• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
@leninka75 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojteeeeeeeeeee!!.... :slight_smile: ..čo je s vami žubrienky, že len tak suchársky?? :confused: .....

@jacka..no čo idete kúpiť traktor, kombajn či iný stroj?? :wink: :wink: :wink: .......bolo ráno plačkavo?? :frowning2: .......

@denisenko .......ty budeš určite aspoň myšlienkami s nami a my tiež s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......musíš brata poháňať :wink: .....zasa nočná žúrka?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

@utka..čo z toho hrozna bude?..vínko či burčiak? :slight_smile:...ja som teraz cez víken 1x v živote pila burčiak, ale červený lebo ten biely mi je hnusný na pohľad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..oči ako rys??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 chcela by si...že :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..chcem sa ťa opýtať......keď robíš tie kroasanty, tak ich natrieš nutelou a zatočíš, asi..nevytečie nutela von?? :confused:
17. sep 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...že či!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: .......však keď vyhodím šošovky houby vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vieš dávam tam nutelu.......púrvý krát vytiekla....tak len velmi máličko.......ale potom to rozkrojím a dám viacej...aj tak je to suché......už som robila aj také prázdne.....a boli dobré.......aj lekvár som dala...ten vytiekol tiež.....skušala som aj s makom......ale ten nemusia..........:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 šošovky??? :confused: :confused:
17. sep 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ahaaaaaa, ja som si aj myslela, že natierať až upečené :wink: .....robila som ich cez víkend a veru boli dobré :dizzy_face: .......nabudúce by som chcela urobiť na slano a dám dnu kúsom šunky a syra....
....veru šošovky už pár rokov..na gympli sa mi prudko pokazili oči :frowning2:........
17. sep 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...............hej natieram im po upečení ked jedia........Peťko to velmi nemusí.....ale druhemu viac chutí..... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ..............vyskušam aj ja...uviím či im to bude chutiť... :slight_smile:
aj okuliare nosíš?.......
vy ako ráno?......Lilka sa tešila?...
17. sep 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....každé dieťa iná chuť, to poznám a občas ma z toho ide picnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a ešte do toho mužove chute a je to totálny guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....mimule som už bola v koncoch sa ho pýtam, že na čo by mal chuť a skvelá odpoveď, že na niečo dobré :sweat_smile: :angry: :angry:...že díky za takú odpoveď :stuck_out_tongue_closed_eyes:....a tiež je dobré, že veď stačia zapekané chleby :sweat_smile:..už vidímako ich tie moje dve myšky chrimkajú :angry:...okulky nosím len večer ku telke keď vyhodím von šošovky.....nie som na okuliare vôbec zvyknutá, vadia mi a v zime sa to rosí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:........ráno pohoda-jahoda :slight_smile:...Lilka prišla dolu s rinčaním, že prečo si mi nastavila budííííííík :grinning: :grinning: :grinning:.........ale inak rada išla :dizzy_face:
17. sep 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..máte tento týždeň niečo poobede, nejakú logo alebo niečo?
17. sep 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ideme trošku von..... :sunglasses:
17. sep 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky... :wink: ešte som tu na skok....kurier príde zajtra.... :slight_smile: ale švitorí tomuto mojmu stroju poriadne...kým sa niekam dostanem....ved možem byť rada, že to ako tak ide..... :angry: :angry:
@leninka75 oči ako rys???...dobráááá.... :grinning: jasné, že žúrka...dneska zas...som sa sťažovala že od 2-hej do 4-tej...tak dnešnú noc od 1.dnej do pol piatej......šak načo by sme spali..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@jacka no ako Peťko????a Maťko? ešte soplíte...???

jááj, včera sme si urobili výlet do žiliny...Denisko si kúpil z vypolievaných euriek kamion.... :sweat_smile: :sweat_smile: ...a maminka nový telefon......tak skúsim aktivovať net na nom, a ak nič iné, aspon sem tam na FB vás prídem pozdraviť..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vitaj...som ťa tu nečakal :grinning: :grinning: :wink:
načo ty chodíš vobec spávať...... :wink: ........nezávidím........ :frowning2: ....Denisko ako v škole?....
soplíky ešte maju..ale len také vodové....zlatý pamycon :slight_smile: :slight_smile: ..............

@leninka75 že dobrá si.....ideme na gastro.....vo štvrtok.....a na logo ani netuším :frowning2: musím to kuk......asi dakedy bud. týžden.....len chodte von je slniečko treba využiť.........................ja pojdem za chvilu pre deti..........také ticho je tu že aj ryby počujem rozprávať :angry: :grinning:
17. sep 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
tak ide to aj z telefonu:slight_smile:
17. sep 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bude aj burčiak a aj vínko...ale ja to nemusím...
My sme boli na logo vo štvrtok a dostal Viki pochvalu. To "R" mu už celkom dobre ide, už ho len začať používať.
@denisenko a aký si si kúpila telefón. Ja si tiež môžem už vziať nový v Orange, ale stále premýšľam aký...
@jacka a chlapov máš doma?
17. sep 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka super vidíš že sa to zlepšuje :slight_smile: .......my pojdeme bud týžden...... :wink: ........aj striguna robia víno...len hnúúúúúús....... :angry: :angry: ..........................nie boli v školke....ale už sú doma......... :slight_smile:

@denisenko super :dizzy_face: :dizzy_face:

máme prvú sťažnosť....skuste tipnuť....... :angry: :angry:
17. sep 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no mne nič nenapadá...prezraď...
17. sep 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Peťko......strčil do dievčatka......tá sa vraj poriadne tresla do hlavy....
17. sep 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka fúha...nič moc...a to naschvál?
17. sep 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka vraj hej.... :frowning2:
17. sep 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a povedal to aj Peťko?
17. sep 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie....Peťka ked som sa pýtala tak povedal že nestrčil.....
17. sep 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hmmm...tak to je divné.... :frowning2:
17. sep 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no je........vraj mu capla po ruke......
17. sep 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka sony ericsson xperia mini,,,,,bez pausalu :wink:
@jacka ked sa to stalo s deniskom,tak mi povedali,ze to su deti 0:slight_smile:som zvedava co by bolo,keby za to mohol on,
17. sep 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka učka mu capla?
@denisenko aha...díky...No ja nie som taká bohatá, ja musím na paušál :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no vidíš....táto učka urobila s toho drámu.......dúfam že sa to nebude opakovať... :frowning2:
17. sep 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka že bohatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

capla po ruke....
17. sep 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok