• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
ahojte..... :slight_smile:
7. nov 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :slight_smile:

@denisenko.....jaaj ja tu síce píšem, že Lilka ale doma je Lili, neujdeš tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........

@jacka ..žiješ?? :frowning2: ..ako ti je??
7. nov 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko........nemám slov na rýchlosť našich zdravotníkov, ale hlavne, že odvody do zdravotky sa strhávajú načas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ako vám to teda urýchlili, kedy budú nakoniec tie výsledky, dnes? ........tatino riadne zarezáva :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a kam bude chodiť, po celom SK?.........paráda už si šoférovala :dizzy_face: :dizzy_face: .......aký to bol pocit? :wink:

@utka.........deti sú neskutočne vnímavé :slight_smile: ..si myslíš, že sú zaujaté hrou, že nebudú počúvať, ale kdeže, oni majú také výkonné radary, že NASA sa môže schovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............takže plávanie sa páčilo? :dizzy_face: :dizzy_face: ..a čože sa toľko sprchovali? :confused: ..........voda bola OK?..nebola studená?
7. nov 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 žijem žijem....ani som netušila že som bola vonku s teplotou 38. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........tak mi treba......... :angry:

veru...treba dávať bacha čo kto poviem......aj ked sa nezdaju .....radary makajú :slight_smile:
7. nov 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no má riadne natrieskané...chuda.... :frowning2: :frowning2: ............................inka aj moj MAťko si prepisoval z dráčiku čo by chcel na vianoce......a stále píše.....ešte aj za Peťka :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka..to kedy si mala teplotu, včera či dnes? :frowning2: ..a nepôjdeš aj k dr.?..........u nás nejako dráčik zatiaľ nefrčí, skôr reklamy na jim-jame a podobných detských programoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:........
7. nov 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 včera...to ma deti von vytiahli.......vraj sa nudia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ...........dnes som nestihla zmerať......ale asi už nie....

som zvedavá kedy narastu Maťko predné zúbky.......už ma mu kyvocú dalšie.......aj učka v školke mu musela nakrájať jablčka.........ešteže ideme v piatok k zubárke......tak som zvedavá čo mi povie....
7. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka......to zbožňujem, keď Lili vyhlási, že sa nudí :angry: :angry: :confounded: :confounded: .....ide ma poraziť!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Maťko má von horné aj dolné jednotky?.... :slight_smile: .......v nedeľu u nás švagor hovoril, že Kike nenarastie jedna trvalá už neviem presne či štvorka alebo päťka, to je jedno..len ma prekvapilo, to, že ju vôbec nebude mať :fearful:..bol s ňou na rtg a vraj tam nič nemá, žiaden základ zuba :fearful: :fearful: :fearful:........vy ide k zubnici na prehliadku? :wink:
7. nov 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že k zubnici :grinning: :grinning: :wink: ........na prehliadku.....ale jej poviem nech mu kukne jeden zúbok......ten ho zvykne bolieť............no paráda si am potešila .....ak ani moj tam nebude mať zuby tak čo :frowning2: :frowning2: .,,,,,,,,,,,,,,,,,,,........no má horné dva fuč....a dolné dva pomaličky rastu........a horné kde už nie sú dva.......tak tie vedla sa mu kývaju.............neviem kt. sú dvojky..... :pensive: ........................................mne sa všetky chlpy ježia ked to počuje....nudííííííííím sa-..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aby som nezabudla.......Peťka v školke učka vychválila do nebies..........dúúúúfam že ste ma videli :slight_smile: :wink: ................a Maťko je s celej triedy ako jedniny pripravený na školu........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........tak som včera rástla dvojnásobne........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................som rada že dostal odklad......ako raz niekto povedal.....vždy je lepšie byť v rade prvý :slight_smile: ...........
7. nov 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .....a ideš s oboma či len s Maťkom? .....joooj s Kike som ti nepísala, aby som ťa stresovala :pensive:...to len ako pikošku, že som o takom niečom počula 1x :wink:........a ty sa ako liečiš?....starý dobrý paralen v akcii? :wink:
7. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a ja som si myslela, že to zasa lieta nejaký vyhliadkový balón a to si bola ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ale super, teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......pochvala detičiek strašne dobre padne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......bodaj by si už len také počúvala !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 len napíš aspon zabehnem s myš. niekam inam....................................s oboma........už vidím oboch.......teda hlavne Peťka :angry: :angry: :angry: ........................veru starý dobrý paralen..........dobre sa z neho potí........a to som sa nepotila ani nepamätám...........čomu som celkom rada....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
7. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujem....dakujem.....to vieš že to dobre padne......ešte pri takom depresívnom .......počasí........to bol balzam na dušu................. :dizzy_face: :dizzy_face: .......................že balon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a dnes to tiež nevyzerá najlepšie vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................som zvedavá ako oblieky zas Peťka......lebo som mužovi nakázala..................nech ho nechá v pančuškách a dám mu na vrch kraťasy.....včera to neurobil....ale našťastie neboli vonku.......a ani dnes ked som mu volala........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka vidím ťa :slight_smile:
7. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .......aj u vás prší? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....už som s Lolkou nebola 2 dni vonku čo stále prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a zdá sa, že ani teraz nepôjdeme...už som si 4 sviečky zapálila, aby tu bolo príjemnejšie :slight_smile:......
7. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však sprcha pored vstupom do bazéna a aj po...pred vstupom do sauny... :wink:
Voda vraj bola teplá. V tomto bazéne sú aj kurzy pre bábätká, tak musí byť teplá. A vraj by mala byť aj trošku slaná ako ľudská slza.
@jacka no má toho dosť, ale aspoň sa neudíme :grinning: . Tak aj ty si chorá? No mne sa zdalo, že vidím včera na nebi niečo divné...tak to si bola ty :grinning: .
Mne včera večer oškrela auto jedna pani. Pred domom na parkovisku. večer o deviatej mi volali zdola policajti. paráda...
7. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aj u nás v škôlke tak mamičky robili. Nechali deťom pančušky a na to dali kraťasy. Dobrý nápad.
7. nov 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka len moj muž to nejak nechápe že to má robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................ano ano to som bola zas ja....na nebi.................dnes mi je lepšie.....včera to bolo des....radšej som sa mala vyvaliť na gauč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................veru ....aspon nepočuješ nudím sa :grinning: :grinning: :wink: .............................no paráda......velmi je to vidieť..............čo policajti...prišli a odišli?
7. nov 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pánečku to je už tolko hodín..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
7. nov 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 som ti zabudla povedať....aké ste na tej fotočke čačané :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....daj ju aj vo väčšom :slight_smile:
7. nov 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dosť to vidno, dnes s tou pani spíšeme ten protokol a pôjdeme potom do pisťovne. Prišli, spísali, pani dostala pokutu a dali jej aj fúkať a odišli...
7. nov 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ďakujem!.......dám viac fotiek z oslavy, len neviem kedy :pensive:

@utka ....ja som myslela, že to mali ešte nejaké sprchovanie na viac :slight_smile: .....to čo si písala je automatika........a čo nafúkala??? :grinning: :grinning: :grinning: ..........
7. nov 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no krásne..... :frowning2: .........ešteže to nebudete hradiť z vlastného....................takže riadny škrabanec.....poteší :frowning2: :angry:
7. nov 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy čo tu píšete o sprchovaní?...čo mi ušlo???? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. nov 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak moja len sa posnaž...teším sa na foto.......musím sa pomaličky chystať.....aby som bola ako tak k svetu...... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ......že k svetu!! :grinning: :grinning: :grinning: ........určite sa chlapi za tebou obracajú :wink: .........bežkaj pre detičky..a ja pôjdem§...a dávaj si pozor! :wink:
7. nov 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink:

@jacka no super, máš šikovné detičky...Peťulko už neplačkáva, však?
@leninka75 ...dobre,dobre....chceš dividendy??? :grinning: ..jazda?? v daždi, no hotová katastrofa.... :angry: :grinning:
@utka aj ja som zistila, že Denisko vie aj to, čo nevidí a nepočuje...alebo aspon my si myslíme, že to nevidel a nepočul..... :grinning: :grinning: :grinning:

no, a sme zas "mudry"...už sme doma od krčnmej..akože....moje výsledky CRP boli v poriadku, kukla kukátkom do nosa a videla alergiu... A deniskovi zabral pamycon...tak kuklla do nosa jemu a videla napoly alergiu a napoly zápal.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..he he...zbytočne strávený čas....zrejme máme alergiu na mačku, po 4 rokoch...Denisko bol pred 3 rokmi testovaný a nevyšla mu...ja viem, može sa objaviť. ale...žeby obom naraz??? po tolkých rokoch???? dobrý vtip.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ešte počkám na tie výtery a zrejme to bude len silná nádcha, lebo krk a uši máme čistučké obaja..plúca a horné dýchacie cesty tiež..... :dizzy_face:
7. nov 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a k tejh alergii...mne sa pohoršilo, ked prišiel tatinko...asi mám alergiu na neho..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok