Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

ahojte.....
@denisenko ty kde si bola ...som ťa čakala a čakala........až som zaspala 😀 😀 ............................kto vyhral?.......................vieš že aj ja mám taký pocit.......že chalani sú taký.......ale asi záleží ako si ich naučíš......napr za mužom nepríde len tak dať pusu.......musí si ju muž vypýtať...............
vonku cítim jar........aj ked je zamračené....žeby už 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
5. apr 2013

dobrééééééééé ránko 😀

katka1819
5. apr 2013

@jacka aj ja ju cítim 😉 tú jar 😅 na riady 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

dobré ránko... 😉 😉 😉
@katka1819 citronová, jablková...alebo???? 😀 😀 😀 😀
@jacka ....som vyhrala...... 😀 😀 😀 😀 ....neviem, to sa asi nedá naučiť....ale je pravda, že ani za Petríkom sám od seba nepríde, len za mnou chodí....ale zas....tatinko sa ho aj sto krát opýta, či ho má rád a nech mu príde dať pusu.... 🙂 🙂 🙂 ...čiže..vypýta si...... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
5. apr 2013

skôr alebo 🙂))))

denisenko
5. apr 2013

@katka1819 áno, áno....túto mám najradšej..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

ránečko!! 😉 ...

@denisenko ..a prečítala som ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 ..........je mi to ľúto však vieš, ale čo už ☹ ...Lilina mi to zasa dáva inak najavo 😉 😉 😉 😉 😉 .a na druhej strane mne to vynahradí mužíček 😀 😀 😀 😀 ......

@jacka ..hrialo ťa pri srdiečku!! 😵 😵 😵 😵 .............len ty ešte riadne oddychuj keď sa ti dá, také teploty a grckanie dajú zabrať ☹ .........

@letty86....pomóc ty mi čítaš myšlienky aj na diaľku 😀 😀 😀 😀 ...........bojím!!!!!!..........

leninka75
5. apr 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........ja radšej tú jar čo má 30 st čo písala Jacka 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

@utka...aspoň si si urobila slušivý zostrih???? 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

..juchuuuuu 😝 ..a zas môžem ísť variť 😝 😝 😝 😝

leninka75
5. apr 2013

...ale ešte ma napadlo, že som sa chcela opýtať 😉

@letty86..vy máte prírodovedu????.......

denisenko
5. apr 2013

@leninka75 a vy nemáte prírodovedu??? 😕 😕 😕 😕 ....tak ja viem.....iné spôsoby...... 😉 😉 😉 ozaj...náš tatinko sa už presťahoval do spálne..... 😀 😀 😀 😀 .....neodolal dobrému matracu.... 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka ešte jedna pre Teba z Itálie.....

https://www.youtube.com/watch?v=Griq2duNjKo
jacka
5. apr 2013

@denisenko može byť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .... 😵 😵

jacka
5. apr 2013

@denisenko no vidíš deťom ani povedať nemusíme a prídu..................sa poláskať....... 😵 😵 😵 .........................
@leninka75 čože ideš variť?....................vieš čo neviem či by som menila.... 😉 ...ale zas....chlani vyrastu a ja budem v prčiciach 😝 😀 😀 .............................že aj ty sa letty bojíš 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@katka1819 presne tuto jar cítim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....a predstav si aj ju vidím 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@denisenko krásna skladba akurát mi dohrala 😵 😵

jacka
5. apr 2013

@denisenko idem si preložiť tu druhú..... 🙂

denisenko
5. apr 2013

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😀 ....jar..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja dneska nevarím....máme od včera...zemiaky na kyslo s volským okom a Denisko má ešte palacinky s nutelou....tatinko obed v práci, Simonko v sklíčku a ja mám sojové mäsko na šampinonoch s cestovinkou.... 😵 😵 😵 😵 ...jáááj...to zas bude poriadny klát pod kotol...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@jacka daj aj tú dnešnú z FB... 😉

jacka
5. apr 2013

@denisenko ktorú?.....

jacka
5. apr 2013

@denisenko mám.... 🙂

denisenko
5. apr 2013

@jacka ... a tak od neho sú všetky dobré....a ja som niekde pri sťahovaní stratila CD ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
5. apr 2013

@denisenko juj tak to je velká škoda...........strašne krásne........

leninka75
5. apr 2013

@denisenko ..nemáme ☹ .....vy to máte normálne ako ofic predmet??? 😨 ......vieš, ale zasa my máme iné pikošky 😠 😠..teraz zasa vymysleli, niečo na druhom stupni...a v rámci toho niečoho chodia piataci kontrolovať ostatným deťom desiate .....vraj musia nosiť celý mesiac zdravé desiate a piataci to budú bodovať.......Lilka mi už zahlásila, že jej nemám dávať celý mesiac napr. žiadne sladké pečivo 😠 😠 😠.....a vraj včera Lucka nechcela desiatovať lebo mama jej dala nezdravú lekvárovú lúpačku..tak som zasa dosť naštartovaná, že čo to má znamenať .... 😠 😠 😠 😠

denisenko
5. apr 2013

@jacka tak a na dnes už posledná....tiež jedna z mojích srdcoviek.. ....

https://www.youtube.com/watch?v=wBh8ed3DdQE
leninka75
5. apr 2013

@denisenko ..jaaaj ty už máš zasa mužíčka v posteli!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ....tichá závisť ☹ ..ale ja dúfam, že aj u nás to raz príde 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
5. apr 2013

@leninka75 si si istá, že Lilka chodí do normálnej školy???.....fúúúha...vy máte novoty...... 🤐 🤐 🤐 ...naši majú len úplne klasické predmety....slovenský jazyk, matematika, prírodoveda, telesná, hudobná, výtvarná a náboženstvo...nič iné v rozvrhu nenájdeš.... 🙂

denisenko
5. apr 2013

@leninka75 .... 😀 😀 😀 😀 😀 sa po polnoci sťahujem zas ja..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

@jacka ..pred letty mám rešpekt!!! 😔 .......polievka zo včera a druhé budú plnené šampiňóny s pečenými zemiakmi 😵 😵 😵

jacka
5. apr 2013

@leninka75 tak to je už asi trošku nad......nie?......ved desiaty chystaju rodičia....a dieťa kvoli tomu bude hladné?........na nevry..... 😠 😠 😠 ..........................až ma zarazilo ked som to čítala...........niekto sa musí dobre nudiť...... 😠 😠

@denisenko 😵 😵 😵 😵 .......................velmi krásne...... 😵 😵 😵 😵 .................však možeš dávať každy den.....ja sa nenahnevkám 😵 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre