Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
12. mar 2013
@jacka ...jááj, ked ide len o to, kde a ako minúúúť...tak tých tipov by bolo....... 😃 😃 😃 a nakoniec aj tak vždy skončím pri detských veciach, hračkách a podobne..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. mar 2013
...teraz mi volala moja drahá polovička...ešte je len v čadci a ide do PL...zas príde až po polnoci.... :-S :-S :-S :-S
jacka
12. mar 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak teraz ja s tebou súhlasím.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 vždy to aj u mna tak skončí.......a s toho mám super radosť a teším sa s nimi ked sa tešia oni x-) x-) x-) x-)
jacka
12. mar 2013
@denisenko no pekne........aj ťa zobudí x-) x-)
jacka
12. mar 2013
@denisenko pýtam sa Maťka.....o čom ste čítali rozprávku ...odpoved ...neviem..........toto som sa ho tri krát opýtala.........potom ho to prestalo baviť a vraví mi....ešte raz sa ma to spýtaš odídem z domu.....................vieš mne sa nechce už rozmýšlať....nikdy :-p :-p :-p ]-( 😃 😃
denisenko
12. mar 2013
@jacka ... 😉 😉 😉 ked spím, tak ma nebudí....ale ja väčšinou aj tak vstanem.... 😉
denisenko
12. mar 2013
@jacka ,,,ha ha,.....čo bude hovoriť, ked bude chodiť do školy???...chudatko..musí byť unavený, ked sa mu už ani rozmýšlať nedá.....
jacka
12. mar 2013
@denisenko nuž to je ten spánok......nijaký |-| 😞
jacka
12. mar 2013
@denisenko tak to už bude musieť rozmýšlať...... 😉 ......................ale ráno vstal o pol 5 ...zas mu tiekal z nošteka krv...potom už nezaspal 😞 ........ešte sme sa aj bicyklovať boli......tam sa vyšantil.......ale už spinká.....jú
denisenko
12. mar 2013
@jacka ..ešteže som za ten rok už zvyknutá..... :-S :-S :-S ...len mi býva samej doma po večeroch smutno..... 😞 😞 😞
denisenko
12. mar 2013
@jacka krv z nošteka???....stáva sa mu to často?.... =-)
jacka
12. mar 2013
@denisenko ...hm no neviem či sa dá zvyknuť........ 😞 .....................ja by som bola v kuse na ihlách.....a kuk na hodiny.... :-N ..............................................ale nie si sama.......ved keciaš s maminou.......detičky máš vedla....svokru dole............mna tu 🙂 😉 😉
jacka
12. mar 2013
@denisenko dosť často........raz v noci sa mu valila prudom......normálne rozmýšlam že to spomeniem dr........ale vždy si poviem nerob paniku........nič to nebude.....ale mám červíka v hlave.....
denisenko
12. mar 2013
@jacka ..hmmmm..to by si nemala podcenovať.....nie je anemický???..... =-)
jacka
12. mar 2013
@letty86 =-) =-) =-) =-) =-) =-)
jacka
12. mar 2013
@denisenko ja viem nie je to sranda............. |-| ....ale nie je .....živý je ako voda......................juj som to mala dr. spomenuť ked som tam bola 😞 .........
jacka
12. mar 2013
no asi tu už dlho nebudem......muž chce kuk futbal...... :-p :-p :-p
letty86
12. mar 2013
@denisenko veru, neprovokuj 😃 lebo hned preleštím gulu 😃 ...ty si sa dobre vydala x-) a rodina ti bude vždy oporou 😉
@jacka vikuska s tým mala tiež istú dobu problem...mudra jej predpísala askorutin a bolo dobre
@utka odfotim a pridam
jacka
12. mar 2013
@denisenko no vidíš......a máš to 😃 🙂 🙂 🙂 🙂 ............ale samé pozitíva 🙂 🙂 🙂
letty86
12. mar 2013
@jacka ved kým som dočítala 😃 ...veru, spomen mudre
letty86
12. mar 2013
@jacka 😃 😃
jacka
12. mar 2013
@letty86 ty si s tým bola u dr.?...........dá sa to aj normálne kúpiť?................alebo to radšej preberiem s dr. :-N :-N ........tá ma prizabije...pečená....... varená...dusená som tam :-p
denisenko
12. mar 2013
@letty86 ...že dakujem.... 😃 😃 😃 😃 😃 ty máš ale pozitívnu guľu.... 😃 😃 😃 😃
jacka
12. mar 2013
@letty86tak už si druhá čo si ma vystrašila....... 😞 ................. :-| .............teraz sa mi červík viac zavrtal 😞 😉
jacka
12. mar 2013
@denisenko bud rada že je pozitívna 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. mar 2013
@jacka len jej to pekne povedz.....nechcem ťa strašiť.....ale Petríkov starký nakoniec zomrel práve kvoli krvácaniu z nosa.....tfuj, tfuj, tfuj..... |-| |-| |-|
denisenko
12. mar 2013
@jacka ale aj mojej sestre sa to v detskom veku často stávalo....a dodnes je anemická, vraj to kvoli tomu...no, čo ja viem...v každom prípade....povedz jej to... 😉
denisenko
12. mar 2013
idem od vás...toto nie je kon...ale lekvár......a už aspon 100-ročný..... ]-( ]-( ]-( ]-(

dobrú nocku
letty86
12. mar 2013
@jacka som jej to spomenula, ked sme boli u mudry....ved sa pekne popýtaj, si dobre tepelne spracovaná, tak už pani mudra vie, čo a ako...ved je tam od toho, aby pomohla 😉 ...netuším, či je to na predpis, alebo volnopredajné....
@denisenko je mi to veštenie, že, deni 😃 😃 😃 samé známe fakty som napísala 😉 😉 ....ale mne sa s tebou spája veľká rodina x-)
jacka
12. mar 2013
@denisenko uff tak to si ma potešila teraz na noc |-| |-| .................................čo mu bolo?........teraz ma to mrzí ......škoda že som to nepovedala......fajn že som tam bola tento týžden.... :-p