• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko verím ti ....taká zmena dobre padne....a dokedy tam budete?...................čo ráta dni .....kedy dostane darček?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ako si uhádla??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka neviem, asi do nedele ostaneme..uvidíííme... :slight_smile: ..ti verím, že ti je smutno..... :pensive:
29. okt 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko poznám.....Maťko chcel už rátať Mikuláša :grinning: :grinning: :grinning: ......aj vlani si čiarka dni v kalendári :slight_smile: :slight_smile: .....moje zlatíčko..... :wink: ..................to dlho tam budete........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....teda ako sa to vezme.....skor krátko :wink: .........................sa teším ked prídu........nejak ten čas ide pomaličky..... :frowning2: :frowning2: ....a to som už vyriadila.......drevo narúbala......poštárku videla.... a stále stojí čas :frowning2: :wink: ......................a kde prídu tak ich rozdelím do izieb čo sa nevpracú do kože :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
29. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nikto nikde???..... :confused: :confused: ....pekne.... :wink:
29. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to poznám.....a nám sneží jak keby perinbaba prášila všetky periny.... :sunglasses: ...drevo rúbal včera tatinko, konečne zakúril v krbe...Denisko tam večer sedel jak pred telkou.... :sweat_smile:
29. okt 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko romatika :dizzy_face: :dizzy_face: aj Densikovi sa páčilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......zbožnujem pukanie dreva :slight_smile: a ohník :slight_smile: :slight_smile: ........................aj tu sneží ale aspon už nie tak husto ako pred hodinou asi to prišlo ku vám :wink: ....... :grinning: :grinning: :grinning: som prajná.... :grinning: :grinning: ...................padám pre moje zlatinká :slight_smile: :slight_smile: .........iba ryba sa tu somnou hádaju :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka aj u nás v škôlke tak bolo...keď bol Viki chorý, museli sme doniesť od MUDr. papier, že už je zdravý. A teraz má v slovníčku oznam, že sa vyskytli vši, že treba popozerať havy a ak sa nájdu, tak musí zostať doma až do úplného vyničenia a potom musíme doniesť papier od Dr., že je zdravý. Tak už aj vši sú choroba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..a čo máte pripravené pre chlapcov? :dizzy_face: ......tatino kedy nastupuje do práce na SK?

@jacka..nemám slov na tie vaše učky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka....juj to máte nepríjemné :frowning2:........aj máš niečo doma pre istotu ....
29. okt 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nemám nič. Spolieham sa na to, že do takých krátučkých vlasov nepôjdu...A ak áno, tak jedine strojček :wink:
29. okt 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ..pre chalanov...Denisko "bejblejdy" a Simonko....ešte neviem...v stredu kúpim.... :wink:
@utka veru, chalani majú výhodu, dohola.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aj Denisko "beyblejduje"? Viki tiež. A aj Ninjago, aj Bakugan...katastrofa.
29. okt 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
toto mi ani nevravte..........ja mojim každu nedelu kukám vlasy......dalšie šoky nechcem......nočná mora.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka lenže oni chcú papier že bol chorý............to čo si ho mám teraz nakresliť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 aj druhá učka my povedala že potrebuju papier.....dobre že tá čo som volala v pondelok vravela že stačí podpísať niečo.......keby sa aspon dohodli........ale každá melie iné.....pravá ruka neviem čo robí lavá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...taká som nas...tá.....to pojdem k dr....že potrebujem papier že boli chorí.......tak švihne aj tú........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no..Bakugan ho rýchlo prešiel, Ninjago zatial nejako neoslovil..len tie "blejdy" :angry: :angry: :angry: ...ale stále vedie Lego... :wink:
29. okt 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Kocúrkovo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko @utka..síce neviem čo to je :grinning:...ale super, že ich to baví :wink:......
29. okt 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: ...ja by som si od nich vypýtala školský poriadok a pohľadala by som to tam.....
29. okt 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak to je ozaj na hlavu...
@leninka75 no mňa to ani tak veľmi neteší, lebo je to drahé ako fras :angry:
@denisenko no u nás tak na striedačku.
29. okt 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75vidíš nemáš chlapcov....nevieš o čo prichádzaš :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .................vieš čo uvidím čo mi zajtra povedia.........a hned klušem k riaditelke nech si robí s nim poriadky...........a to sa ma ešte opýtala či ho dám v stredu školky..........som sa jej mala opýtať či nebude potrebovať nejaké potvrdenie....... :angry: :grinning: :grinning:

@utka veru....dobre to ide do penazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka nedaj sa...... :wink: naši majú v stredu prázdniny..... :slight_smile:
29. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to rozhodne jej treba dať hocijaké potvrdenie, že chceš mať dieti v stredu v škôlke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nedám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........nech si robia blázna z niekoho iného :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .........................just ich dám v stredu....a just :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..tak vymysli lacnejší darček :wink:
29. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................budú ho mať toaletnom papieri :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..presne ten som myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
29. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..čo robia chlapci?.....zatiaľ pokoj zbraniam? :wink:
29. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja neviem do kedy bude Lolku baviť sa pred spaním povyzliekať z pyžama :angry: ...uložím ju, chvíľku si hundre, potom zostane ticho, kuknem Lolka si brumká len v plienke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :wink: .............................takže...vyliali pohár vody..Peťko to zo zemi lízal........potom šiel kakať.....a prídem cleý kotúč (nový.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: )......odkrutený...... a potom tú vyliatu vodu potierali tým......puzzle všetky premiešané.........panáčiky z človeče na prstoch.......ešte chceš vedieť :unamused: :wink:
29. okt 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 keby to bolo také jednoduché vymyslieť lacnajší darček. Ale však máme iba jeho, tak mu doprajeme, aj keď je to možno chyba, ale čo už by sme pre naše detičky neurobili...
@jacka veselo máš doma...
29. okt 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok