Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. nov 2012

@letty86 aké máte plienky?:.....aj men to robil Maťko..........a vymenila som značku.......neboj sa ....odnaučí sa,,,,,nebude večne v plienkach 😵

letty86
19. nov 2012

@jacka podla mna si urobila dobre 😉 preč s tým smutným "smajlom"
@denisenko viem, ako to myslíš...ale dobre, že sme dali....ja si to teraz ani neviem predstaviť, že o rok....a mám pocit, že sa kvoli matkovi budem viac stresovat....a vobec sa mi to nepáči...ani neviem, či je to tým, že je mladší a už som si tým prešla, alebo, že je chlapec

denisenko
19. nov 2012

@jacka túúú...ved ja som nepovedala, že sme také mamiy...ale že sa tak cítim, ked ho vidím na tých fotkách takého maličkého.... 🙂 🙂 ...zas aby ma niekto zle nepochopil...ja viem, ved píšem ako tatár niekedy..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2012

@letty86 ...myslíš, že preto, že sú to chlapci...??? mamičkini maznáčikovia??? no nech si vraví, kto chce, čo chce...ale u nás je to tak..... 😀 😀 😀 😀 😀 .....

jacka
19. nov 2012

@denisenko aj u nás je to tak 😀 😀 😀 ................................................................ale máš pravdu sú maličky.......a ked sa mi narodil Peťko...Maťko mal 3 roky ....a zrazu bol aký veliký......a teraz mám ten pocit aj pri Peťkovi.....že je to drobec maličký 🙂 🙂 ...................ale v triede je najstarší 😵 😵

jacka
19. nov 2012

@denisenko hlavne ako vyrástli za tie tri roky....že? ☹ 😉 😵

letty86
19. nov 2012

@jacka matko už nemá plienku cez den od leta, tak z toho sa teším 😵 nočnú ešte neriešim...je pravda, že v ten den pil veeeela čajiku, tak to by asi ziadna neudržala 😀
@denisenko chápem ta 😉 mne prídu chlapci takí zraniteľnejší a problematickejší.....aj učky sa skor sťažajú na chlapcov a dievčatká sú vačšinou tie poslušnejšie....ale jasne, sú aj výnimky 😉

denisenko
19. nov 2012

@jacka ..no ved to....dáš do školky milučké bábätko, a výjde odtial drzé chalaanisko...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. nov 2012

@leninka75 ahoj...kdeže si?...................detičky.......kašlu ako tuberáci....ale len ked ležia.....naordinovala som im .......caliový sirup...... 🙂 ..................vy ako?....

jacka
19. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ...............ako im bolo dobre pri mame,nie 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2012

@letty86 ...ved preto nerodia deti chlapi, že áno...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2012

@jacka aj Denisko kašle...sa mu smejem, že by mal prestať fajčiť..... 😀 😀 😀 😀 ..to by ste mali vidieť ten urazený ksichtík..... 😀 😀 😀 ...ozaj, aj vaši chalani sa tak hned urážajú????nedajbože, že sa na nom zasmejem.....ešte len to je sfučaný celý den.... 😠 😠 😠 😠

denisenko
19. nov 2012

idem od vás...Simčo už vykrikuje z postielky..... 😉

jacka
19. nov 2012

ja mám pocit že tá sol vyrobená v eú......vobec nesolí 😠 😠 😠 😠 😠 😝

letty86
19. nov 2012

@denisenko myslís, že len chlapci...viki to isté, ona sa nie len urazí, ale niekedy aj slza vyskočí...tak nie sme v tom samé...super 😅
@jacka už nič nie je také ako bolo kedysi...fajnové, vonavé, také aké ma byť 😖

dievcatá, ani sa nečudujte, že ma nezobrali...ved mali 600 žiadostí 😔 😔 😔 ...a podla toho, ako dlho bol konkurz, tak polovičku pozvali...to máme 300 ludí......a zobrali 5tich 😔 😔 😔 ...takže aká šanca 😒

denisenko
19. nov 2012

@jacka soľ??? 😕 😕 😕

denisenko
19. nov 2012

@letty86 ....aj vy ste na tom tak??? ...no paráda...a nevieš, kedy z toho vyrastú????.. 😕 😕

leninka75
19. nov 2012

@letty86 ..a ja som od macochy 😕 ..aj chceeem ip 😔 .............ja som ten chránič na matrac kúpila v hypernove ale videla som ho aj v JISKU, len neviem či je u vás 😔 ...s plienkou sme podobne, cez deň vôbec a dávame len na spinkanie a to má väčšinou suchú, rozhodla som sa, že po novom roku začnem učiť bez aj na spinkanie.....

denisenko
19. nov 2012

@leninka75 ....že od macochy..... 😀 😀 😀 ...nááá, musíš chodiť skor..... 😀 😀 😀

leninka75
19. nov 2012

@jacka ..jaaaj moja stále na dve veci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..........nejako to nejde z hlavy von 😔 .....Lolka je riadne scípnutá, soplí, sucho kašle, ráno hodila na svokru sopľovú tyčku 😀 😀 😀 ....ale aspoň je to vonku....dávam jej stoptusin a dnes sa mi zdá, že už sem tam aj vlhko zakašle...uvidíme.......ty už máš všetko poprané a vyčistené?? 😉

leninka75
19. nov 2012

@denisenko ...aaaaale umývala som 😝 ..nejako som cez víken nemala chuť ani čas ani potrebu ani..... 😢 😢 😢 😢

letty86
19. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 toto mi neuveríš 😀 😀 😀 😀napisala som ti ip skor, ako som čítala, že mi píses...a vis, cim sa to zacína 😀 😀 😀 😀 aby si nebola ako od macochy 😀 ...jaaaj, dobré sme.....rovnaké myslienkové pochody 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2012

@leninka75 ved ja tiež nie....dnes ráno šiel Petrík na pár hodín do práce, zaskočiť za kolegu...Denisko do školy, Simonko do postele, tak som konečne vyvrela mačky do kupeľky a šla umyť podlahy...už to bola katastrofa.....ale rob to, ked sa ti tu celý víkend motajú všetci pod nohami...... 😠 ..a ozaj...kupila som konečne nejaké darčeky..sa vytešujem sama zo seba, že aká som rýchla tento rok...... 😵 😵 😵 😀

leninka75
19. nov 2012

@letty86
@jacka
@denisenko ...ani mi škôlku nespomínajte ☹ ....už teraz mi srdiečko stíska len si spomeniem ako tam budem musieť Lolku odkladať ☹ ☹ ☹ .......tiež si pripadám ako krkravčia matka, zdá sa mi strašne maličká na niečo také ☹ ....keby sa to dalo, tak by som ju dala do škôlky tak 4-5 ročnú..ale holt smola 😝 😝 😝 😝 ............

letty86
19. nov 2012

@denisenko netuším 😝 snad sa to ešte v puberte nezhorší 😝
@leninka75 Jisk máme, ale niektoré veci sa mi kvalitou velmi nepozdávajú...toto sa mi celkom pozdava http://www.scanquilt.sk/matracove-chranice/matr...

leninka75
19. nov 2012

@letty86 .....sranda, žeby telepatia?? 🙂 😉.........máš pravdu s tým Jisko-m 😒 .....ja tam máličko kupujem, naposledy sme kúpili stôl na terasu, a ten je fajn 🙂 ....ale raz som sa ulakomila 😀 na plachtu za 3 eura a poprvom praní zostala dierková 😝 😝 😝 ....

leninka75
19. nov 2012

@denisenko ..Nisko kašle stále či zasa?? ☹ ......cicka si šmákla na brokolici? 😵 .....to sa ako k nej dostala? 😀 .......čo si pokúpila prezraď? 🙂 😉

letty86
19. nov 2012

idem, žienky...matko má raj a ja robotu 😠 vyhádzal monopoly junior....domčeky a peniazky navokol ...a stihol aj písmenká magnetické poroznášať kade tade 😠

leninka75
19. nov 2012

@letty86 ....aj aj idem byť popoluška 😀 😀 ...mne zasa stihla Lolka zmiešať všetky pexesá čo máme 😀 😀 😀 ...asi 10 ks, jupííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 ..........užime si pokiaľ môžeme 😀 😀 😀 ...prídi zasa 🙂

denisenko
19. nov 2012

@leninka75 ..Nisko kašle..už zas.... 😝 😝 😝 3 dni, čo bol OK.... 😔 😔 😔 ...kúpila som....Simonkovi psíka....cumlíky, fľašu na pitie ako pre veľkáča....Deniskovi knižku s väčšími písmenkami, aby mohol aj sám čítať, nejaké pracovné zošity z matematiky a prírodovedy..nech sa učí moj frfloško...malé policajné autíčko, čo svieti a húka (málo toho doma máme 😀/, autíčko z Lego plus Hero factory, či čo je to...len také drobnosti...ved už má kúpený bike, len o tom nevie..... 🙂 🙂 🙂 ..ááá..ešte vojačikov...s tým sa prehrá, aj ked ja nie som moc nadšená...a ešte sa chystám nejaké oblečko, len musím zistiť, čo všetko mu je malé..... 😀 😀 😀 ...a tatinkovi nejakú kozmetiku, mikinky a ešte dalšie má objednané....ale tak zas on si doprial...kúpil si čižmy a prilbu na moto, ani nechci vidieť tú pálku......a ja mu ešte doobjednám rukavice.. 😀 a mačičky dostanú obojky..... 🙂 ...tak už len sestriným deckám niečo...naši dostali vianočný darček ešte v lete, po mamininej prvej operácii ramena....som jej objednala nové matrace, nech ju chrbát nebolí.... 😉 😉 😉 a svokrovcom...nemám ani tucha...... 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre