• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka ...jááj, ked ide len o to, kde a ako minúúúť...tak tých tipov by bolo....... :grinning: :grinning: :grinning: a nakoniec aj tak vždy skončím pri detských veciach, hračkách a podobne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...teraz mi volala moja drahá polovička...ešte je len v čadci a ide do PL...zas príde až po polnoci.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
12. mar 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz ja s tebou súhlasím.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vždy to aj u mna tak skončí.......a s toho mám super radosť a teším sa s nimi ked sa tešia oni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko no pekne........aj ťa zobudí :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pýtam sa Maťka.....o čom ste čítali rozprávku ...odpoved ...neviem..........toto som sa ho tri krát opýtala.........potom ho to prestalo baviť a vraví mi....ešte raz sa ma to spýtaš odídem z domu.....................vieš mne sa nechce už rozmýšlať....nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning:
12. mar 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ... :wink: :wink: :wink: ked spím, tak ma nebudí....ale ja väčšinou aj tak vstanem.... :wink:
12. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ,,,ha ha,.....čo bude hovoriť, ked bude chodiť do školy???...chudatko..musí byť unavený, ked sa mu už ani rozmýšlať nedá.....
12. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nuž to je ten spánok......nijaký :pensive: :frowning2:
12. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to už bude musieť rozmýšlať...... :wink: ......................ale ráno vstal o pol 5 ...zas mu tiekal z nošteka krv...potom už nezaspal :frowning2: ........ešte sme sa aj bicyklovať boli......tam sa vyšantil.......ale už spinká.....jú
12. mar 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ešteže som za ten rok už zvyknutá..... :confounded: :confounded: :confounded: ...len mi býva samej doma po večeroch smutno..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. mar 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka krv z nošteka???....stáva sa mu to často?.... :confused:
12. mar 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...hm no neviem či sa dá zvyknuť........ :frowning2: .....................ja by som bola v kuse na ihlách.....a kuk na hodiny.... :sweat_smile: ..............................................ale nie si sama.......ved keciaš s maminou.......detičky máš vedla....svokru dole............mna tu :slight_smile: :wink: :wink:
12. mar 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dosť často........raz v noci sa mu valila prudom......normálne rozmýšlam že to spomeniem dr........ale vždy si poviem nerob paniku........nič to nebude.....ale mám červíka v hlave.....
12. mar 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..hmmmm..to by si nemala podcenovať.....nie je anemický???..... :confused:
12. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. mar 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja viem nie je to sranda............. :pensive: ....ale nie je .....živý je ako voda......................juj som to mala dr. spomenuť ked som tam bola :frowning2: .........
12. mar 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tu už dlho nebudem......muž chce kuk futbal...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru, neprovokuj :grinning: lebo hned preleštím gulu :grinning: ...ty si sa dobre vydala :dizzy_face: a rodina ti bude vždy oporou :wink:
@jacka vikuska s tým mala tiež istú dobu problem...mudra jej predpísala askorutin a bolo dobre
@utka odfotim a pridam
12. mar 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no vidíš......a máš to :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............ale samé pozitíva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved kým som dočítala :grinning: ...veru, spomen mudre
12. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. mar 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ty si s tým bola u dr.?...........dá sa to aj normálne kúpiť?................alebo to radšej preberiem s dr. :sweat_smile: :sweat_smile: ........tá ma prizabije...pečená....... varená...dusená som tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...že dakujem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty máš ale pozitívnu guľu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86tak už si druhá čo si ma vystrašila....... :frowning2: ................. :unamused: .............teraz sa mi červík viac zavrtal :frowning2: :wink:
12. mar 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bud rada že je pozitívna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka len jej to pekne povedz.....nechcem ťa strašiť.....ale Petríkov starký nakoniec zomrel práve kvoli krvácaniu z nosa.....tfuj, tfuj, tfuj..... :pensive: :pensive: :pensive:
12. mar 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale aj mojej sestre sa to v detskom veku často stávalo....a dodnes je anemická, vraj to kvoli tomu...no, čo ja viem...v každom prípade....povedz jej to... :wink:
12. mar 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem od vás...toto nie je kon...ale lekvár......a už aspon 100-ročný..... :angry: :angry: :angry: :angry:

dobrú nocku
12. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som jej to spomenula, ked sme boli u mudry....ved sa pekne popýtaj, si dobre tepelne spracovaná, tak už pani mudra vie, čo a ako...ved je tam od toho, aby pomohla :wink: ...netuším, či je to na predpis, alebo volnopredajné....
@denisenko je mi to veštenie, že, deni :grinning: :grinning: :grinning: samé známe fakty som napísala :wink: :wink: ....ale mne sa s tebou spája veľká rodina :dizzy_face:
12. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko uff tak to si ma potešila teraz na noc :pensive: :pensive: .................................čo mu bolo?........teraz ma to mrzí ......škoda že som to nepovedala......fajn že som tam bola tento týžden.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok