• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@leninka75 už je lepšie teplota prešla neviem čo to bolo....ešte uvidíme večer ako bude,pa
14. mar 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 však nabuduce zase........"zavolaj"...........hned budem bežať k telegonu :slight_smile: :wink:
14. mar 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..uži si zumbu.....pa :slight_smile:
14. mar 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...dáš mu ten askorutin? :wink:
14. mar 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nikto????..no, to ste mi kámošky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nie, dneska má voľno.... :wink: ...ohník v krbe už pukoce, večera zjedená..už sa teším, ako uložím ten drobizg spať a...pojdeme spať aj my....posledný týžden sme toho veľa nenaspali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 daj ma do obrazu..kto má byť na tej fotke???....teda Jána Pavla poznám a???
14. mar 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko už vidím ako idete spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................to vieš v núdzi poznáš priatela :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa radšej ani nepýtala :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dám dám..... :slight_smile:
14. mar 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aháááá...... :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Bože, to je hnus vonku...
Naši sa zajtra neučia. Majú besedu s nejakou spisovateľkou, majú si doniesť obľúbenú knihu a budú mať nejaké súťaže...ako dobre. Aspoň nebude úlpha na víkend.
14. mar 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja to veľmi nepoznám, ale tuším je tam Ján Pavol II., potom pápež po ňom, čo odstúpil a novo zvolený pápež...
14. mar 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka toto som nasla: Krvácanie z nosa býva najčastejšie následkom krehkej nosovej sliznice v suchom zimnom počasí.......mojej mamke zaletovali tu cievku...tiez sa jej istý cas spustala krv, a potom to bolo v pohode....ale to som sa ti už bála aj písat, aby som nebola obvinená zo strašenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:...
14. mar 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 či nemám dať?? :confused: :confused:
14. mar 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ty ma strašíš aj bez toho :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: nič v zlom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........dúfam že mu to prejde.....a bude klud......ale mi tu nemáme suchý vzduch :confused: :confused: ....................
14. mar 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........však sa nemožem stále len ja vypytovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............ale utka má asi pravdu...nie? :sweat_smile:
14. mar 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ešte že sme domka........som bola von pre jablčka.......no des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :wink: neboj, dobre bude :wink:
@jacka
@denisenko sa nerobte, že ste nevedeli :sweat_smile: :wink:
14. mar 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja som si nebola vobec istá ..iba Jánom Pavlom :slight_smile: .
jasné že bude dobre...... :dizzy_face: ...........................ako sa maju choroby?
14. mar 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka kaslu ako o zavod :stuck_out_tongue_closed_eyes: vikuska sa nejak rozkaslala :pensive:, matko už aj sopliky vodové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vikus tu mala kamosku, sa zmalovali...hotové marfuše :grinning:
14. mar 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....len mu daj, to mu môže len pomôcť :wink: ....tak na doplnenie Ján Pavol II, Benedikt (ten čo odstúpil) a nový argentínčan prijal meno František (neviem koľký)........
14. mar 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 no pekne :frowning2: :frowning2: ..............to budeš mať fajn noc :pensive: :pensive:

@leninka75 dám dám.....aj hned mu idem dať aby som nezabudla.................no vidíš si nás dala do obrazu :wink: :slight_smile:
14. mar 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisneko...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...pekná romantika u vás!! :dizzy_face: ......inak som sa chcela opýtať, že čo ty a jazdy??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 super......ešte že tu nie je tolko snehu...
14. mar 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 pekneeee...tu je snehu menej, ale riadna víchrica...
14. mar 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..Lilna užierala, že chce zmrzku...tak som pohľadala v mrazáku a našla som jahôdky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....urobila som im teda jahodovú s BB keksami....zajtra uvidíme :wink:
14. mar 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ....ale fuj!!..dúfam, že také už u nás nebude....zajtra ideš s oboma k Dr.?
14. mar 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vy sa máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja ked otvorím okno, mozem si načapovat tatranský sneh....teda...košický :grinning:
14. mar 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ty si aká šikovná...máš formu?....ako si ju robila?
14. mar 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok