... 😵 😵 moj..........aspon máš kino 🙂 😵 ....................to sa chytro vrátili...... 🙂 ,,,,,,,,,,.....nám keby prišiel tak ani nedovolí kúriť 😀 😀 😀 😠 😠 😠 ..... 😝 ....................................zajtra pošlem muža kúpiť.........

z každej strany tma.....hrmí a tu svieti 😠 😠 😠

denisenko
26. júl 2012

@jacka aj u nás je tak.... 😠 ...nemám odvahu výjsť s kočíkom.....ale mala by som sa ísť prevetrať .... 😠 ...kino..mám poriadne..len škoda, že sa nedá vypnúť, ked potrebujem...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...o tých servisákoch...ani mi nehovor, ale nám končí teraz o mesiac záruka, tak sme to ešte chceli stihnúť...... 🙂 🙂 vraj o rok uvidí, či treba kždý rok preventívku, alebo stačí každé dva.....no, hlavne nech je to ok, lebo máme kotol vnútri v byte...... 😅

denisenko
26. júl 2012

no tak paráda...Denisko spí a Simonko zhadzuje hračky z gauča....leží na brušku, jednou rukou sa podopiera a druhou zhadzuje hračky, čo má poukladané na operadle.....ved treba byť hlučný, ked brat spí, že áno???, 😠 😠 😠

jacka
26. júl 2012

@denisenko hlavne že v zime bude teplo 😀 😀 😀 😉 .........................aj ja by som potrebovala.......len s Maťko nemožem von.....ešteže sa pekne hraju......
myslíš že ho zobudí? 🙂 ...tatino čo robí.....stráži Deniska? 😉

leninka75
26. júl 2012

..ale ste sa rozpísali potvorky 😝 ........u nás práve skončila brúrka s takou lejavicou ako už dávno nie 😝 😝

@jacka..no super, že angína ☹ ☹ ☹........dúfam, že Peťko to ustojí 🙂........veru daj mu tantum a prípadne aj šalviový čajík 😉......teraz budeš asi zbytočne vyvárať nejaké Maťkove maškrty, keď mu nechutí ☹......na nakú výstavu do NR idete?...

@denisenko..chudák kocúr! ☹..no bolo mu to treba, načo tulákoval 😠........a čo chlapi aj za vrecko pšenice doniesli?? 😀 😀 😀..........zaujímavé, že krpčeka bolí bruško z melóna 😕........aby nehvizdol aj krpček z gauča namiesto hračky ☹......

jacka
26. júl 2012

@leninka75 no vidíš a ja čakám a čakám an búrku a nikde.....som si bola aspon uhorky natrhať 😀 😀 😀 😀 ..................šalviou nemám...vraj harmanček je dobrý.......ten tiež nemám zajtra bude 😉 .......................výstava polnohosp. strojov........tá býva až koncom augusta.....

tvoje detúrence čo porábaju?.....

leninka75
26. júl 2012

@jacka ...zaváraš či chrimkáš? 🙂 .......aha, čiže si zasa užiješ motorov!! 😀 😀 .........detičky?....Lolka práve vstala a Lilke prišla kamoška Alžbetka, tak sa hrajú monopoly.........hádam bude do večera kľud 😉 ..........zajtra by som chcela ísť s nimi do ZA, len keď Lolka dlho spáva......však uvidím kedy sa mi ráno zobudí.....potrebovala by som nejakú tenku mikinu, všetky mám len hrubé.....

leninka75
26. júl 2012

@jacka ..inak ja keď mám angínu, tak zásadne v lete 😅 😅 😅 ......ty si už dobre?..oči a hlas?..

jacka
26. júl 2012

@leninka75 chrumkám......chrumkám ako zajko mrkvu 🙂 🙂 .......................to si teda užijem zábavu 😠 😠 😝 😀 😀 .....................možno ťa prekvapí a vstane o 5h 😉 ............................aspon máš o zábavku postarané.......................angínu tú som nemala ani nepamätám 😕 😝 .....................musí byť dobre........ 🙂 ked som volala s maminou tak bola celá rada že ma počuje 😀 😀 🙂

jacka
26. júl 2012

super....Maťko má už len 38 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........vidno na nom 😀 😀 😀

jacka
26. júl 2012

už aby bol večer.........sa to vlečie 😝 😝

leninka75
26. júl 2012

@jacka .....jaj moja tak zo dva dni potrvá kým zaberú atb ☹ ....a čo už maťko čertuje? 😀 ......a vieš, že by som to teraz brala keby ráno vstala o piatej 😀 😀 😀 ......veru vlečie 😝 ....pomoc!!....niekedy celé dni sme samé a teraz pred chvíľou volala sestrenica, že dobehne aj s dcérou či je Lilka doma 😒 .......tiež sa mohli s Alžbet dohodnúť 😀 😀 😀 .........som náročná, čo??!! 😀 😀

leninka75
26. júl 2012

@jacka ..len chrumkaj, a rob zásoby vitamínov na zimu, aby si bola zdravá 🙂 ....tento rok nezaváraš?

denisenko
26. júl 2012

@leninka75 potrebuješ mikinu na dovču? 😕 .....a u nás sa to len točí a točí, mračná čierne z každej strany a zatial stále nič......už aj v Tescu som bola , pršiplášť, dáždnik so sebou a ....nič..... 😀 😀 😀 ...chlapi doniesli....vyhladované prázdne žalúdky.... 😀 😀 😀 Denisko sa vyspal a už šli zas......hlavne, že mi tatík sľubil, že dnes premaľuje.... 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre