Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. nov 2012

@utka v kolkom si týždni?....prečo si si to zmazala?

jacka
23. nov 2012

nech už prestane pršať...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

denisenko
23. nov 2012

...už som túúúú.... 😉 ...tak Simčo je akože v poriadku....vraj všetko je len zo zúbkov..tak som rada....šteká, lebo mu tečú soplíky do hrdielka...a teplota je tiež reakcia na oslabený organizmus, kedže mu vyšli 3 zubky dosť po sebe a on to znáša blbo.....ale vraj dýchanie v poriadku, hrdielko čisté...tak dúfam, že má pravdu..... 🙂
@jacka ....by som jej to dala zarámovať..krave.... 😠 😠 😠 😠
@utka ...ops...to teda tiež máš fajn doktora....tak ideš v pondelok do práce? či?.... 😕 😕 😕
@leninka75 Denisko máva dodnes také teploty..už som sa poučila...stačí 37,5 a ja ho ládujem čipkami 😅 😅 ..ale krče nikdy nemal, len jemusa to velmi ťažko sťahuje dole....vo väčšine prípadov končíme vo vani..... 😔 😔 😔 ......Lolka rada počúva rozprávočky???.....kedysi to bývalo na CD....nevieš, či ešte??

jacka
23. nov 2012

@denisenko juj dobrá správa.... 😵 😵 ......aspon si sa aj ty ukludnila....................ja sa už pri dr. cítim ako debil...... 😝 😝 ..................neboj nič.......toto nenechám len tak.....som mala sto chutí zavolať.......ale z očí do očí to bude lepšie.....a aj ja vychladnem 😉 ..................................................................
ale to je dobre ked sú teploty....len neviem či aj také vysoké 😅 😉 ............................ale pokial nič vážnejšie nie je.........neskúšala zábal?...........to musí pekne drklotať vo vani ☹ ☹ 😔

jacka
23. nov 2012

ako sa mi pekne hraju.......ešte sa ešte ani nepoškriepili 😵 😵 😵 😵 ...............klop klop klop....klop 🙂 🙂 ..................pojdem von.....aspon na hodku.....len škoda že prší......a včera som kuk počasie tak .............hroza.....ešte aj budúci týžden má byť takot ..."kráááásne" 😠 😠 😝 😝 .......................

denisenko
23. nov 2012

@jacka ..ja si pripadám v čakárni ako hysterka matka čo má prvé dieťa a nevie čo sním.... 😀 😀 😀 ...a čo už...neznášam, ked neviem, na čom som a ide víkend.... 😠 ...zábaly...kedysi sme robili, ale odkedy je väčší, tak radšej znesie vanu... 😔

jacka
23. nov 2012

@denisenko veru pre lepší pocit....radšej k dr. ako niečo zanedbať....... 🙂 🙂 ..............ale inak sa tiež tak cítim...len v čakárni som s dvoma deťmi 😀 😀 😀 😀 ...........................aha tak lepšia je vana?....aspon mu pomáhajú?....

denisenko
23. nov 2012

@jacka ..pomáha....ale nie vždy je to tá prvá..... 😔 😔 😔 ...niekedy dáme aj 3... ☹ ☹ ☹

jacka
23. nov 2012

@denisenko no chuda.......si tiež užije ☹ ☹ ☹ často ich máva?............ja by som robila riadnu paniku ☹

jacka
23. nov 2012

deti už vonku... 🙂 🙂 idem aj ja........... 🙂 🙂

denisenko
23. nov 2012

@jacka naposledy som ho tam pchala týžden pred porodom tuším....alebo 2... 😝 😝 😝 ..vonku?....už vám neprší?..nám mrholilo celé dopoludnie...teraz...ani neviem....

utka
23. nov 2012

@jacka teraz by som podľa poslednej ms mala byt 6+4,ale ja počítam asi týždeň menej...Však uvidíme.
@denisenko v pondelok idem k obvodnej,ta mi dá PN
A môj veľký chlapec Viki to zobral super.Manžel mu povedal,že som bola dnes na kontrole a zistili,ze bude mať braceka alebo sestricku.Mne vyhrkli slzy.A Viki,že či to ozaj.Ja,že hej.A on,že prečo placem,tak som povedala,že som sa bála,že sa bude hnevať.On ma vystiskal a povedal,že kým sa narodí,tak sa začne na surodenca aj tešiť...A teraz mi už pár krát povedal,že som tehoska...Jaaaj,zlato moje..

denisenko
23. nov 2012

@utka ..zlatý je...len mysli pozitívne...som si spomenula, ako som ja bola na gynde,a tiež sa ma dokina pomaly snažila presvedčit, že tehu nie som, lebo ona tam nič nevidí......mala som pozitívny tehu test a aj tak tak nič nevidela...a trvala som na odbere krvi a že, no, ste tehotná....jej primitívne sono ma stálo 30E.... 😝 😝 😝

utka
23. nov 2012

@denisenko však ja myslím pozitívne... 😉

denisenko
23. nov 2012

@jacka minule si pýtala fotku...tak nejaká dnešná...do súťaže fisher price.... 😵 😵 😵 😵

jacka
23. nov 2012

@denisenko 😵 😵 😵 ten je krááásny 😵 😵 😵 😵 cmuk 🙂 🙂

@utka ......zlatý je.....rozumisko.... 🙂 🙂 ......

viete že je dnes piatok......... 🙂 🙂

jacka
23. nov 2012

@denisenko už neprší.....nejak hnusne je........ale aspon na hodku sme šli......treba im hlavu vyvetrať...........Maťko je strááášne protivný.....asi som mu aj dýchať zakázala 😠 😠 😠 😠

denisenko
23. nov 2012

@jacka ...jáááj, to máme doma aj my...len v ryšavom prevedení..... 😀 😀 😀 ..Simonko má dnes zlý zlý den..sa mi ani usmiať nechcel...dakujeme.... 😵 😵

jacka
23. nov 2012

@denisenko ááááááále zlatučký je......a veliký 🙂 ..................-..vieš čo normálne ma vyčerpáva ...........to čo má zas za obdobie.......ako taký papagáj som........... 😠 😝

denisenko
23. nov 2012

@jacka ..to mi hovor..ja som rada, ked je konečne v posteli....drzán jeden....dneska mi vieš čo povedal?....kázala som mu upratať bundu, čiapku a dať na miesto tašku zo školy....po 6-tom raze, už s poriadne zvýšeným hlasom, mi vraví: ty tu nerozkazuješ, tu rozkazuje štát...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................... 😀 😀 dobrý je........,,,,,,,,,,,,,,,,,,.......................no mne povie nerozkazuj aj tak ťa nebudem posluchať 😝 .................juj dobré na nervy.........no som rada že nie som vtom sama.....už som sa obávala najhoršieho 😀 😀 😀

denisenko
23. nov 2012

@jacka ...počkaj, bude ešte horšie...príde puberta..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...akurát ma teraz vytočili...uspávam hlavného mrzútka a Denisko hral šach aj s tatinkom...ústa sa im nezavreli..a Simčo, len čo začuje aj tichučký Deniskov hlas, tak ako na budík...oči otvorené....som im bola povedať, nech sú ticho, kým zaspí...sa naserinkali a šli k starkej...a čuduj sa svete...dieťa spí... 😅

jacka
23. nov 2012

@denisenko ak to ja už budem dávno v blázinci 😀 😀 😀 😀 ....vážne zaspinkal 😵 😵 😵 .........................teda ušká má riadne 🙂 🙂 🙂 ....tak teraz máš veget 😉

denisenko
23. nov 2012

@jacka ..veget..celé poobedie som ho nosila na rukách.... 😝 😝 😝 ...somhovorila doktorke, že vobec nerozpráva, žiadne ba-ba, ga-ga...nič...tak ostala prekvapená, že či som si istá, že počuje..... 😀 😀 😀 ..počuje až moc dobre...som si istá...len je pohodlný, stačí zapišťať a mama príde..... 😀 😀 😀 ..tak sa len zasmiala....

denisenko
23. nov 2012

@jacka ..v blázninci sa stretneme....obsadím ti fleka.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. nov 2012

@jacka čo teraz robkáte??

jacka
23. nov 2012

vidím tu letty 😵 😵

jacka
23. nov 2012

@denisenko to ani nevrav dr.....čo si každé dieťa je iné 🙂 🙂 🙂 ........................ťa poposiela kade tade 😉 😉 ................................obsať budem len rada 😵 😵
robia neplechu.......ale .....piekla som jaterničku......tak zrazu umierali hladom ................všetko zbaštili.....vlastnej mame nenechali 😀 😀 😀 ..............................teraz ma tu vyhadzuju-......... 😝...................

letty86
23. nov 2012

ahojte 😉
kým som vás docitala, tak ani neviem, čo som chcela 😅 😝
@denisenko aký zlatýýýýýý 😵 😵 😵 ...ináč jeden chlapec z tej fotky, kde je vás tak vela, sa na teba velmi podobá 😵 😵 😵 má tvoj pohlad a oči...ako tvoj...má tričko s čislom 73...ako Simonkov braček....lebo Simčo je podobný tebe 😵 😵 😵
@jacka vam prajem, nech máte v škole super pani učitelku...lebo tie skolkarske ☹ ☹ ☹ ...príde mi velmi neprofesionálne od učky, že dieťa zaťaužuje tým, že mu povie, si chorý, mal by si byť doma...to čo je ☹ 😠 ...poviem to rodičom, ked už a nie zaťažovať dieťa, no nie?

letty86
23. nov 2012

@denisenko
@jacka vy ked kričite na deti, tak to siroke daleko nikto nepočuje....ale u nás...susedia musia mať dosť...ked je matulko sám, tak je anjelik, zlatý, poslušný...ked je s viki 😠 katastrofa, to ja mamka skonštatovala, že to je horza...len ju ťahá, zle jej robí, vikuš piští, potom piští matko 😖 😖 otras...vikuska dnes isla k babke, tak sa teraz matko šantí so svojim vozovím parkom a hraje sa ako myška...potichúčky 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre