Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
17. mar 2013

@leninka75 ..opitý izidor??.... 😀 😀 😀 😀 poznám to, ale tuším som to ešte nejedla... 🙂
@katka1819 zas stručná....pekný zvyšok nedele.... 🙂
@utka no, aj u nás je to dneska nejak spomalene... 😠 😠 😠 ale aspon to počasie to vynahradilo.... 😉
@jacka ...spali sme dobre....len raz bol trolinku hore, akurát čo som ho musela prebaliť, dostal trošku čajíku a spinkal do 5.55 😉 😉 😉 ...čo na tom, že ja som šla spať o 2-hej.... 😠 😠 😠 😀 😀 ...si nám ten vietor poslala spiatky???? 😕

utka
17. mar 2013

@denisenko u našich je vždy spomalený...
Ale už sme domka...Zajtra idem s Vikim na kontrolu na krčné, v utorok idem so sebou k zubárovi, v stredu nič, vo štvrtok hematológia a v piatok idem na sladkú vodu 😝

jacka
17. mar 2013

@utka aj náš čaka dr....na gastre........a musím asi aj na kožné s Peťkom..............ved tá sladká voda nie je taká hnusná..... 😉 ..............držím palce na krčnom........ 🙂
@denisenko to čo si tak dlho strašila 😕 😕 😕 😕 😕 ................... 😉 😉 ........................to peknúčko pospinkal..... 😵 😵 pokladík 😵 😵 😵 ........................................ja??................vietor?......o ničom neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
17. mar 2013

dobrú noc.... 🙂 🙂

utka
17. mar 2013

@jacka tá sladká voda nie je najhoršia, len tie dve hodiny čakania tam ☹...
Mne sa tiež ináč urobil nejaký exém na rukách a svrbíííííí....

jacka
18. mar 2013

ahojte............ 🙂

katka1819
18. mar 2013

peknéééééé ráááááááánečko a ešte krajší dník prajem 😀 😀 😀

leninka75
18. mar 2013

ránečko!!! 😉

leninka75
18. mar 2013

@katka1819 ..ale, ale z teba srší nejako veľa optimizmu 🙂 🙂 🙂 🙂 ...žeby ďalšie romantické skoré ranné prebudenie?? 😵 😵 😵 😵 ......................ako soplíky??..už sa máte dobre....?

leninka75
18. mar 2013

@jacka .....aký ste mali víkend?..... 🙂 ..Peťkovi sa tie vyrážky nelepšia?.....

leninka75
18. mar 2013

@denisenko ...opitý izidor 😀 😀 😀 ....veeeľa orechov a veeeeeeeeeeeeeeeeeeľa rumu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......... 😉

jacka
18. mar 2013

@leninka75 ....celkom fajn.......v sobotu sa boli bicyklovať.......aj ked len na chvílu.....aby sa im rátalo..................a v nedelu..........chceli ísť na plaváren.....vonku sa aj tak riadne byť nedalo........tak prečo nie.......................inak.....pekne veterný studený víkend..... 😝 .......................ale zas....každy ho má taký aký si urobí 😀 😀 🙂

jacka
18. mar 2013

@leninka75 neopila sa s toho zákusku 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. mar 2013

@jacka ..a ty si bola kde???..keď sa chlapci bicyklovali? 🙂 ..........noooo bola nejaká zhovorčivejšia aj som počula ako svokrovi vynadala do hluchých šašov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. mar 2013

@jacka ..svätá pravda, že každý má taký víkend ako si ho urobí 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 .................

jacka
18. mar 2013

@leninka75 ja..........stála ako policajt aby neušli na cestu 😝 😉 .......ale bola tam náááhodu aj jedna rodinka tak sme kecali spolu...... 🙂 ...aspon sa aj deti mali s kým pohrať.....🙂
ja ti mám nejak vždy pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
18. mar 2013

@jacka ..to si pamätáš?....býval taký seriál, že "poměnková marie" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......to ma napadlo, keď si bola teda policajt....

jacka
18. mar 2013

@leninka75 nie nepamätám...... 😅 😅 😅 .........
vy ste čo robkali?

jacka
18. mar 2013

@leninka75 a....čo si včera varila?

jacka
18. mar 2013

@leninka75 som si to vygooglila.....pamätám.....len som si nespomenula 😉

leninka75
18. mar 2013

@jacka ....to bolo o takej policajtke čo chodila v modrej uniforme a väčšinou dávala pokuty za parkovanie 😅 😅 😀 😀 😀 ...........

leninka75
18. mar 2013

@jacka ...včera som varila kuraciu polievku a tak pol na pol zajka a kuracie stehná v kyslej kapuste s ryžou 😵 😵 😵 ....a vy ste čo mali?.....

jacka
18. mar 2013

@leninka75 len ja som bola bez uniformy......skor som bola ako snehuliak ....... 😀 😀 😀 😀 😀 ........... 😀 😀

ja som robila polievočku s kostí............a piekla som brav., mäsko............prihodila som do toho zemiačiky.......strašne fajné.........a kapustičku 🙂

jacka
18. mar 2013

@leninka75 ako sa maju detičky?............chcelo sa do školy?..............
som zabudla....prišlo nám že nás prijali do školy.............. 😝

leninka75
18. mar 2013

@jacka ...rýchlo nám zasa ubehol víkend..v piatok sme návšetevu, podarilo sa nám ich "vyhodiť" niekedy o 2 v noci 😀 😀 😀 ......sobota doma a potom u mojej babky a včera sme boli s deťmi v džungli 😀 😀 ...to je v Púchove v športovej hale pre deti, sú tam trampolíny, guličkové bazény so šmýkalkami, tunely, preliezky, stolný futbal, biliard a kadečo.....

leninka75
18. mar 2013

@jacka ......dík! 🙂 ..dobre sa majú potvorky 🙂......Lilka celkom rada chodí do školy 😵......v piatok majú mať zasa nejaký akčný, bude svetový deň vody, tak majú naplánované nejaké akcie ......tak to blahoželám k prijatiu!!! 🙂......neksichti sa, tomu sa nevyhneš, je to prirodzený vývin, teš sa, že máš velkáča 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
18. mar 2013

@leninka75 no paráda sa riadne vybláznili......................vy ste tam čo robili?.................................to ste mali to srdco vyhodiť do noci návštevu 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

to maju super.... 😵 😵 😵 😵 ..................riadne akcie tam robia..... 🙂 🙂 ............................Lolka ako

juj suseda mi ide 😝

leninka75
18. mar 2013

@jacka ......noooo my sme vadní rodičia, tak sme bolistále našim deťom v pätách, aby sa im nič nestalo 😀 😀 😀 😀 ...ostatní tam sedeli pri stolíkoch popíjali kafčo a debatili 😉 .......veru vyhodili a do akej kosy 😀 😀 😀 😀 .......Lolka sa hrá na školu 😀 😀 😀 ..to ti ide TÁ suseda??? 😅 😅 😅

jacka
18. mar 2013

@leninka75 že vadní....tak to potom sme aj my..... 🙂 🙂 😀 😀 😀 ..................................takže návšteva už nepríde....... 😀 😀 😀 ....................................na školu....preskočila školku? 🙂
tááá..................ide somnou pre deti.........asi sa nudí či čo 😔

leninka75
18. mar 2013

@jacka ....ja som naschvál napísala, že vadní....lebo nechápem rodičov čo nechajú cca 7 ročné dieťa, aby sa staralo o cca 2 ročné na niečom takom ako sme boli 😠 😠 😠 😠...........veľké deti tam lietali jak bláznivé, ja som radšej s Lolkou odišla do časti pre malé deti lebo mi bolo až zle keď som to tam videla tie deti bez dozoru 😝 ........nabudúce ideme my ku nim, tak hádam vypadneme až o 3 😀 😀 😀 😀 😀 .........ona stále tvrdí, že do škôlky nepôjde, že bude doma s babkou 😕 ............sa tešíš na príjemnú cestu so susedou? 😀 😀 😀 😀....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre