• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75 :slight_smile: veru veru mega........................nie na krčné idem ked pojdem pre neho...vraj sa treba objendať.....a potom rovno na logo..........................ty si ako oslávila? :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to ide byť zas hnus vonku........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................a u nás bol mráz....asi do piatka rána....spálilo mi kvety vonku....fnuk :frowning2:
24. sep 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..takže ráno boli slzičky :cry: :cry: :cry: :cry: .........celkom dobre som oslávila, len mi zostala kopa jedla a chlastu :grinning: :grinning: .....nikto nechcel piť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........jedine koláčik sa zjedol komplet celý :slight_smile: ..robila som medový kremeš na bebe keksoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......aký syrokrém dávaš deťom?.......
24. sep 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :zipper_mouth: :frowning2: :pensive:
však ja by som ti pomohla :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ..koláčik pochutil.... :dizzy_face: :dizzy_face: ........................bambinko........v črievku.....alebo lunex....ale ten musím čítať......do niektorých lunex dávaju pšeničný škob....... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..prečo?....
24. sep 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 chlapi boli cez víkend doma. Prečo??? Topky som už takto kupovala. Zatiaľ som sa trafila...
@jacka ja som mala narodky 2.9. Júúúj, tak sa mám na čo tešiť cez víkend vo ZV...na kosu...brrrr...
24. sep 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka si odvážna takto kupovať topánky....... :wink: .....nie nie....na víkend hlasia teplo...to teraz tu bolo a je hnusne :angry: :angry: :angry: ..............
24. sep 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......prídi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....v sobotu bola u nás Lilkina kamoška Alžbetka bezlepkáčka a dala som jej karičku...čítala som, zdalo sa mi, že je OK, ale nie som si úplne istá :frowning2: ..........

@utka...si písala, že si sama doma.........to boli len vybehnutí von?...som kukla na mimibazar a veru by som tam aj Lilke vybrala :slight_smile:......padli mi tam do oka aj také prechodné kozačky, len či by malo význam ich kupovať :unamused:...ešte musím porozmýšľať ......
24. sep 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 karičku dávam aj ja.......neboj nič...... :slight_smile: ........len ked píšu E1422 že modifik. škrob a nie je uvedné aký tak nekupujem...... :slight_smile: ............................fakt ?prídem.... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......si poklad, dík!! :slight_smile: ..teda ale ty už to máš riadne zmáknuté tie prísady, klobúk dolu :slight_smile: ..........keď nakupuješ, tak stále radšej všetko čítaš, ale už berieš niečo aj bez čítania?....
24. sep 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som písala, že tu budem sama tu na koni...nie doma...či?
@jacka v pohode...ja často takto nakupujem...topánky síce menej...
24. sep 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 stále čítam...len kde je prečiarknutý klások tak to nie...........som zistila na lunexe .....najprv písali že je bezlp......a zrazu tento škrob.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tak fajn.... :angry: .................mne už s toho aj hrabe...som sa v aute pritihla ako čítam na budiš zloženie :grinning: :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lolke sa chcelo do školy?.....a Lilka čo robká?.....................tie dve maju také rovnaké mená.... :slight_smile: :dizzy_face:
24. sep 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ja už pre istou nekupujem nič cez net.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................Viki ako v škole....?..chcelo sa?.....
24. sep 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..tak som to asi zle pochopila :pensive: ....

@jacka..a čo si našla na budiške?? :grinning: :grinning: :grinning:.........ale chápem ťa bojíš sa, aby nespapkali niečo zlé :frowning2:......a sú aj nejaké nápoje, džúsy, ktoré nemôžu? :confused:........mojka Lolka je so mnou domka, práve ma ťahá hrať sa a Lilka išla do školy...stále je to s nadšením :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.........veru majú tie domáce skratky moc podobné, tuším tu budem radšej písať Karolínka a Laurinka :wink:........len aby zasa potom nebolo a to je kto??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...ideme sa pohrať.... :slight_smile:
24. sep 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Viki mi vždy večer pred spaním povie, že sa u nechce ďalší deň do školy...ale ráno je v pohode. A poobede, keď idem po neho a spýtam sa ho, že ako bolo, tak povie, že dobre...
24. sep 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: ....v budiš... :grinning: :grinning: ...nerozumela som ničomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................nekupujem nič také ....kubíka ale ten ako by som to napísala.......ochutený s jablkom alebo citronom.....nie je sladké ale vody.......a sme tam vineu......a fantu.......ale velmi málinko....aj to vždy odbudblinkávam..... :wink: ....................viac menej kubíka kvoli flaške....a tam bazu alebo čaj..... :wink: .................................vieš čo radšej pri tej skrate ostanem..........vedy ty ma opravíš :wink: :slight_smile: ...................................čo ste sa hrali?... :slight_smile:

@utka super že sa mu chce...ale on nerobil problémy ani ked do školky chodil,že?..... :slight_smile: .......................a v družine čo robia?
24. sep 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka on neplakával ani v škôlke...iba na začiatku zo tri dni, aj to až keď sme odišli. Asi ho vždy rozplakali iné detičky.
A v družine? Ani neviem. Idú spolu na obed. Potom chodia na ihrisko a potom sa hrajú dnu. Vychovávateľka im občas číta a tak. V stredu mali divadielko. A už by im mali začať aj rúžky, takže bude mať o zábavu postarané...
Mám pocit, že on si to dá vysvetliť a dosť dobre to chápe, že tam jednoducho musí ísť. Len občas mi napadne také, že čo ak on je len navonok s tým taký vyrovnaný, že či to nejako nedusí v sebe. Ale keď sa o tom s ním rozprávam, tak ten pocit nemám...Tak snáď nie.
@leninka75 však to je jedno...ja si už ani nepamätám, čo som písala...a ako sa hrajkáte?
24. sep 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
kto vás má čítat, pisatelky? normálne som zničená :stuck_out_tongue_closed_eyes: matulo mi dáva zabrať, teda aj vikinke, v kuse je v nej :angry: už nech sa poľudští, lebo osivejem načisto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o hodinku ideme na tanečnú, teda vikinka, aby ste si nemysli, že idem krepčiť ja :grinning:
24. sep 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka Peťulkovi všššššetko najkrajšie k narodeninkám, nech je zdravý a robí vam radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 hovoríš, že Maťko je šidlo? Vikinka pokračuje v tanečnej? Super.
24. sep 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka @utka..hrali sme sa s koníkmi, potom sme išlo trošku von, pri Lilku a spinkať......len nejako málo spala :confused: ..stihla som vypiť kávu, vyvesiť prádlo, založiť pár papierov a bola hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........

@jacka ..ja som v lete kupovala babám občas iwu...a tiež jupíky kôli fľaške :wink: ......boli ste u tej Dr.?

@letty86..však by si si mohla aj ty skočiť, aspoň by si mala zmenu :slight_smile:.....aj Maťko by stále behal holatý?? :wink:
24. sep 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka veru šidlo a ked sa malinko vyspinka, tak je potom mrzutý z toho :confounded: vikinka sa tesila na tanečnú, tak v nej pokraeuje aj teraz :wink:
@leninka75 nooo.... vikinka je v skupine detičiek od 5 do 8 rokov, myslís, že by ma tam chceli? :sweat_smile: výškou tam pasujem, to je tiež pravda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...chcem íst na aerobic, ale rozmýšlam nad pilatesom, uvidím, neviem, či ten pilates nebude pre mna moooc pomalý :sweat_smile:
veru, aj matko by len holučký a ponožky vkuse dole dáva a teraz ked je chorý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ináč, dievčatá, mám novú farbu vlasov, som si predsa len dala zosvetlit...manza nie je nadšený, tomu sa páčia čierne vlasy, mamka povedala, že to mám fajn, že tie tmave eee...no vyber si :grinning: mam to teraz také medené, aspon vrch hlavy a spodok tmavší, taký aký by som približne chcela...mozno, ale len možno dám niekedy foto :wink:
24. sep 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dakujem :dizzy_face:
inak nechcem ti brať iluzie...ale asi .....asi....sa nepoludští..je to chlapec........to je dg. už od narodenia........len pekne hod foto lebo už ani neviem ako vyzeráte................ :frowning2:

@leninka75 ja som bez slov v tomto zdravotníctve....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: .............na objednanie 7e........inak ráno okolo pol 7 pre poradovník.......no :zipper_mouth: ...a ked nevyjed lístok tak na další a tak dále..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

robila som výživu......na moj vkus až velmi sladká.....ale deti spokojné.....tak čo už..... :wink:
24. sep 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
detičky búvaju.......všade klud......idem si popozerať čo kde dávaju.........a potom šup......a pekný den za nami :wink:

dobrú noc.... :slight_smile:
24. sep 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka to máš super... Viki sa ešte cgvíľu hrá, lebo do teraz som ho morila s písaním "lastovičky"...
Dnes dostal jednotku z hudobnej výchovy.
24. sep 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ozaj, zabudla som...pozdravuje vás aninka...
24. sep 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
Prvá :wink:
25. sep 2012 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
Druhá :wink:
25. sep 2012 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka kde si s nou bola?....
25. sep 2012 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na FB sme si písali. Vraj nestíhala, lebo prerábali celý dom, zvonka aj zvnútra. A už by ani nevedela zapadnúť do našej diskusie. Tak som jej povedala, že určite by zapadla, že riešime školu a škôlku a tak. Tak snáď zavíta...
A vy ako? Škôlkári?
25. sep 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok