• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
kuk.........
28. aug 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aspon bude poznať kamošov :wink: ........................

veru trieli ako blesk.......teraz už vobec za ním nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

žienky....kdeže ste?.....

idem si ešte zarelaxovať pri žehličke a odpadávam po dnešnom behu na dialku.................dobrúúú
28. aug 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som tuuuu...zajtra spíme...hurááá. Potom varenie a dokončovanie izby a poobede idem na výstavu Human Body. Už sa teším. len škoda, že sama :frowning2:...
28. aug 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......
29. aug 2012 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :slight_smile:
29. aug 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..jeej Peťko je zlatíčko!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......ty máš oboch chlapcov takých šikovných!!!!...aj Maťko tak bol, že??......dolu kolieska a mastil ako namydlený blesk!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........aký bol včerajší žehličkový relax??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........

@utka ...to vám prišiel domov nejaký papier o zadelení do triedy???.........čo to bolo za výstavu, o čo tam išlo???
29. aug 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .....materská je neskutočný zabijak mozgovýh buniek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ja som chvíľku robila, ale tebe teda nezávidím.......ja som teraz po dvoch rokoch mierne mimo...a to som ešte pekne povedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........

...ozaj a čo je s deni??:... :fearful: :fearful: :fearful: .........sú dve možnosti...buď tak silno balí veci na SK, alebo ju tak moc Simčo zamestnáva :frowning2:......
29. aug 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 veru ...zlatý je........škoda že nestíham za nimi :grinning: :grinning: ...........................

my hovor o tých mozgových bunkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....... :angry:

ja by som povedala že obojo...... :pensive: :frowning2: ...........
29. aug 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, mamulky.... :slight_smile:

@leninka75 @jacka ...veru obojo......pomaly balím,Simonka som presťahovalA na koberec, tak mám sem tam volné ruky.... :angry:

@leninka75 si dobre vybavila u veterinára.... :grinning: ..aspon je havčovi lepšie???
@utka a to aj a chcem vedieť, ako vieš do ktorej triedy a s kým..... :confused: :confused: :confused: :confused: ozaj a nejaké foto izby???? :confused: :confused:
@jacka skoro mi sánka padla že Peťko bez pomocných...to je šikulko....už im teraz kúp len dlhú reťaz a máš vystaráno :grinning: :grinning:
@letty86 veru, realita... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy ako so školou????

a to som si dokonca dnes aj farbila vlasy...aj ked som riskovala, že mi pri tom vypadne aj ten zvyšok... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máááám ohnivú červenúúúúú...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. aug 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aha spomínaj čertíka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. aug 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ............ver ostali sme v šoku všetci čo videli Peťka bez pomocných :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....skusim ho v tej rýchlosti odfotiť :grinning: :grinning: .........................ten obojok kúpim....... :grinning: :grinning: ......

keby vyrážte?.........daj foto ako vyzeráš.........budem si musieť aj ja kúpiť farbu........za tieto dva mesiace ostala zo mna starena........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a potom čo Peťko ja kamikadze ešte väčšia.............
@leninka75 ako je Lilka na tom s plienkami....nemáte?....

musím bežať tu vrešia že chcú ísť von...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........dve uši :angry: :angry:
29. aug 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
Foto izby bude, keď bude hotová...Ešte nejaké manšie úpravy.
Neprišiel nám žiadny papier, máme to vylepené na škole. Len ešte neviem kedy to v pondelok začína a tak.
Idem o 16-tej na výstavu www.humanbody.sk
29. aug 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výstava bola superská. Veľmi zaujímavá a náučná. Ale čakala som, že tam toho bude viac, keď už som vyhodila 14€ za vstupné...totižto môj manžel, lebo som to dostala ako darček k meninám...
29. aug 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže Vikiho izbička...
29. aug 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte...........

@utka super... :slight_smile: ...som zvedavá čo na to povie Viki.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to čo je za blbý týžden :angry: :angry:
30. aug 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :slight_smile:....
@denisenko ....jaj ten pes,horšie ako človek!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......u Dr. sme už vysolili 70 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a ešte stále nie je OK...včera mu dal ešte kortikoidy a možno sa bude laba ešte rontgenovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........Trix má starých rodičov nejakých šampiónov a vraj je to dôsledok toho......boli asi moc dokonalí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......som mala pocit, že máme princa z kráľovskej rodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........ako pokračuje balenie???....čo hovorí Simčo na koberec? :slight_smile: :slight_smile: ....mňa by tá farba na vláskoch tiež zaujímala :wink:
30. aug 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..ja viem, že sa to pletie Lilka, Lolka....... :wink: :wink: :wink:......Lolka je od júna cez deň bez plienok úplne....a dávam len na spinkanie...vtedy má občas suchú a občas pocikanú...toto ešte neriešim.....ty si kupovala niečo do škôlky?....teda asi hlavne Peťkovi.....
30. aug 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ......jej pekné, pekné!!! :dizzy_face: .......Vikimu sa určitre bude páčiť :slight_smile: ...tá komoda pod posteľou bola súčasť postele či ste to dokupovali??:.......stolík je na pevno či je sklápací?....
30. aug 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..čo sa deje? :fearful: ...prečo blbý týždeň??
30. aug 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. aug 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ahoj........ved vravím blbý týžden..............Lilka bez plienky............no asi 4 roky-.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................................
super že sa tak rýchlo odplienkovala...........aj na noc príde čas :slight_smile: :slight_smile:

no máte pekné starosti s havinkom......aj čo sa peniažkov týka....a to ste ešte neskončili :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. aug 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....neviem......nervy...či čo....
30. aug 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......že aký šikovníček!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......a prilbu má kde???..haaa?? :wink: ........ja dúfam, že tie kortikoidy sú posledná vec čomusí zjesť ...........počuj moja a ty ešte máš nejaké nervy??? :frowning2: :wink:
30. aug 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zahodil ju :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: aj sme sa vyvadili......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 pochybujem..... :frowning2: ....ale nejaký kusok tam je
30. aug 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....ale som prekvapená, že si o takomto čase ešte tu...dávno si nebola...chodíš ráno a potom neskôr..to som uža zasa ja nejaká zamotaná a nedostanem sa k PC........
30. aug 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja?????????ved ja som tu pečená varená :grinning: :grinning:

ved idem za chvilu preč.......len som čakala na teba :slight_smile: :wink:
30. aug 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ......jaaaj si zlatá!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..mňa už tiež baby otravujú, že kedy ideme von :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......aj psovi ranné lieky musím dať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a možno sa staví kamoška ide si po stravenky do školy :wink: ..........tak zatiaľ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 :wink: :wink: ..idem aj ja....... :slight_smile: ............nám maju doviesť uhlie......a pre chlapcov som objendala guločky do mlieka......čakám týžden na ne........tak hádam dorazia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@jacka no to som zvedavá aj ja, čo povie Viki...Tak Peťko je riadny "Šumacher".
@leninka75 komodu sme kupovali zvlášť. Len som sa trochen prerátala a tých dvoch vrchných šuflíkov sa zle ukladajú veci kvôli roštu z postele, ale dá sa. A stolík je taký vysúvací. No nezávidím tie problémy so psíkom...A koľko peňazí. Ufff...
30. aug 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok