Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. jan 2013

ahojte..................

@utka to poznám......aj MAťka to drží 😝 😝
@denisenko no ako??? 😕 😕

denisenko
28. jan 2013

dobré ránko... 🙂
...sakra...zas nás zasypalo snehom..... 😝 😝 😝 😝 😝 ....Denisko ešte v noci teplotoval, ale ráno už nie----má hnisavú angínu.....to je ten lepší prípad...ako chrípka.... 😝 😝 😝 som volala učke, tak vraj sa to dalo čakať, lebo v piatok už 4 deti chýbali, dneska to bude isto viac...... 😠 😠 😠
@leninka75 ..ešte mi prezrad, kde schovávaš tú čarovnú krabicu... 😀 😀 😀 😀 ...nenájdu ju? myslím, tak ako náhodou...hladám niečo a nájdem škatulu.... 😅
@utka ..tebe tie týždne nejako rýchlo preskakujú.... 😕 😕 😕 ....kvietky?? myslíš, že treba? ja neviem....nemám prehlad...bud pojdem po to vysvedčenie v štvrtok ja, alebo ho v pondelok dá Niskovi.... 🙂

sa mi nechce ísť sa boriť do toho snehúúúúúúúúúúúúúú....musím ísť k mojej obvodáčke pre kartu.....ááááááááááááá

denisenko
28. jan 2013

@jacka ....si ma predbehla...kým ja napíšem prejav ........... 😀

jacka
28. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ...................
som rada že je Deniskovi lepšie 😵 😵 ..............prečo pre kartu?

leninka75
28. jan 2013

dobré ráno!!!..pomóc kto nás vyhrabe???? 😝 😝 😝 😝 ....

@utka..na polroka kvietok nie 😉 ....

@denisenko .....krabicu mám hlboko, hlboko v šatníku a pre istou ešte zahádzanú všetkým možným 😀 😀 😀 ......hm ....hnisavá angína ☹ .......aj kričí, že ho bolí hrdielko?.....

@jacka .....vás nezasypalo?....detičky sú v škôlke?.....

denisenko
28. jan 2013

@leninka75 ...no, mne sa minule chlapi aj skrinou prehrabali, ked nemohli nájsť zimné veci.... 😀 😀 😀 ...tak na polroka nie?...dobre.... 😉 ...aj nás nech príde niekto odhrabať...celú noc snežilo, ale odhrnače som nepočula ani raz...ha ha...ráno sused vravel, že nech tie chodníky necháme tak, lebo Petrík prekopával cestu k bráničke.... 😀 😀 😀 ešte šťastie, že sused minulý rok kúpil snežnú frézu, tak že potom poobede to vyčistí...ja som len zvedavá, čo budeme robiť dovtedy..... 😀 😀 😀 😀 ....Denisko sa len trochu sťažuje, že ho bolí hrdlo...ale nie nejako extra... 😉
@jacka ...pre kartu..idem zajtra na endokrinologiu, už pre výsledky a na vyšetrenie..tak ju musím mať.....dúfam, že tam už idem posledný raz.... 🤐 ...kto bol zaviezť deti?

leninka75
28. jan 2013

@denisenko ....aj tu u nás na okolí vrčia tie snežné frézy..tiež by som teraz jednu brala 🙂 ......my zatiaľ odhrabávanie naručný pohon 😝 ..........ale zasa človek sa pri tom dobre rozcvičí 😵 .....brrr stále sneží 😝 ......moje baby sú lenivé čokoľvek si hľadať 😒 ..ale na druhej strane je to výhoda, že zaťiaľ nehľadajú darčeky 😀 😀 😀 ......

denisenko
28. jan 2013

@leninka75 ...taká ranná rozcvička je super.... 😀 😀 😀 ..a stále kydá.... 😝 😝 som práve volala s mojou maminou a im sneží od včera rána non stop...a to sú od nás južnejšie 100km..... 😠 😠 😠

denisenko
28. jan 2013

haha...dneska som mala mať skúšky...teda, celý kurz má, len ja som si vybavila, že ešte nejdem.... 😀 😀 😀 a v tomto počasí....som aj rada.... 😉

jacka
28. jan 2013

@leninka75 zasypalo..... 😵 😵 😵 😵 ...........ja rada odhadzujem sneh..........pokial nie sú deti doma a nemusia pomáhať....lebo furt utekaju na cestu 😠 😠 😠

@denisenko muž bol.....ja som len taký víkendový vodič...........alebo jarno letný 😀 😀 😀 😀

jacka
28. jan 2013

@denisenko ved už si to mohla mať z krku 😉 😉

denisenko
28. jan 2013

@jacka ....nemohla, ja idem o dva týždne...ešte si nahánam jazdy.... 😉 ..aj niečo navyše... 😉 😉

inak, my sme dneska mali perfektný budíček....kedže Denisko nejde do školy tak Simonko sa začal prehadzovať v postielke okolo pol šiestej ...a do toho začal tatinkovi vyzvánať telefon.....no parááádička....zobudil celý dom......švagriná /Petríkova mladšia sestra/ ..chúda....zrazila srnku.... 😠 😠 😠 ..ale našťastie, sa nič nestalo, len svetlo a nárazník si to odniesli...a teda ..srnka... 😀 ..ale aj tak musel ísť pre nu, lebo bola z toho chuderka v šoku....

jacka
28. jan 2013

@denisenko fúha no nič moc.......ja by som sa klepala ešte teraz ☹ ☹ ☹ ...........................aj volali policajtov???či

denisenko
28. jan 2013

@jacka ..hej...policajt plus poľovník....to je frekventovaná cesta, tam ju isto videlo milion ludí, takže pekne podla predpisov.... 😉 ...ved ona sa klepala ešte doma...má 1 rok vodičák....

jacka
28. jan 2013

@denisenko no chuda......jej to nezávidím........hlavne že je v poriadku....... 🙂 aj auto...........a srnka to neprežila? ☹

denisenko
28. jan 2013

@jacka ..neprežila.... 😔 😔 😔 .....tam sa vždy pasie také velké stádo....no čo už...hlavne že sa nič nestalo... 😉
idem od vás....dneska by som mohla aj niečo urobiť.... 😀 😀 😀 ale potom ešte prídem.... 😉

jacka
28. jan 2013

@denisenko som myslela že nič vážne kedže auto je celkovo v poriadku....................... ☹ ....................a že som zvedavá.....to dostala aj pokutu či nie ....? 😅 😅 ......................................... 😅 😅 ..................čože ideš robiť?....

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...neviem..??? spýtam sa.... 😉 😉 toto aj mna zaujíma.... 😉 😉 😉 ...ked ti poviem, že idem presádzať kvietky tak si asi poťukáš po čele..... 😀 😀 😀 ....ale idem...musím....začínajú mi vädnúť, lebo majú málo miesta.... 😖

denisenko
28. jan 2013

a už tu nie som.... 🙂

jacka
28. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ťuky ťuki......ale nie............. 😉 😉 ..................treba sa starať o ne.....ale náhodou sa nepresádzaju na jar..... 😉 .....ja by som čakala... 🙂
bež bež.........príd a príd.... 🙂

leninka75
28. jan 2013

@denisenko ..ja viem prečo presádzaš teraz 😉 ...ty privolávaš jar 😀 😀 😀 ...

@jacka ..čo si som chcela a už neviem 😔

jacka
28. jan 2013

@leninka75 ty sa tej jari nejak nevieš dočakať 😀 😀 😵 😉 😉 .................ved vonku krááááááááásne sneží....... 😵 😵 😵

utka
28. jan 2013

Ahojte...
Chlapi šli na Kramáre k tomu známemu lekárovi. Viki v noci dosť kašľal...som im volala, že mu robili výtery, brali krv a teraz čakajú na spirometriu...
Dnes máme obed od včera od našich, ale polievku som nevzala, tak varím guľášku...Aj u nás sneží. Ja už som povysávala, bola v obchode a v drogoške...Už nič nerobím 😉.
takže kvietok nie? No však uvidíme, ako to bude, či bude môcť ísť Viki do školy, či ako to bude...

utka
28. jan 2013

Všetko sa kazí, všetko sa s..e! Volali mi z gynekológie, že mám zlé výsledky AFP, tak tam musím ísť. ja sa tak bojím... 😢

leninka75
28. jan 2013

@jacka ....jaaj veru veru už aby bola....však sneží krásne len tie cesty 😝...ja sa celý týždeň tak bojím keď muž chodí autom ☹ .......

leninka75
28. jan 2013

@utka ..Viki bude mať hneď výsledky?......zlé AFP? ☹ .....vydrž čo ti povedia, snaž sa byť kľudná.....niekedy bývajú na 1x zlé a potom sa urobia znovu a je to OK 🙂 .......kedy tam ideš?....

utka
28. jan 2013

@leninka75 keď sa vrátia chlapi, tak ma tam berú...

leninka75
28. jan 2013

@utka drž sa a daj potom vedieť......

jacka
28. jan 2013

@utka neber to tak tragicky......určite to bude dobré.....kolko krát je to falošné............... 😵 😵 😵 😉 všetko z rezervou.....ešte ti budu robiť vyšetrenie

jacka
28. jan 2013

@letty86 vidím ťa... 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre