Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
5. okt 2012

@utka ...a ešte ma zaujímalo aké bude vysvečko, či tak ako sme mali my jednu známku alebo slovné hodnotenie...tak ma učka šokla, že každý predmet je už hodnotený samostatne 😨 😨 😨 😨 ........a tiež sme dostali heslá ku elektronickej žaickej knižke 😉

jacka
5. okt 2012

http://www.vseovareni.cz/recepty/flambovana-zmr...
tak napokon som toto robila....už tuhne 🙂

jacka
5. okt 2012

@leninka75 aj tu bola búrka...paráda.....v noci som ešte prádlo dávala dnu 😝 .........................Peťko selu noc vola na Maťka......moje zlatinko aké stresy prežil 🙂 ..............................robím ale len na pár dní a potom ....to odložím.....ty robíš?

jacka
5. okt 2012

@leninka75 ty čo si tu dnes tak skoro.....ešte nemám navarené 😉

utka
5. okt 2012

Ahojte...
@leninka75 na kardio som sa dokopala objednať kvôli tomu, že mi nie je dobre. Ja mám od narodenia šelest, chodím na pravidelné kontroly, ale teraz som to zanedbala...MAla som ísť už pred rokom ☹.
Tatino sa zapája...on nosí Vikiho ráno do školy a tým, že je v práci až okolo 8:15, tak poobede je to na mne. On chodí domov najskôr o 17-tej. Ale keď začne plávanie, tak v utorok budem chodiť s ním ja, a vo štvrtok tatino. Lebo vo štvrtok máme hudobnú do 16:55 a o 17:30 bude plávanie. To by som ja asi už naozaj scvokla.
Tak to si ma šokla s tými známkami. Som zvedavá. Aj my máme super učku. Je staršia a berie detičky ako svoje detičky 😉.
@jacka ty si aká šikulka...

jacka
5. okt 2012

@utka a kedy ideš na na kardio.....?..to chodíš každý rok?.........a to máš niečo ako depku alebo ťa bolí srdiečko?.....

rýchly koláč 😀 😀

leninka75
5. okt 2012

@jacka ..si musela byť dobrá v noci pobehovať s prádlom 😀 😀 ..nebola si za bielu pani?? 😉
......hej robím výstavku 😵 ....v kuchyni mám korkovú nástenku a tam vystavujeme 😀 ..a keď je plná, idú veci do krabice a nové na nástenku 😉

leninka75
5. okt 2012

@jacka ..veru celkom sme to s Laurikou dobre otočili, škola, obchod, vyvenčiť psa, pustiť sliepky 😀 😀 😀 ..teraz pečiem palacinky....ty čo varíš?? 🙂

leninka75
5. okt 2012

@utka .....a kedy ideš na kardio?.........nechcem sa starať ani byť protivná, ale odniesť dieťa do školy je to najmenej, ozajsný frmol nastáva až poobede s krúžkami, úlohami a atď.......takže verím, že máš toho až-až........a tatino by možno mohol nejaký deň potiahnuť dlhšie, aby ti viac pomohol poobede....

leninka75
5. okt 2012

@jacka ..tiež fajný koláčik 😵 😵 ..no a teraz, že vyber si 😝

jacka
5. okt 2012

@leninka75 škoda mohli sme mať rovnaký koláčik ☹ 😉 ..............................mužovi som večer vravela aby ho doniesol....ale nič....a mne sa už nechcelo vyliezť...ale ked počula vnoci búrku tak som priam vyletela.......si nevidela tú žiaru 😀 😀 😀 .................................fíííííííha .a to som si myslela že len ja som šikovná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ......................šikovnica si 😵 😵 😵 ................verím....no musím to čo zje Peťko...nejak prestal papať...........hráškovú polievku.....a cestoviny a syrová om..........ale palacinky by bodli ...mnááám......hádam urobím poobede....ak stihnem... 🙂

jacka
5. okt 2012

@leninka75 fajný je...len mne chutí ako výživa.....dala som tam škoricu a vanilkový cukor........a klinček.........zas sladké čosi........ale neva....hádam im bude chutiť... 😅

leninka75
5. okt 2012

@jacka .....a ja že to sú blesky 😀 😀 😀 😀...............to vieš lepším sa, som ako víno, čím staršia tým lepšia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............možno má Peťko teraz len také chvíľkové obdobie, že moc nepapá......ale inak mu chutia fajné vecičky 😵 😵 😵 ........koláčik berieš deťom ku strige??...

jacka
5. okt 2012

@leninka75 to som bola ja 😀 😀 😀 .........dúfam že si nepochybovala..... 😀 😀 ...............ved tototo..... 🙂 ....ja ťa nasleduj v šlapajách 😵 😵 ................................jasné tam beriem....ale len kúúúsok 😀 😀 😀 ........ma napadlo....čokeby som to zaliala čokoládovo?......čo? 😕

jacka
5. okt 2012

ako ma nas....la. ....tá striga....pred 2t,,,,,telefonovala s Maťkom...že ked príde kúpi mu autíčko......... 😠 😠 😠 dva týždne nepočujem nič iné.-..............hlupana jedna.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝

leninka75
5. okt 2012

@jacka .......len sa uč moja 😀 😀 😀 😀 ............kľudne polej čoko 😵 .....počkaj počkaj to mi nesedí, však sviatok mal Peťko a Maťkovi sľúbila autíčko?? 😨 ......myslíš, že zabudla a nič nebude?? ☹ ☹ 😠 😠 😠 😝 😝 😖 😖

utka
5. okt 2012

@leninka75 idem 26.10. No mohol-nemohol...to je jedno. Aj ráno majú dosť. Zobudiť ho, urobiť raňajky, desiatu avšetko okolo...a hlavne vymyslieť, čo mu dať jesť. Neriešim...
@jacka nieee, depku nemám, ani ma srdce nebolí, len je mi tak zvláštne. To je také akoby vnútorná nervozita, ale nervozna nie som...to len tak cítim. Ale môže to byť tou mojou štítnou... Tam idem až v novembri.

jacka
5. okt 2012

@leninka75 učím učím..... 🙂 ............................polejem.......až ked to poriadne stuhne 🙂 ......................ale bude...dáka hlúposť 😠 ......hádam nezabudla..... 😕 ..ona si to píše všetko....................

jacka
5. okt 2012

@utka myslíš že je to tou štítnou?............ 😕 ....je nejaký dr. ku ktorému nechodíš? ☹ ☹

utka
5. okt 2012

@jacka no ja dúfam, že je ešte veľa lekárov, ku ktorým nechodím a ani chodiť nebudem... 😝

utka
5. okt 2012

A možno to bude tým, že som tehu...kto vie??? Však sa uvidí 😀

jacka
5. okt 2012

@utka ved to som ja len tak......nič v zlom.......... 🙂 😉 ..............kedy to budeš vedieť? 😵

jacka
5. okt 2012

kuk...... 🙂

jacka
5. okt 2012

ešte šlahačku na vrch a je to..... 😉

pekný víkendík....

leninka75
5. okt 2012

@jacka ....slintáááám, hoď sem kúsok 😵 😵 😵 .....detičky budú mať radosť 🙂 .....nech je víkend rýchlo za tebou 😉 ...

@utka..ale , ale zasa toho tvojho až tak nešetri 😀 😀 😀 😀 😀.......žeby nové baby do klubu??? 😵 😵 😵........je tu taká možnosť??? 😉

...pekný víkend dievčatá!!! 🙂

jacka
5. okt 2012

@leninka75 aj celý..Peťkovi nechutí ☹
idem......ešte uvarím kukuričku.....a mizím na slniečko......dnu je riadna kosa 😝

denisenko
5. okt 2012

Ahojte 😉
Zbežne prečítane... Aj u nás bola burka,lenže okrem mňa a svokry nikto o tom nevie 😀
Všetcí chlapi spali 😀
@utka noo,žeby sa podarilo?
@jacka teraz kvoli tebe budem musieť vymeniť aj telefon,lebo slintam na displej 😀
VyZera to mňamky,detičky si isto pochutnaju 😉
@leninka75 ja som dnes varila plnenu papriku v rajčinkovej omačke 😀

A pomoc...našla som si 7 šedivých vlasov ☹ 😖 :'(

utka
5. okt 2012

@jacka
@denisenko
@leninka75 možné je všetko...

denisenko
5. okt 2012

@utka tak to ja držim aj palce na nohách 😉

jacka
5. okt 2012

@utka to aj ja.....kedy to budeš asi vedieť?

@denisenko ja mám tých strieborných vlasov trošku viac....... 😝 😉 .......nieže mi dáš ten telefon k náhrade 😉 😀

dobrú noc....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre