Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
1. okt 2012

Kde ste žienky?

jacka
1. okt 2012

to by aj mna zaujmalo..... 😕 😕 😕

detičky krásne spinkaju......muž krásne maká......zas tu je ticho....... 😅 😉 .......

utka
1. okt 2012

@jacka No ty sa máš...

jacka
1. okt 2012

@utka že..... 🙂

jacka
1. okt 2012

dobrú noc.... 🙂 🙂

utka
1. okt 2012

@jacka dobrúúúúú...

utka
2. okt 2012

Dobré ránko...
A zase v práci... 😒

jacka
2. okt 2012

ahojte....

@utka zas sama....

u nás hrmí...... 🙂 🙂 🙂 ...a leje

utka
2. okt 2012

@jacka ani ty to nemáš bohvie čo...
Tu je tak divne, dažďu visia nohy a mne ide hlavu roztrhnúť.
Viki spal dobre, ale ráno keď som volala s mužom, tak vravel, že má trochu sople ☹...

jacka
2. okt 2012

@utka veru nič moc.......teším sa na tie moje opice.... 🙂 .............aspon že tu prší...........ale nech treba.....len nech potom prestane pokial pojdem pre nich......inak budú celý mokrý.-....a to ideme ešte na krčné.......tak nech neprší 🙂

no hádam len nebude chorý ☹ ...a len sople?..

utka
2. okt 2012

@jacka zatiaľ len sople.,..ale včera cez deň nemal...len on sa hneď spotí, mokrá hlava, tak sa nečudujem...
My ideme dnes na logo...

jacka
2. okt 2012

@utka dúfam že to nebude nič vážnejšie-------....... ☹ ..........čo robíte na logo?,........................

utka
2. okt 2012

@jacka dúfam aj ja... Na logo stále "R". Už ho povie krásne, len keby ho používal...ale aj to bude. Ona mu dá vytiahnuť pár takých kartičiek, kde sú obrázky s R-kom, on musí povedať, zapamätať si ich. Potom mu ch vezme a pýta sa ho, čo tam bolo...a také somarinky.

jacka
2. okt 2012

@utka ty si tam s ním....?....a stále platíte na vyšetrenie?........neboj nič....určite bude.....a verím tomu že sa to zlepšilo.. 😵
čo máš dnes na obed?...

utka
2. okt 2012

@jacka dnes mu zase navarím zázvorový čaj a pridám aj rakytník...
Hej, ja som tam s ním. Už som povedala, že budem čakať na chodbe, ale on chce, aby som šla s ním.
Dnes sme si objednali pizzu. Som dávno nejedla...ale dáme si vegetariánsku. Dobrú ju robia.

jacka
2. okt 2012

@utka nech vás choroba obíde.... 🙂 ..........................vy si objednávate pizzu?....nič dobré vám nenavarili?....

kde je ostatok?.... 😝

jacka
2. okt 2012

😕 😕 😕

jacka
2. okt 2012

dobrú noc.... 🙂

letty86
2. okt 2012

Ahojte 😵
konečne mozem urobit mini kuk 😉
nestíham, chodím po lekároch, matulko už dva týzdne kasle, tak sme boli už 3x u mudry a skončili na atb...so sebou som bola na kontrole u ortopéda, v piatok v hepatálnej poradni, dnes ultrazvuk brucha 😝 ...ešte nemám všetky vyšetrenia s tou pečenou, ale dnes na ultrazvuku zistil, že mám mierne stukovatenú pečen 😖 ...a prelomila sa mi v zube blomba 😠a zubára mám u svokry...no, idem mi 😖

vikinka v škole zatial fajn, som si vas zbezne cítala, že vase dutúrence kreslia lastovičky..vikinka zatial nie, neviem, či majú iné učebnice, ale zatial len šikmé čiary a tusím nasleduje nácvik jednotky....a lastovička je ešte dalekoooo....a šlabikár majú s názvom Lipka a preberali už tlačené A, O, L, S, M, V, E, I, 😉
idem, žienky, skúsim zajtra kuky kuk 😉

utka
2. okt 2012

@jacka nič moc nevarili...No dúfam, že nás choroby oblúkom obíde...
Dnes dostal Viki dve jednotky. Už má 4. Šikovníček môj. A rozprávala som sa aj s vychovávateľkou, tak vraj sa polepšil, len ho nahovára jeho kamoš Maťko na zlobu a Viki je dosť ovplyvniteľný ☹...No ale aspoň, že sa to zlepšilo. Na logo pohoda, pochválila ho, len ešte si zvyknúť a začať poriadne používať to R-ko.
@letty86 vitaj. Tak aj ty to máš pestré...Aj ja mám tento mesiac 3. lekárov-hematológia, zubné a kardiológia. Budúce mesiac zase endokrinológia...stále niečo.

utka
3. okt 2012

Dobré ránko...

leninka75
3. okt 2012

ahojteee! 🙂 ...keby ste vedeli ako je u nás sychravo 😝 😝 ........sa cítim ako večer okolo šiestej, brrr....to bude deň 😝 😝 ☹ ☹ 😔 😔 .........

@letty86 .....maťulko aj teplotoval??? ......kašle stále čilen keď ležká?......akosi pochodila u ortopéda?.....a to čo s tou pečeňou, idú ti to nejako riešiť? 😕 ........ach tie školy a ich rozhodovanie o učebných osnovách 😝 ...ale už sa blížite aj k lastovičkám 😉 😉 😉 ......my sme včera písali slzu, nácvik a-čka, ale des a hrôza 😠 ..som sa tak musela ovládať 😔 .....

@jacka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takých snov čo najmenej ☹ ☹ ☹ ........som zvedavá ako na krčnom 😕

@utka ..blahoželám ku jednotke! 🙂

utka
3. okt 2012

@leninka75 ja mávam tiež nervy pri písaní, ale už sa to zlepšuje...NAši budú asi dnes písať slzu...
Ale koľko peňazí stále pýtajú od nás...katastrofa. Včera zase napísané v slovníčku, že 15€ na 1.polrok na materiál-krúžok šikovných rúk...Idem to porátať, koľko sme už dali od začiatku roka...

leninka75
3. okt 2012

@utka ..fíha to nejako veľa pýtajú 😕 .....vy ste nedávali vzdelávacie poukazy??......my sme zatiaľ iba doplácali na časopis zvonček 1,40 eura...a viem, že ideme platiť ZRŠ 10 eur na rok a družinu 18 eur na pol roka.....

utka
3. okt 2012

@leninka75 My sme dostávali tie vzdelávacie poukazy-to má jeden krúžok zdarma. Ďalší sme doplácali 10€ a ešte pýtajú na materiál. ZRPŠ sme platili 20€, ŠKD-13,40€, obedy-cca 23€, tr. fond 10€, zošity SJ a AJ-10€...no spolu sme od septembra už zaplatili 135€

utka
3. okt 2012

@leninka75 vy 18€ na pol roka, my 13,40 na mesiac. To je teda rozdiel 😝

leninka75
3. okt 2012

@utka ......vieš ako sa tomu hovorí??? 😉 ....že bezplatné školstvo 😀 😀 😅 😅 😝 😝

leninka75
3. okt 2012

@utka ..neviem ako vaša družina, ale v našej je každý deň inak tematicky zameraný a aj sa to dodržiava..už som založila krabicu na družinársku tvorbu 😀 ...a okrem toho majú deti priestor na hranie a kto chce tak vychovávateľky s nimi spravia aj úlohy 😀 ...takže si myslím, že na to čo tam všetko robia sú z moc lacného kraja .....

utka
3. okt 2012

@leninka75 to máte ozaj super...

leninka75
3. okt 2012

@utka ..som sa začítala do témy o chudnutí..jaj, ale sú niektoré baby riadne ťapky 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre