• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................som rada že nie som v tom sama...................som zvedavá kto sa ešte pridá :grinning: :grinning: :grinning: ......................však počkaj ked Simonko trošku podrastie........... :wink: .......sa máš na čo tešiť :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko počuj....Maťko frčí na herbie na plný plyn.......a to ešte aj Peťko vydrží kuk......asi 5min.... :slight_smile: ..................................hlavne že sa to jemu páči :dizzy_face: :dizzy_face: ....................no škoda....že nepočujem hod na fb :wink:
15. nov 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty čo nejdeš do hajan?........ :slight_smile:
15. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sama som??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no už aj muž prichádza.....a mám po klude :grinning: :grinning: :grinning: ..... :wink:
15. nov 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
asi si tu vediem monolog....idem rozmýšlať....ak sa mi to podarí čo zajtra navarím a napečiem :slight_smile:
15. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú noc..... :slight_smile: :dizzy_face:
15. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj moj práve prišiel... :slight_smile: sa asi dohodli... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jáááj Herbie...to boli tiež záchvaty smiechu..... :grinning: :grinning: :grinning: ..tak zas Peťko je ešte maličký na také dlhé rozprávky a filmy.... :dizzy_face:
15. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ale ste si pokecali...
@jacka vy idete na víkend preč, čo? :frowning2:
15. nov 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku :wink:
15. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :wink:
16. nov 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka pokecali....ty si sa kde schovala? :slight_smile: .........veru preč.......a to je už piatok...sa mi to kráááti :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko veru Peťko ešte neobsedí......... :wink: .................vidím že poznáš herbiho :grinning: :grinning: :grinning: ........................som rad že nebývam sama s deťmi.....že si sa nedobrovolne pridala :wink:
16. nov 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už víkend?? :confused: ................ :wink:
16. nov 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@jacka ja ešte nevíkendujem :wink:
16. nov 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak som rada :slight_smile: :slight_smile: :wink: ........vy niekam idete?......
16. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vidím ťa :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..piatooooooooooooooook....... :grinning:
@jacka....veru nedobrovolne som sa pridala..... :confounded: ..včera mi muž hovorí, že zajtra si asi pojde niekam pozrieť prilbu na motorku, lebo mal len požičanú.....tak som ho hned zrušila, že zajtra si beriem volno ja..... :grinning: :grinning: :grinning: ....................že nevadí, on zoberie aj deti...ha ha..už vidím, ako ich zavesí svokre na krk.... :angry: :angry: :angry: ...len nech to skúsi, ona nie je len prechladnutá, ale na rozdiel od nás má chytené aj hrdlo...... :angry: :angry: :angry: .....už si sa psychicky pripravila na víkend? a čo si napiekla detičkám???, :confused: ...akože...Simčo je už hore.............spal 40 minút...že načo tolko vyspávať, že áno................ :rolling_eyes:
16. nov 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....no zlatý je......to by som aj ja chcela vidieť ako to zvládne :wink: .............takže svokra ešte nie je fit?.....nejak dlho jej to trvá :frowning2: ........................ved načo spať...... :wink: že.......najlepšie je vidieť svet :slight_smile: :slight_smile: ..................................juj na to sa nedá pripraviť.......sa teším na nedelu večer..................upiekla som im jablkový perník.......ešte čoko dať na vrch a hotovo :wink:
16. nov 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ma zostávame doma...ak ak ma hematologička vypíše na PN, tak sa tak ľahko nedostanem nikam :frowning2:.
@denisenko piatoooook, hmmm, dnes sa nejako neteším. Mám nejakú depku :frowning2:
16. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....ale ......slniečko zas zajtra vyjde a depka bude preč..... :wink:
@jacka ..no..svokra ochorela posledná...ešte ani ja nie som fit...už 3 týždne...ale už to neriešim...kúpila som karton vreckoviek........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....jablkový perník? idete až zajtra, že?.....asi by som bola blbá, keby som ti želala príjemnú oslavu...tak potom...prežite v zdraví..... :slight_smile:
16. nov 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja viem...ale aspoň sa mám na čo vyhovoriť...hormóny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................pekne :grinning: :grinning: :grinning: .......................dúfam že prežijem.....mám dve uši.... :grinning: :grinning: ...aj ked im ....figu rozumiem....... :wink: .................................aj ešte niečo berieš?.....

@utka šic šic depka.......nemaj.......teš sa s bruška :slight_smile:
16. nov 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...poznám...som si s nimi tiež užila...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Denisko ráno odmietol ísť do školy...a už vobec nie ísť dnes na imatrikulačky....vraj on nemá nič nacvičené....a to mi povie dnes.... :angry: :angry: :angry: ...tak sme si rýchlo spomenuli na nejakú básničku zo školky a hádam je to zachránené...... :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....veru...ešteže máme dve uši.... :grinning: :grinning: :grinning: ..nie neberiem..som to všetko vyhádzala...a odvtedy sa mi to zlepšilo..... :grinning: :grinning: :grinning: ..aj svokra dostala včera tie isté lieky ako ja, tak hned bola vyzvedať.....asi som ju nepotešila.... :confounded:
16. nov 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Viki mal v noci nejakú srajdu, ale bol len raz, tak dúfam, že mi nebudú volať zo školy. A ráno mi volal muž, že keď odchádzali z domu, že Vikimu zabehla slina a keď zakašľal, tak sa mu to nepáčilo, akým kašľom :frowning2:.
Ach joooj, všetko je na prd :frowning2:.
16. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nemáš niekde prosím ťa ten recept na pizzu od @leninka75 ???? ...alebo ...@leninka75..nie si tu niekde??????
16. nov 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no mi hovor....Denisko zas soplí...dobral v pondelok pamycon a bolo dobre a od včera zas soplí.... :pensive: :pensive: :pensive: ...budem si spievať...dokolečka, dokola.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nemám, ale toto je asi ono: 2 ks biely jogurt, 2 ks vajcia, 2 kelímky z jogurtu polohrubá múka, 1 ČL soľ,
1 ČL kypriaci prášok
16. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka asi hej...dííky moc... :wink:
16. nov 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a to je dobré s jogurtom???
16. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok