• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka odhalila som ťa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no ahoj....že sa aj ukážeš.... :dizzy_face: :dizzy_face: ............................že málo železa......vo mne len hrklo...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale si ma nevšímaj.........moji chalani mali obaja málo železa...................a Maťkovi to celkom rýchlo klesalo...... :sweat_smile: ....brr ani nejdem spomínať............ja som sa z nemocky spamätávala tiež dobre dlho............ešte som vravela že mna keby zavreli do basy tak tam umriem načisto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................aj mu dáva diazepan?.....akú má vysoku??..........asi sa nevyspíš riadne že?....................................fúúúj neurologia...............brrrrr a vrrrr............zlé spomienky..... :pensive: :pensive: :pensive: .....................Denisko má aj teplotu?......... :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj ho dáš do školy?..............................bodaj by ste boli už fit..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ...........hlavne Simonko....riadne sa trápite.... :frowning2: :frowning2:
4. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko však ma nechaj písať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pozri kolko som načmárala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ........no mne sa zatial prisnilo len s leninkou :grinning: :grinning: :grinning:
tak na toto by som sa celkom vobec neurazila....ja som rada ked ku nám niekto príde...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a ty si také milučké žiena....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............no len také neohlásená no neviem neviem :grinning: :grinning: :grinning: či by som ti otvorila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .....................ale nie kludne ...prídi čakám vás................. :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ta kde si zmizla??? :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 aj teba vidím..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..Denisko je už v škole....od dnes... :angry: ...diazepan nedávam...to až od 38..kdyby náhodou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....zatial som ho vždy odchytila pri 37,5..37,8...rýchlo dala nurofen....a zaberá....uvidíme dokedy...klop,klop,klop.... :pensive: ....už spinkáte?
4. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka si si pokecala??? :grinning:
4. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka jasné :grinning: :grinning: ..........na .také monolgy som zvyknutá :grinning:
4. feb 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to dávaš čapíky?........ja im dávam paralen.......alebo panadol čapíky......tie sa asi silnejšie.... :sweat_smile: :sweat_smile: ...neviem...............riadne klopkaj ......aby bolo až sem počuť............to dávaš aj v noci???
spinkaju...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........aj tvoji?
4. feb 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mne zas muž umiera....... :grinning: :grinning: :grinning: ...........ak už :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ...............jáááj na nervy....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......vraj mu tečie z noci a nemože sa hýbať......vraj je seknutý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........no pekne :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no idem .......... :slight_smile: .......a ozaj zas sneží.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hurá hurá........ :slight_smile: ...............len škoda že je teplo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas bude samá voda.... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku.........pekné sníčky..... :slight_smile:
4. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ...ja davam čapíky...do Simča nič iné nedostanem...nie, v noci nie...dám len pred spaním, ked má zvýšenú....inak nie... :unamused: ....ved klopem...počuješ????....už fakt ideš???...hladala som ešte nejakú foto, ale... :angry: :angry: :angry: :angry:
4. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kuk svadobnééééééééé
4. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 júúúj, krásna nevesta.... :wink:
@jacka ty si ich už videla.... @katka1819 ja som taká typická nevesta.... :grinning: :grinning: :grinning: krátke šaty a gratuloval mi vlastný syn.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 jééj dalšia peknučká nevesta.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uf, nejaká blbá kvalita..stiahla som si to narýchlo z FB albumu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte :grinning:
4. feb 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ty si kočka stále..... :dizzy_face: :dizzy_face: zlatučká si tam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...prestáááň....sa budem červenať....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jéééj, konečne....a podme tapetovať dalej...čo dáme teraz????
4. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819
@denisenko krásne ste boli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ste :wink:
4. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tam som ešte krásna a štíhla :grinning: :grinning: :grinning: teraz som už len krásna :wink:
4. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ...ha...prezradila si sa.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dáááj...si na rade..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..čo si...štíhle sme a budeme...to len veci sa zmenšujú.....ako Lenin v mauzoleu...vieš, to je postupom času..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 chcelo by to svadobnúúúú :grinning:
4. feb 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...nerada, ale...idem....tatinko prišiel....nalial mi vínko do pohára...no kto by mu odolal po takom rušnom dni??
...dobrú nocku :dizzy_face:
4. feb 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ja nemám nejaké romantické spomienky na moju svadbu..to by bolo na dlho...mali sme len obed a ziadne profi foto a nemala som ani klasické svadobné šaty....ale bola som pekná :grinning: :grinning: :grinning: a vtipná som stále :grinning: :wink:
4. feb 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok