• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. novembra 2017 
@leninka75 tú alergiu má od malička?.....a čím jej to natieraš?........zlatko malé...velké :frowning2: ....hádam s toho vyrastie :pensive: :confused:

žeby sme si pre istou zafarbili všetci? :wink: ..........................................aby ešte lupu nepotrebovala........ :wink:
19. sep 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a vás nejdú kliešte?....a na Lolku?
19. sep 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky........ako dlho detom rástli trvalé zuby....Maťkovi akoby sa zastavil jeden...a tri ani za svet vyjsť.......nechápem :confused:
19. sep 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....do troch rokov to nemala nejako extra, ale potom sme boli na Corfu, a tam to mala 1x a potomuž stále aj doma......tam nám dali dobrú mastičku, akurát som ju toto leto domíňala, tak teraz používam fenistil a tablety cetirizin......
....no zafarbite,ale nejaké nápadné farby :grinning: ...keď už, tak poriadne :grinning: ..........sa na to vykašle a počká na PC :grinning: :grinning: :grinning: ........
.....ale hádam asa už idem aj trošku Lolke povenovať, sa tu motká okolo... :slight_smile: ......
19. sep 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....tento rok sme s mužom a ani Lolka ešte kliešťa nemali, klop, klop........máme lapača Lilku :grinning: :grinning: ........zúbky?..ako ktoré, jednotky vyšli rýchlo, dvojky pomalšie a trojky ešte pomalšie.....to máš indi-vidi.....ten zúbok tam je len sa mu asi nechce ešte von.......umývaš Maťkovi občas zúbky elmex gelom???
19. sep 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://www.slobodavockovani.sk/news/necakane-vazne-problemy-po-ockovani-proti-kliestovej-encefalitide/

@leninka75 Vakcínou proti kliešťovej encefalitíde možno očkovať deti staršie ako jeden rok. V prípade zvýšeného rizika prenosu infekcie je možné očkovať aj mladšie deti
A som zase o niečo múdrejšia :wink:
19. sep 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..takéto veci ja nevyhľadávam a nečítam.....
19. sep 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 okelu som zabudal......dobre že mi to zubárka kázala.....fajn...zajtra pojdem kupiť....... :angry: :angry: ja som taká koza a v novembri idem k dr......no pekne.. :pensive: :pensive:
lapčka....... :grinning: :grinning: ...ktovie či tam nenadobudla nejaku alergiu...nie? :confused: :confused: ...veru chod .......ja sa nemám komu :frowning2: :frowning2: ...zatial :wink:

@utka ako vás poznám...... :frowning2: :frowning2:
19. sep 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dobre robíš?.... :wink: ......pokial sa nič nedeje.....

19. sep 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..tú alegriu na štípance podedila po mužovi.....idem.... :wink:
19. sep 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 takže ty už dnes neprídeš.....tak ahoj :slight_smile:
pekne :frowning2: :frowning2:
19. sep 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka však to, že pri našom "šťastí"...
19. sep 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mňa tiež veľmi ľúbia komáre a aj Vikiho. On máva tiež také hnusné reakcie na štípance :frowning2:
19. sep 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no vidíš......a komáre chodia len na mna..a sem tam....aj na Peťka.....ale ja som dohryzená celá.....zbytok rodiny ani nevie že v izbe niečo bzučí :angry: :angry:
19. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka my nemáme našťastie v byte...
19. sep 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka čo si mala na obed?.......a zabudla som...ako je Vikimu?.......
19. sep 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Šalátový tanier,kuracie mäso,grilovaná cukina,dressing,pizza štangľa.
No Viki zatiaľ celkom dobre...KLOP-KLOP-KLOP... Uvidíme...
19. sep 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak nech mu to vydrží.... :slight_smile:
19. sep 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Díky...dúfam, že to tak aj bude...že to odíde...
19. sep 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....že neprídem??!! :grinning: :grinning: :grinning:.........Lilka ani necekla :slight_smile:.....hrdinka!!! :dizzy_face:...stretla som triednu z gympla a na chodníku sme si potykali :grinning: :grinning: :grinning:..........a nechápala som ako sa v priebehu niekoľkých minút neskutočne ochladilo a celkom fajne sme zmokli :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......
19. sep 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..pizza štangľa, často mávate :wink: ....
19. sep 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a teraz sa fakt na dnes lúčim, musíme ísť robiť úlohy a hrať sa na obchod......pa, pa :slight_smile:
19. sep 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 teda....som prekvapená že si prišla...... :dizzy_face: milo :wink: ........statočná velká slečna......moji zajtra taký nebudú :frowning2: ................škoda že ste si skor nepotykali..... :wink: ......................................tu je stále vonku teplo asi 20st.......ale začal fúúkať......a tiež som zakurila aby zajtra nepomrzli ráno :grinning: :grinning:

@utka hádam ako príde tak odíde.......................si mala fajný obed..... :wink:

žeby som tu bola sama?... :confused:
19. sep 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tá pizza štangľa je vždy, keď je šalátový tanier...nejem chlieb, ale raz-dva krát do týždňa si dám na obede tú štangľu...
@jacka dúfam, že odíde a nepohorší sa. Nooo, veru, fajný. A zajtra bude ešte lepší. Asi 3 jedlá sú tam mňam, tak neviem, čo si vyberiem :confused:
19. sep 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka pozitívne ver....a choroba bude fuč...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............zato Peťko je zahlienený fajne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku....pekné sníčky.... :slight_smile:
19. sep 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.... :slight_smile:
Vsetko co bolo na plane , splnene..:wink:
Detičky napapkane,okupkane, spinkaju. Proviant pre tatinka je už nachystany na cestu,prve dve hodiny autoškoly za nami,,hodinova prehliadka u doktorky tiež.vidim celkom dobre,ale mam ngzky tlak a nedostatočnu vahu,tak musim zajtra zas na krv,kvoli štitnej žľaze....vraj nevyzeram dobre:-/
19. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka snažím sa myslieť pozitívne...
@denisenko ty si fakt superžena...A dobrý nápad tá štítna žľaza...
19. sep 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc...
19. sep 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
Dnes je kosa...brrrr. A deti idú do ZOO.
20. sep 2012 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!!....

@jacka..držím palce na gastre!!........ rýchlo sa vybavte a bez slzičiek :wink:

@denisenko.....si mal tú dr. poslať na očné :grinning:..vraj, že zle vyzeráš :sweat_smile: :sweat_smile: ..ty no to isto :slight_smile: ...........inak si šikovnica šikovná :slight_smile: ...čo bolo v autoškole?....

@utka..vaši sa dnes vôbec neučia? :slight_smile:..Vikimu si dala aj pančušky a tielko?...
20. sep 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok