Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. sep 2012

Ahojte...oslava dopadla dobre...trochu sme popili,pojedli...
@denisenko držím paste,nech sú chlapci rýchlo fit.
@leninka75 a ty ako vikendujes?
@jacka ty ani nenakuknes?

jacka
30. sep 2012

ahojte.........
@utka kuk.......... 😎 😎

jacka
30. sep 2012

dobrú nocku..... 🙂 🙂

denisenko
30. sep 2012

@jacka si to zobrala doslova 😀
@utka dakujeme... 😉

My sme mali pernu nedelu., simonkovi sa trošku polepšilo,ale teraz k večeru zas horšie.podľa toho ako sa na všetko vrha pusou,tak by som povedala že ho trapia zubky,ale zatiaľ nič nevidno,,tak nevím... 😖 a mali sme tu na navšteve tehotnu švagrinku s mužom,tak bolo o čom kecať.a potom prišla druha švagrina s dcerou a kokršpanielkou,tak si prišiel na svoje aj denisko.a pekny den za nami 🙂

utka
30. sep 2012

@denisenko tak dúfajme, že to budú len zúbky...a Nisko ako?
Dobrú noc.

utka
1. okt 2012

Dobré ránko...
Mala som divnú noc ☹. Mám pocit, že Viki začína sopliť ☹. Takže som poriadne nespala, tak som už skoro od šiestej v robote...

utka
1. okt 2012

Sama??? 😕

leninka75
1. okt 2012

ahojte!!! 🙂 ...u nás prší, sme to ráno stíhali len tak tak, aby sme dobehli domov suché 😉 ........svoktovci mi ráno odišli na týždeň do Tatranských Zrubov 😵 😵 😵 ...sa vytešujem ako malé decko 😀 .........

@utka..super takže oslava dopadla dobre 🙂..a čo tá švagriná prišla nakoniec?.......zle si spala kôli Vikimu?..či si mala aj nejaké zlé sny?.......budeš mať dnes nadrobené 😉........

@denisenko ..ja som si aj mylsela, či to nebudú zúbky, len som ti to včera zabudla napísať 😔 ...aké má soplíky, len také vodové?...a koľko má teplotu?.......ste mali včera návštevný deň 🙂 ..aspoň si mala inú spoločnosť, nie len deti 😉 😉 😉 ..........

leninka75
1. okt 2012

@utka ..čoby!! 😀 😀 😀

leninka75
1. okt 2012

@jacka ..a dnes nám nezakukáš???? 😉 🙂 🙂

jacka
1. okt 2012

ahojte....

@leninka75 kuk...... 😎

jacka
1. okt 2012

@leninka75 u nás neprší.....u nás 😎 😎 😎 😎 😎 ...chcééééš 😎 😎

leninka75
1. okt 2012

@jacka 😵 😵 😵 😵 ....prosím ťa kedy som ja nechcela 😎 😎 😎 ...jasan posielaj 🙂 🙂 🙂 ..chytám všetkými desiatimi 😀 😀 😀 ..ako sa máš??....ako ste oslávili? 🙂

jacka
1. okt 2012

@leninka75 tak chytáááááááj 🙂 🙂 😎 😎 😎 .........................to vieš že dobre........aj ked bolo dosť chladno..nevadí....kde je dobrá spoločnosť.....tam mi nevadí ako je...............horšie to bude teraz cez víkend... 😝 ..........
vy ste čo robili ?

leninka75
1. okt 2012

@jacka ....dúfam, že si nehádzala tým koláčom ako sme sa navili 😀 😀 ...chutil???..dostala si pochvalu?? 😉 ..my sme v sobotu boli u mamy, trošku sem poopekali a včera sme boli v Papradne na koníky a cestou späť na pizzu 🙂 🙂 ....chceli sme ísť do ZA pochodiť po obchodoch, ale bolo pekne, tak škoda nevyužiť počasie 😎 ...

jacka
1. okt 2012

@leninka75 nie nie....nehádzala.....to ma čaká o týždne 😀 😀 koláčik chutil......všetkým ....len mne nie........strááááááášne sladký.... 😝 .....som nemohla vidieť ani čoko.... 😀 😀
pekný víkendík...... 😵 😵 😵 ...detičky natešené ked opekali,že?.. 🙂

leninka75
1. okt 2012

@jacka ....nabudúce budeš vedieť, že menej cukru 😉 ......vieš ako u mamy jedli???? 😕 😀 ....to vyzeralo, že som im celý týždeň nič nedala 😀 😀 😀 😀 ..........ako ráno chlapci??

jacka
1. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a dala 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .........si viem predstaviť......aj moji tak vyzerajú............................Maťkova hláška.....už zas začínaš Peťko....... 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 ....a Peťkova odpoved....bud ticho......a pokračoval....nejdem do školky........ale aspon neboli slzičky 🙂 🙂

leninka75
1. okt 2012

@jacka ..čo si??.hádam sa nebudú doma vyjedať, na to sú návštevy 😀 😀 😀 😀 😀 ..........ale fešáci malí, takto si odvrávajú 😀 😀 😀 ........to poteší keď už neplače 🙂 .....to potvrdenie máš??? 😉

jacka
1. okt 2012

@leninka75 hned som si to myslela...... 😀 😀 😀 😀 😀 ................veru ........u mna bez slzičiek ....neviem ako v školke..uvidíme.. 🙂 .........idem viať k dr......ale nech si ma neželaju ked tam uvidím soplavé alebo kašlajúce dieťa....... 😠

jacka
1. okt 2012

ste si všimli že je už oktober?......hrúúúza 🤐 🤐

utka
1. okt 2012

@jacka veru všimli... ☹
@leninka75 kvôli Vikimu. Ale volala som ráno, tak že nemá sople...tak neviem čo to bolo. Hej, bola aj švagrinka...

jacka
1. okt 2012

@utka super že nemá soplíky.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ......čo máš dnes na obed?.... 🙂

jacka
1. okt 2012

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

jacka
1. okt 2012

idem....prídem 🙂 🙂

leninka75
1. okt 2012

@jacka ......veru letí ten čas ☹ ..mám pocit, že Lilka chodí do školy už stráášne dlho 🙂 ........o mesiac majú prvé prázdniny 😉 ......však som už začala rozmýšľať čo na vianoce a ešte aj mama, aby som kúpila aj pre ňu a to isté mám so svokrou 😝 😝 😝 .......neznášam to 😝 😝

@utka..veríš na sny?...možno to bolo nejaké upozornenie na blížiacu sa chorobu..nechcem maľovať čerta na stenu 😔..ale občas to funguje......

utka
1. okt 2012

@jacka dnes som mala špagety Carbonara...no neviem, či má, či nemá soplíky...to uvidím, keď ho uvidím...
@leninka75 ale ja som nemala sny...ja som ho počula zachrapnúť, tak som šla nakuknúť a zdalo sa mi, že má upchatý noštek. Tak som nemohla poriadne spať a chodila som ho kontrolovať...

jacka
1. okt 2012

@leninka75 ja som mala strašný sen.....oboch mojich zabilo auto...a. ešte som aj videla ako Peťko letí 😔 .......som sa zobudila a slzy v očiach ☹ ............................................aj my už pomaličky riešime vianoce........... 😉 ...a detto s darčekmi 😝

utka
1. okt 2012

@jacka juuuuj, taký hrozný sen...ja sa pri takýchto snoch budím na plač...

jacka
1. okt 2012

@utka aj ja ☹

zakukala kukulienka...... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre