Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. nov 2012

@jacka ......neboj všetko ti presne zreferujem 🙂 ...a aj nafotím 😉 ......tebe hlavne aby víkend rýchlo ubehol ....

denisenko
13. nov 2012

ahojte... 😉 a vy už ako rozpísané, hned zrána.. 😉

@jacka aj my máme slniečko, praží o dušu....ono je to super, len pri tom moc vidieť špinavé okná... 😀
@leninka75 isto nie si chlap, ked si taká šikulka.... 😉

mamky..nejsko od rána som vymletá..... 😔 😔 😔 idem volať inštruktorovi, že neprídem zajtra..a nemám číslo...ako som si to ukladala do telefonu, tiež neviem.... 😝 😝 😝 a papiere od chirurga som si niekam odložila , aby som ich našla....a nemožem to nájsť..tak neviem, ako mu zavolám...ani vygoogliť sa nedá, nempamätám ako volá...... 😀 😀 😀 Deniskove papiere do pistovne taky tak....nikto nevie kde sú..... 😠 😠 😠 ...jediné ma teší, že nie som na tom dneska len sama...už som volala mojej polovičke, že papiere do NaY-ka nechal doma..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. nov 2012

@denisenko .....čo ste zle spinkali, ež si taká?......to čo mal Nisko rozťatú hlavu, idete si uplatniť poistku? 😉 ........alebo ste s mužíčkom spoločne ponocovali keď ste na tom rovnako zábudlivo??!!! 😵 😵 😉 😉

jacka
13. nov 2012

vidím nejaký lúčik 😎 😎 😎 😎

@denisenko nuž darí sa 😔 😔 😔 .......................aspon že máš doma muža......aj ked je asi aj on na tom taky tak 😉 ....
@leninka75 teším sa....všetko si zapamätaj 😵 😵

jacka
13. nov 2012

@denisenko rozpísali....ale nič som doma neurobila.... 😝 😉 ............ved to nie je zajac neutečie 😀 😀

denisenko
13. nov 2012

@leninka75 ja ti neviem....ale neponocovali sme, lebo on odpadol v polovici vety......k činom...sa nedostal..... 😀 😀 😀 😀
...hej...tú bradu...vytiahla som to z jeho karty, že to zanesiem a .............paráda...neviem nájsť.... 😝 😝 😝 😝 ...inak..tá akcia, čo máte..vyzerá super..naši nemajú nič..vlastne...v piatok vraj imatrikulačky......a dnes idú na nejaké divadelné enviro predstavenie....len som sa hned ráno rozčúlila, lebo ako na to že sú školáci a platíme ZRPŠ, tak za jedno predstavenie o bohviečom sa mi zdá 1,50 E trochu mooooc.......

leninka75
13. nov 2012

@jacka ...takže už prichádza 😎 😎 😎 😎 😎 ........neboj akoby si tam bola 😉 ......

..ideme von 🙂

denisenko
13. nov 2012

@jacka ...ani mne nič neutečie..hlavne že svieti... 😎 musím vziať cicku k veterinárke.... 😒

denisenko
13. nov 2012

jááj, zvedavá som...čo @utka u dokyho..... 😕 😕 😕 😕

leninka75
13. nov 2012

@denisenko .....u nás sa tiež stále niečo platí 😝 ..neviem ako u vás ale u nás sa prachy zo ZRŠ používajú na mikulášske balíčky, na odmeny pre najlepších žiakov, najlepších športovcov, preplatenie cestovného na súťaže a podobné veci 😝 😝 😝 ...príde mi to nefér voči ostatným deťom, mikuláša dostávajú len škôlkari a tuším prváci....

..už fak ideme 🙂

jacka
13. nov 2012

@leninka75 prichádza...ale psst 🤐 ......aby si to nerozmyslelo 😎 😎 ............................................teda je to fakt divné...... ☹ ☹ .......chudence deti....ktoré nie sú nadané...iba im berú sebavedomie 😖 ☹ ..............bež bež...... 🙂

jacka
13. nov 2012

@denisenko čo je cicke???....................................veru ja som tiež zvedavá čo vybavila 😉

denisenko
13. nov 2012

@jacka nič...lenju treba zaočkovať a podobne...pravidelný servis..... 😀 😀 😀 😀 ..veru, je to divné...ešteže platia všetci rodičia, že?? 😠 ...som mu ráno dávala 8,50...ešte aj na nejakú knižku.....tatinko len zíral....aspon vidí, ako to funguje, ked je doma.... 😖

denisenko
13. nov 2012

no paráda...akože včera sme sa vyspali až až...nepotiahol ani hodinku... 😖

utka
13. nov 2012

Ahojte...Ale ste toho popísali.
Takže u dr. pohoda. Robil mi aj UZV, ale ešte sa to tam len tvorí 😉. Podľa neho som len cca 5tt. Mám prísť 23.11. aj na odbery, aj na UZV.
Vo štvrtok idem na endokrinológiu a v pondelok na hematológiu.
@leninka75 tá noc je super nápad. Na našej škole také niečo vraj bolo minulý rok.
Čo sa týka tých peňazí, tiež už ma štvú. Platíme ZRPŠ 20€, triedny fond 10€ a stále pýtajú na divadielka a na somariny...

jacka
13. nov 2012

@denisenko .......Simonko sa pýta von.... 😎 😎 😎 ...................to riadne pýtajú prachy.....ťahači....... 😠 😝

jacka
13. nov 2012

@denisenko ten pravidelný servis vás čo vyjde?.... 😉

jacka
13. nov 2012

@utka super...............takže všetko je zatial o.k............. 🙂 😵 .............teraz si v práci?

denisenko
13. nov 2012

@utka tak super...aj ja som bola tak skoro.,....a to mi dr....vravela, že nie som tehu, ale mala sompozitívny test, tak som trvala na krvných odberoch...júúúúj.....moc držím palčeky..... 😵 😵 😵 😵 ...inak...to desne moc platíte..... 😝
@jacka ..neviem, čo ma to výjde..zistím....do 11-tej ordinujú, tak ju vezmem, kým mám náladu...ja len preto, lebvo máme doma detičky....inak kašlať na to, že áno.....

jacka
13. nov 2012

@denisenko však treba chrániť detičky.... 😵 😵 ............a kde dáš cicu?...či ide s tebou tatinko?....... 🙂 ........................netreba na to kašlať.....nikdy nevieš 😉 ..........................

utka
13. nov 2012

@denisenko
@jacka zatiaľ to vyzerá OK. Ďakujeeem 😉.

denisenko
13. nov 2012

@jacka už som túúúú.... 🙂 ..veru, treba chrániť detičky.....v jednej ruke prepravka s cickou, druhou tlačím kočík...normáááálka..... 😉 ..ved to poznáš, my superženy...... 😀 😀 😀 😀 ...čo varíte???? 😕 ...mne už dochádza fantázia....... 😝 😝

denisenko
13. nov 2012

obed spapkaný...hor sa pre Deniska a na nákup.....a vonku je tak kráááásne.... 🙂 🙂 🙂

letty86
13. nov 2012

ahojte 😉
čo steeee, ved ma uz okále bolia z toho čítania 😝
@leninka75
@utka
@denisenko
@jacka no takto 😉 , učiteľka nie, ale ked som bola mensia, taaak som chcela byť 😵 ale dobre, že ma to prešlo...moj ocino "vizionár" povedal, že nech na tú strednú nejdem, akurát to v tých časoch išlo so školstvom dole vodou a tvrdil, že ktovie, asi ani lepšie nebude, pravdu mal 😵 😔 .....tak som išla na hotelovú akadémiu a potom som bola rok doma, čo ma na vš nezobrali ,ale potom ma zobrali(tešila som sa ako blcha, že som to zvládla aj bez protekcie 😵 )...takže som studovala na filozofickej univerzite v Prešove, odbor :masmediálne štúdia, takže som vyštudovaná novinárka( chvílku som externe prispievala do jedného časopisu)...študovala som externe, popritom som pracovala ako čašníčka, takže už viete všetko 😵 😵 😵
a k tej práci...bacharka nie, ved by som sa pototo, taká odvážna nie som...ale mala by som uniformu, tak si bola najbližšie, leni 😉 ale nie policajnú...už viete akú, že 😉 😅

letty86
13. nov 2012

a v médiach už velmi pracovať nechcem...tu ná východe ani tých mozností až tak nie je...najradšej by som písala... napr. do mesačníka najradšej, ale to je tiež všetko v Blave 😝 do novín nie, to je pre maminu také časovo nevýhodne, ked sa niečo udeje, tak musí byť človek k dispozícii...takže tak 😵
@denisenko ja som uvarila segedín...tiež mi už nápady dochádzajú 😝
@jacka ja som si myslela, že len čačané slipy fešáci videli ☹
@leninka75 to akú super akciu majú detičky 😵 😵 😵 sama by som išla 😵 😵 výborne to vymysleli 😉 ...si ma ináč pekne odhadla 😀...
@utka viktorko to má pekne napísané 😵

utka
13. nov 2012

@letty86 toto mal ozaj pekne napísané. A to písal sám v družine... Ja som asi nechápavá, lebo vôbec neviem o akú uniformu ide...

leninka75
13. nov 2012

.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..kľudne aj do vianoc..potom na dva týždne mráz a sneh a potom zasa 😎 😎 😎 😎

leninka75
13. nov 2012

@utka ....super dobré správy!! 😵 ..inak ja keď som zistila podľa testu, že som hádam tehotná som sa rovno dohrabala ráno na krvné testy 😀 😀 😀 .......sestrička len kukala čo chcem 😀 😀 .........

@letty86 ..ale ty si normálne, že žena do voza aj do koča 🙂 ........toto nás teda vôbec nenapadlo, že novinárka 😉 ...ale sedí aj toto k tebe 😉 ..a vedela by si nám dať link na niečo čo si napísala?........

@denisenko ......ja mám karfiolovú polievku, karfiolové placky s kašou 🙂 .........

@jacka ..užívaš si 😎 ?

denisenko
13. nov 2012

@utka ani mne ešte nedošlo, čo za uniformu....ved vravím, že som dneska vygumovaná..... ☹ ☹ ☹ ☹ @letty86 budeš nám musieť pomôôôôôôôôcť..... 😀 ...
@leninka75 v jednote mali karfiol???? 😀

ach jáááj...Simčo zas vyliezol z bazénika a trajdá po celom dome............ 😝 😝 😝 😝 😝 nakoniec som urobila len špagety, tatinko sa naje v Kii... 🙂 ...úlohy napísané...a možeme ísť prať...Simčov obed je na mne..... 😠 😠 😠

utka
13. nov 2012

@leninka75 ja som si tiež myslela, že mi dnes vezmú krv, ale vraj ee... A to som mala šťastie, že ma dr. vzal, lebo mali na dveroch vypísané,že od 8:00 do 9:45 neordinuje...
@denisenko vážne neviem ani ja. Žeby vojačka???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre