Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
4. apr 2013
@utka ..načo ti potom dali diétu, keď máš dobré výsledky??? =-) ..aj to budeš dodržiavať?....
leninka75
4. apr 2013
@jacka...fakt nemáte krčmu??? =-) =-) :-N :-N ..to je čo za dedina bez krčmy?? :-N :-N :-N ....to potom u vás nefunguje žiadny kultúrny život bez krčmy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
utka
4. apr 2013
@leninka75 no neviem, lebo to mám tam rozdelené na 5 jedál denne ana 21 sacharidových jednotiek...a všetko si vážiť a tak. Asi len vynechám biele pečivo, sladkosti a niektoré druhy ovocia a bude. Však cez veľkú noc som požrala sladkého a dnes výsledk OK...
katka1819
4. apr 2013
@leninka75 no moja ešte že máme internet 😃 😃 😃 kukla som recepty a robím podľa tohoto : strukoviny,cesnak,mrkva,petržlen,zemiaky,cibuľa,soľ,mleté č.korenie,mletá červ.paprika,majoránka,zeleninový bujón,zásmažka a ja pridávam aj mäsko buď bravčové pliecko tak 1/2 kg alebo udené rebierka a mňam :-p 😃
letty86
4. apr 2013
ahojte
@utka vikinke sa chcelo do skoly 😉
utka
4. apr 2013
@katka1819 to môže byť dobreeee...
leninka75
4. apr 2013
@katka1819 ....tuším sme kukali rovnaký recept 🙂 🙂 ...len ja som vynechala petržlen a zásmažku 😉 😉
leninka75
4. apr 2013
@utka ..veru tak, riaď sa vlatným rozumom 😉
leninka75
4. apr 2013
@letty86 ....si nejaká stručná 😉 😉
utka
4. apr 2013
@leninka75 dúfam, že nič nepokazím...
jacka
4. apr 2013
@leninka75 tak a teraz mi povedz prečo si len mne ráno dala taký smailov........ ]-( 😞 😞 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
utka
4. apr 2013
Ach bože....prečo tí chlapi majú vždy čas? Vikimu začína o 17:30 plávanie a muž len teraz vyráža z roboty. A to býva dobrá zápcha...mňa trafí z neho 😞.
jacka
4. apr 2013
@utka poznám............. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( to je jedna z vecí ktoré ma dokážu ale že riadne vytočiť :-p :-p
utka
4. apr 2013
@jacka aj mňa...som na nervy!!!
jacka
4. apr 2013
@utka nervy....to je slabé slovo....... |-| |-|
utka
4. apr 2013
@jacka ideme sa asi obliecť a čakať ho von, nech len Viki naskočí a fičia...
utka
4. apr 2013
Stihol to, ale zase sa kvôli tomu pochytíme, keď prídu domov :-p
letty86
4. apr 2013
@leninka75 ja ti ani neviem 😉 kým som vás dočítala, dosiel mi dych 😃 😉
@jacka ja ti odpoviem aj za @leninka75 ohladne tých smajlov, aby som tu trošku viac načmárala 😃 .....teba má najradšej x-) a kde je vela lásky, tam je aj občasný nasrdený smajlo x-)
letty86
4. apr 2013
@utka moj muž je zas velmi dochvílny, upne neznása, ak niekto meská a my vzdy musíme byť na čas :-p ...musím toho smajla, lebo oproti nasej rodine máme malé deti a meskajú ostatní....tak sa na to zlostím :-p my musíme ]-( podla mojho muza a aj tak sa len potom zlostí, ako to robia iní, že nestíhajú :-p
jacka
4. apr 2013
@letty86 wow =-) =-) =-) =-) =-) .............................ja sa ťa normálne bojím =-) 🙂 🙂 🙂 🙂 x-) x-) x-) x-) 😉 🙂 ...........................dúfam že nielen ona 🙂 😉 😃 😃 😃 .......................................a ktože ti vyrazil dych 😃 😃 😉 🙂 😃
jacka
4. apr 2013
@letty86 správne......tvoj muž sa mi páči......tak to má byť....moj by mal dosť lekciu od neho 🙂 😉
jacka
4. apr 2013
@letty86 vy sa ako máte?....................nám tu začalo pršať......dávno nie......................ale vraj tento týžden končí zima.huráááááááá................. 😃 😃 😃 😃 😃 .................a v máji okolo 30st
@leninka75 ........tešíš sa? x-) x-) x-) 😎 😎 😎 😎 😎 ..............................................
jacka
4. apr 2013
chalani pozeraju a zase tá Lucia.............pánečku.....ani neviem že ich mám x-) 😃 😃
jacka
4. apr 2013
@denisenko aj sa ukážeš? x-)
denisenko
4. apr 2013
@jacka a to si kde počula že také hice???? =-) =-) =-) moji...jeden spinká, druhý dojedol druhé kolo palacinbiek a pozerá nepotopiteľný Titanic...dokument.... 😃 😃 😃 málo mi doma mudruje....tak sa vzdeláva..... 😃 😃 😃
@utka ..to dobre poznám.....poviem ti, čo sa stalo mne?....ked sme mali sobáš, tak sme tam mali byť o 14-tej....a o 13.50 chlapa nikde.....súrne akútne musel odhrnať sneh..... 😃 😃 😃 😃 😃 ...ale...hlavne že stihol....... 😃 😃 😃 😃 😃
@leninka75 ....veru...aká to kultúra bez krčmy??? 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
4. apr 2013
@jacka tu som ....túúúúúú.... 😉 😉 😉 aj moja polovička ma pred chvílkou vytočila...jáááj...videl, že namáčam deti do vane...a zdrhol mi k starkej.....som si ho bola vyzdvihnúť, lebo mu mobil vyzvána...a tá otázka: ved čo si to nezdvihla???:..tak ja jednou rukou ťahám Niska z vane, druhou krmim už polospiaceho Simča a ešte aj telefon :-p :-p :-p
denisenko
4. apr 2013
...niekedy ľutujem, že nie som chobotnica...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
4. apr 2013
@denisenko včera..........síce som jedným očkom spala.......ale toto ma prebralo.....na jojke v počasí............ 🙂 .....................Titanic?...kde dávaju?...................................................kulturu maju pred obchodom...flaša v ruke.....a idéééš 😃 😃 😃 :-p .............................................ten sneh bol asi velmi doležity..... 😃 😃 😃 😃 😃 ....................ale pravdu máš....hlavne že stihol x-) x-) x-) ...
jacka
4. apr 2013
@denisenko tak tak....chobotnica.......ale to tiež neviem čiby nám to pomohlo.........................................................no vidíš....ja jeho mobil zásadne ignorujem........ :-p 😃 😃 😃 ........
utka
4. apr 2013
@denisenko ach jááááj...čo k tomu dodať??? CHLAPI!!!
@letty86 tak to by som brala aj ja takú dochvíľnosť...
Neviem, čo mám urobiť. ten zub ešte nie je úplne OK, ale dnes už tak nebolí...žeby sa mi ukľudnil?!